215
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi165
  • Ocen na +107
215 ppt ?

Czubek dostał wścieklizny (166)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czubek dostał wścieklizny

Napisał(a): prowincjusz2 -

Kilkakrotnie wskazywałem na idiotę minusującego wszystko jak leci. I tak się czubek wkurzył że wczoraj mi założył 73 x -9, dzisiaj z samego rana 40 x -9. Kiedy wreszcie Administracja uspokoi tego psychicznie niezrównoważonego człowieka. To aż takie trudne wrócić do starego systemu punktacji?
Przez takich idiotów ta cała punktacja traci swój sens, nie lepiej ją zlikwidować?
INTERIA.PL

Re: Czubek dostał wścieklizny

Napisał(a): ~gość -

Dlaczego nie zakładasz podobnych tematów jak jak ktoś, mówiąc twoimi słowami dostaje wścieklizny i bez zastanowienia same plusy wstawia? Tak samo powinno cię to irytować i do admina powinieneś zgłaszać. Możesz odpowiedzieć? Bo na razie wygląda ze masz jakąś manię do punktów. W ogóle punkty to dla ciebie cel sam w sobie przebywania na forum?

Napisał(a): ~zec -

Czemu dziwisz się, że minusy dostajesz skoro obrażasz i wyzywasz każdego z kim ci nie po drodze? To chyba normalne, ze dostajesz wtedy minusy a czubkiem nazwac powinno się tego kto ci jeszcze za to +21 punktów dał

~gość Dlaczego nie zakładasz podobnych tematów jak jak ktoś, mówiąc twoimi słowami dostaje wścieklizny i bez zastanowienia same plusy wstawia? Tak samo powinno cię to irytować i do admina powinieneś zgłaszać. Możesz odpowiedzieć? Bo na razie wygląda ze masz jakąś manię do punktów. W ogóle punkty to dla ciebie cel sam w sobie przebywania na forum?
Ciekaw jestem czy byłbyś tęgo samego zdania gdyby to tyczyło ciebie. Odpowiedź już dałeś pisząc jako niezalogowany.

prowincjusz2
~gość Dlaczego nie zakładasz podobnych tematów jak jak ktoś, mówiąc twoimi słowami dostaje wścieklizny i bez zastanowienia same plusy wstawia? Tak samo powinno cię to irytować i do admina powinieneś zgłaszać. Możesz odpowiedzieć? Bo na razie wygląda ze masz jakąś manię do punktów. W ogóle punkty to dla ciebie cel sam w sobie przebywania na forum?
Ciekaw jestem czy byłbyś tęgo samego zdania gdyby to tyczyło ciebie. Odpowiedź już dałeś pisząc jako niezalogowany.
Nie udziel;iłes jednak odpowiedzi dlaczego nie irytują cię plusy bez uzasadnienia i hurtowo także przydzielane? Wiadomo, to nie uwiera? Pozwala wdrapać się na upragniony 21 poziom, a minusiki nieco przeszkadzają? Czy tez zakaza wszelkiej krytyki twoich wypowiedzi ze względu na ich doskonałość?

~zec Czemu dziwisz się, że minusy dostajesz skoro obrażasz i wyzywasz każdego z kim ci nie po drodze? To chyba normalne, ze dostajesz wtedy minusy a czubkiem nazwac powinno się tego kto ci jeszcze za to +21 punktów dał
Zaloguj się i wskaż mi tego kogo obrażam. Odmienność poglądów jest obrażaniem? Ile razy mam każdemu tłumaczyć że nie mam pretensji o krytykę ale o szczurzą robotę, kąsanie osoby a nie treści wypowiedzi.

prowincjusz2
~zec Czemu dziwisz się, że minusy dostajesz skoro obrażasz i wyzywasz każdego z kim ci nie po drodze? To chyba normalne, ze dostajesz wtedy minusy a czubkiem nazwac powinno się tego kto ci jeszcze za to +21 punktów dał
Zaloguj się i wskaż mi tego kogo obrażam. Odmienność poglądów jest obrażaniem? Ile razy mam każdemu tłumaczyć że nie mam pretensji o krytykę ale o szczurzą robotę, kąsanie osoby a nie treści wypowiedzi.
Według ciebie krytyka może być, ale powinien admin tak zrobić by w stosunku do ciebie nie występowała.http://www.yo(...)zqaoP9Y
Załączniki:

Napisał(a): ~jirek -

prowincjusz2
Oczywiście to ty powinieneś mieć prawo decydowania co to jest obrażanie innych a co właściwa jedynie odpowiedzią na szczurzą robotą. I tylko ty :)

prowincjusz2
~jirek Punktacja ma sens jak dostajesz plusy a jak minusy to już nie?
Punkty nie dotyczą niezalogowanych, dlaczego więc tylko ci się wypowiadają?
Bo niezalogowani mają ubaw z takich osłów jak Ty.

Napisał(a): ~jirek -

prowincjusz2
Bo dają świadectwo ze własnie punkty ich nie interesują ani dodatnie ani ujemne. A ty tylko pier...sz o punktach . Jakaś idea fix cię opanowała? Może znajdź inne cele w życiu? Np przygotowanie ogrodu na nadchodzącą powoli wiosnę?

Napisał(a): ~gosc -

prowincjusz2
Ja się zaloguję i oddam ci wszystkie punkty ..jak czytam o tych punktach to naprawdę bierze mnie na wymioty.
Jako facet nie masz nic innego do zrobienia,,,,siedzisz 24 na dobę nic nie masz do zrobienia w domu ,jakiś drobny remoncik lub kranik.

~gość
prowincjusz2
Nie udziel;iłes jednak odpowiedzi dlaczego nie irytują cię plusy bez uzasadnienia i hurtowo także przydzielane? Wiadomo, to nie uwiera? Pozwala wdrapać się na upragniony 21 poziom, a minusiki nieco przeszkadzają? Czy tez zakaza wszelkiej krytyki twoich wypowiedzi ze względu na ich doskonałość?
Dziwne, że wypowiadasz się w temacie co ciebie jako niezalogowanego nie dotyczy, mało stajesz murem za psychicznie chorym człowiekiem bez wnikania w racje. Punkty interesują mnie na ile są oceną treści mojej wypowiedzi i to bez względu na to czy są to punkty ujemne czy dodatnie. Pozwalają ocenić na ile moje zdanie w danym temacie pokrywa się lub różni od zdania innych. Ale co ci będę tłumaczył skoro ty i tak nawet nie pomyślałeś nad sensem negowania wszystkiego jak leci, widać to przerasta twoje możliwości.

~jirek
prowincjusz2
Oczywiście to ty powinieneś mieć prawo decydowania co to jest obrażanie innych a co właściwa jedynie odpowiedzią na szczurzą robotą. I tylko ty :)
Więc wskaż mi kogo i w jaki sposób obraziłem. Był już taki który twierdził że używam nieprzyzwoitych słów i po miesiącu szukania nie znalazł niczego. Spróbuj Ty poprzeć swoje słowa konkretnym przykładem. Uda ci się czy znowu zasada: gdzieś tam słyszałem....?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czubek dostał wścieklizny