215
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi165
  • Ocen na +107
215 ppt ?

Czubek dostał wścieklizny (166)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czubek dostał wścieklizny

Napisał(a): ~gość -

prowincjusz2
Dziwne, że wypowiadasz się w temacie co ciebie jako niezalogowanego nie dotyczy, mało stajesz murem za psychicznie chorym człowiekiem bez wnikania w racje. Punkty interesują mnie na ile są oceną treści mojej wypowiedzi i to bez względu na to czy są to punkty ujemne czy dodatnie. Pozwalają ocenić na ile moje zdanie w danym temacie pokrywa się lub różni od zdania innych. Ale co ci będę tłumaczył skoro ty i tak nawet nie pomyślałeś nad sensem negowania wszystkiego jak leci, widać to przerasta twoje możliwości.
Bo nie zaznaczyłeś opcji, ze nie zalogowani nie mogą się wypowiadać. Słusznie zatem wywnioskowałem, ze oczekujesz wypowiedzi od niezalogowanych. Nie takich? Nie pasują ci moje wypowiedzi? To proszę napisz formułkę w jaki sposób mam wypowiedzieć się by tobie pasowało. Najlepiej sporządź modełko wypowiedzi dopuszczalnej w tym temacie.
A niby skąd mam wiedzieć czy on jest psychiczny? Bo na razie oprócz twojej wypowiedzi innych dowodów nie ma. Dla mnie to za mało. Natomiast na pewno z twoją psychika nie jest najlepiej - tutaj akurat sam dajesz jasny przekaz codziennie nowy wątek na temat własnych punktów zakładając. Wybacz, nie mogę podać ci chusteczki byś obtarł te łzy ci cieknące...
INTERIA.PL

Napisał(a): ~jirek -

prowincjusz2
Więc wskaż mi kogo i w jaki sposób obraziłem. Był już taki który twierdził że używam nieprzyzwoitych słów i po miesiącu szukania nie znalazł niczego. Spróbuj Ty poprzeć swoje słowa konkretnym przykładem. Uda ci się czy znowu zasada: gdzieś tam słyszałem....?
Otrzymałeś ostrzeżenie. Na pewno niesłusznie i z winy admina. Nie potrzeba innych dowodów, że obrażasz i łamiesz regulamin. Poza tym , z tego co wiem posty obraźliwe admin usuwa . Tutaj także sobie przypominam twój żal ze zostały usunięte.

prowincjusz2
Punkty interesują mnie na ile są oceną treści mojej wypowiedzi i to bez względu na to czy są to punkty ujemne czy dodatnie. Pozwalają ocenić na ile moje zdanie w danym temacie pokrywa się lub różni od zdania innych. Ale co ci będę tłumaczył skoro ty i tak nawet nie pomyślałeś nad sensem negowania wszystkiego jak leci, widać to przerasta twoje możliwości.
Mam dobrą wiadomość dla ciebie dostałeś hurtowo - coś ok. 400 punktów dodatnich. To znakomita okazja dla ciebie by donieść na tego wsciekłego czubka do admina. Przecież takie hurtowe dawanie plusików rózniez nie pozwalają tobie na prawidłową ocenę na ile twoje zdanie pokrywa się lub różni od zdania innych. Czy może w tym przypadku ta reguła nie działa bowiem plusiki jakże są tobie miłe? Oczywiście jestem pewien, że nie - jestes prawym bowiem człowiekiem a zatem natychmiast założysz nowy temat o czubku dającym ci bez zastanowienia plusy, zaciemniając obraz twoich wypowiedzi. Przecież napisałes ,ze bez względu czy sa dodatnie czy ujemne... :)) Zatem czekam na twoje świadectwo twojej rzetelnosci

Reklama

Napisał(a): Gość -

~jirek
prowincjusz2
Więc wskaż mi kogo i w jaki sposób obraziłem. Był już taki który twierdził że używam nieprzyzwoitych słów i po miesiącu szukania nie znalazł niczego. Spróbuj Ty poprzeć swoje słowa konkretnym przykładem. Uda ci się czy znowu zasada: gdzieś tam słyszałem....?
Otrzymałeś ostrzeżenie. Na pewno niesłusznie i z winy admina. Nie potrzeba innych dowodów, że obrażasz i łamiesz regulamin. Poza tym , z tego co wiem posty obraźliwe admin usuwa . Tutaj także sobie przypominam twój żal ze zostały usunięte.
Otrzymałem ostrzeżenie z winy Idzieniwe co źle zrozumiał moje słowa. Forum wypowiedziało się w tym temacie jednoznacznie kto miał rację. Ja nie ponoszę odpowiedzialności za to że ktoś nie potrafi zrozumieć prostego zdania i po swojemu go sobie zinterpretuje. A gdzie to łamanie regulaminu? Dlaczego piszesz jako niezalogowany? Wstydzisz się?

Napisał(a): Stanlej13 -

~jirek
prowincjusz2
~zec Czemu dziwisz się, że minusy dostajesz skoro obrażasz i wyzywasz każdego z kim ci nie po drodze? To chyba normalne, ze dostajesz wtedy minusy a czubkiem nazwac powinno się tego kto ci jeszcze za to +21 punktów dał
Zaloguj się i wskaż mi tego kogo obrażam. Odmienność poglądów jest obrażaniem? Ile razy mam każdemu tłumaczyć że nie mam pretensji o krytykę ale o szczurzą robotę, kąsanie osoby a nie treści wypowiedzi.
Oczywiście to ty powinieneś mieć prawo decydowania co to jest obrażanie innych a co właściwa jedynie odpowiedzią na szczurzą robotą. I tylko ty :)
Prowincjuszu jak widzisz nie tylko ja jestem tego zdania,więc lepiej dobieraj słowa .Nie wszystkim odpowiada to jak piszesz.A co piszesz n,p:jesteś na prochach ,napij się wina,użyj mózgu i.t.p.Myślałem że na punktach to tobie nie zależy,takie miałem zdanie ,kiedyś poleciało mi 50 ,ale to przecież zabawa.Miłego dnia

Reklama

prowincjusz2
Otrzymałem ostrzeżenie z winy Idzieniwe co źle zrozumiał moje słowa. Forum wypowiedziało się w tym temacie jednoznacznie kto miał rację. Ja nie ponoszę odpowiedzialności za to że ktoś nie potrafi zrozumieć prostego zdania i po swojemu go sobie zinterpretuje. A gdzie to łamanie regulaminu? Dlaczego piszesz jako niezalogowany? Wstydzisz się?
Oczywiście - przecież napisałem, że otrzymałeś ostrzeżenie za niewinność i z winy innych. Forum wypowiedziało się, tzn czubek dający ci hurtowo plusiki?
Oczywiście, że nie ponosisz odpowiedzialności. Także przecież napisałem, że jesteś nieskazitelny a wyzwiska i obrażanie innych to w twoim przypadku przecież zawsze jest uzasadnione postawą tych innych.
Niezalogowanie to naruszenie regulaminu? Napisz do admina - niech tez da mi za to ostrzeżenie. Ty już masz

Napisał(a): Gość -

~jirek
prowincjusz2
Oczywiście - przecież napisałem, że otrzymałeś ostrzeżenie za niewinność i z winy innych. Forum wypowiedziało się, tzn czubek dający ci hurtowo plusiki?
Oczywiście, że nie ponosisz odpowiedzialności. Także przecież napisałem, że jesteś nieskazitelny a wyzwiska i obrażanie innych to w twoim przypadku przecież zawsze jest uzasadnione postawą tych innych.
Niezalogowanie to naruszenie regulaminu? Napisz do admina - niech tez da mi za to ostrzeżenie. Ty już masz
Niezalogowanie to tylko tchórzostwo i ochrona kłamstwa. Ciągle piszesz o tym obrażaniu i wyzwiskach a poza jednym wynikającym ze złego zrozumienia nie znalazłeś nic. Kryjesz się za różnymi imionami Idzienowe i występujesz jako sędzia we własnej sprawie. Taka jest prawda.

Reklama

Napisał(a): ~Antek -

prowincjusz2
~jirek Punktacja ma sens jak dostajesz plusy a jak minusy to już nie?
Punkty nie dotyczą niezalogowanych, dlaczego więc tylko ci się wypowiadają?
Przecież to się wypowiada zalogowany, który czasowo się wylogował.Pod swoim nickiem nie ma odwagi napisać tego co ci tu bazgroli.Być może pisze nawet ten co cię tak minusuje.Tylko zalogowani, którzy mają jakieś tam poziomy mogą tak wysoko minusować.Niezalogowani mają tylko 1 punkt na minus albo plus.

~Antek
prowincjusz2
Przecież to się wypowiada zalogowany, który czasowo się wylogował.Pod swoim nickiem nie ma odwagi napisać tego co ci tu bazgroli.Być może pisze nawet ten co cię tak minusuje.Tylko zalogowani, którzy mają jakieś tam poziomy mogą tak wysoko minusować.Niezalogowani mają tylko 1 punkt na minus albo plus.
Dobrze gość mówi. To ktoś z zalogowanych Ciebie minusuje.

~Antek

Niezalogowanie to tylko tchórzostwo i ochrona kłamstwa. Kryjesz się za różnymi imionami prowincjuszu i występujesz jako sędzia we własnej sprawie. Taka jest prawda. :)))

Napisał(a): ~wiking -

~gość
prowincjusz2
Bo niezalogowani mają ubaw z takich osłów jak Ty.
Wypowiadaj się ośle za siebie.Tylko psujesz opinię niezalogowanym.
Jak masz tu nicka to dlaczego pod nim nie napiszesz tych uwag, które masz na temat Prowincjusza?Zapamiętaj sobie, twoje oszczerstwa na jego temat nie są w stanie zmienić opinii mądrych ludzi o nim.Najlepiej zrobisz jak się stąd wyniesiesz.

Napisał(a): Stanlej13 -

~jirek
~Antek

Niezalogowanie to tylko tchórzostwo i ochrona kłamstwa. Kryjesz się za różnymi imionami prowincjuszu i występujesz jako sędzia we własnej sprawie. Taka jest prawda. :)))
Ale Cię prowokują ,i co nie pociśniesz?

Napisał(a): ~Antek -

~gosc
prowincjusz2
Ja się zaloguję i oddam ci wszystkie punkty ..jak czytam o tych punktach to naprawdę bierze mnie na wymioty.
Jako facet nie masz nic innego do zrobienia,,,,siedzisz 24 na dobę nic nie masz do zrobienia w domu ,jakiś drobny remoncik lub kranik.
A co cię to obchodzi pierdoło jedna jak kto spędza wolny czas?!Zajmij się sobą!!!

Jak masz tu nicka to dlaczego pod nim nie napiszesz tych uwag, które masz na temat Prowincjusza?Zapamiętaj sobie, twoje oszczerstwa na jego temat nie są w stanie zmienić opinii mądrych ludzi o nim.Najlepiej zrobisz jak się stąd wyniesiesz.

~wiking
Przeszedłeś prowincjuszu już sam siebie w wychwalaniu własnej osoby.
Tak jest jak przygarnia kocioł garnkowi.... :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czubek dostał wścieklizny