215
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi165
  • Ocen na +107
215 ppt ?

Czubek dostał wścieklizny (166)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czubek dostał wścieklizny

Napisał(a): Gość -

bodzik1
~gość
~gość
~gość
bodzik1
prowincjusz2
~gość Dlaczego nie zakładasz podobnych tematów jak jak ktoś, mówiąc twoimi słowami dostaje wścieklizny i bez zastanowienia same plusy wstawia? Tak samo powinno cię to irytować i do admina powinieneś zgłaszać. Możesz odpowiedzieć? Bo na razie wygląda ze masz jakąś manię do punktów. W ogóle punkty to dla ciebie cel sam w sobie przebywania na forum?
Ciekaw jestem czy byłbyś tęgo samego zdania gdyby to tyczyło ciebie. Odpowiedź już dałeś pisząc jako niezalogowany.
Jezssu.......błagam....odpuść..:))))))))
On Ci da -9 ja +21......i na co mu przyjdzie....?
xD
Hei bodzia1 dawno Cię nie było. Jak się masz?
Myślę, że to dobry pomysł by zniechęcic tego z -9.
Bodzia nie rozmawia z szaraczkami?
:)))))))))))))))))))))))))))
Nie jest tak źle..xD
Net mi muli...:)
Bodzik1 chciałem ci napisać żebyś zostawiła Tris w spokoju ona jest tu lubiana i boisz się ,że cie wygryzie mam nadzieje ,że się uspokoisz:)) pozdrawiam.
INTERIA.PL

one1
bodzik1
~gość
~gość
~gość
bodzik1
prowincjusz2
~gość Dlaczego nie zakładasz podobnych tematów jak jak ktoś, mówiąc twoimi słowami dostaje wścieklizny i bez zastanowienia same plusy wstawia? Tak samo powinno cię to irytować i do admina powinieneś zgłaszać. Możesz odpowiedzieć? Bo na razie wygląda ze masz jakąś manię do punktów. W ogóle punkty to dla ciebie cel sam w sobie przebywania na forum?
Ciekaw jestem czy byłbyś tęgo samego zdania gdyby to tyczyło ciebie. Odpowiedź już dałeś pisząc jako niezalogowany.
xD
Nie jest tak źle..xD
Bodzik1 chciałem ci napisać żebyś zostawiła Tris w spokoju ona jest tu lubiana i boisz się ,że cie wygryzie mam nadzieje ,że się uspokoisz:)) pozdrawiam.
Tego się akurat najmniej boję....:)))))))
Bo tylko ona wmawia sobie że jest lubiana....:)
Cała normalna reszta już zna prawdę...xD

Reklama

Napisał(a): ~gość -

~jirek
bodzik1 Jezssu.......błagam....odpuść..:))))))))
xD
Nie chce mi się wierzyć. Naprawdę przyznajesz oficjalnie, ze taki proceder handlu punktami pomiędzy tobą o prowincjuszem istnieje? Tak tylko niechcąco te niepotrzebne zdanie ci się wymknęło, bo przecież miało byc tylko waszą umową? A zatem musi byc tez prawdą, ze sam sobie uknuł intrygę, ze będzie występował jako pokrzywdzony a inni z litości punkty będą mu dawać.
W przypadku Tris ktoś nazwał takim procederem - odrażającym. I chyba to niech będzie całym komentarzem do zachowania prowincjusza.
Oj coś tu śmierdzi.

bodzik1
one1
bodzik1
~gość
~gość
~gość
bodzik1
prowincjusz2
xD
Nie jest tak źle..xD
Masz Alicjeja za nie normalną wobec tego bo ona lubi Tris :)) ja też ją lubię i jej pomogę:) jak mogę:))

Reklama

~gość

No zajefajnie....jak czytam takie tematy..:)))))))))))))[/cytat]

Nie martw się, to zaczyna być urokliwe, bo praktycznie takie tematy są już na wymarciu.
Podelektujmy sie ostatnim tchnieniem tego szaleństwa.[/cytat]

Co Ty....:)
Te tematy nie wymrą!!!:)
Administracja wprowadzając punkty stworzyła kurę znoszącą złote jaja!!!!
:)))))))))

~jirek
xD
Nie chce mi się wierzyć. Naprawdę przyznajesz oficjalnie, ze taki proceder handlu punktami pomiędzy tobą o prowincjuszem istnieje? Tak tylko niechcąco te niepotrzebne zdanie ci się wymknęło, bo przecież miało byc tylko waszą umową? A zatem musi byc tez prawdą, ze sam sobie uknuł intrygę, ze będzie występował jako pokrzywdzony a inni z litości punkty będą mu dawać.
W przypadku Tris ktoś nazwał takim procederem - odrażającym. I chyba to niech będzie całym komentarzem do zachowania prowincjusza.
A wytłumacz mi dlaczego mam nie punktować Prowincjusza????????
No....moze nie wszystkie wypowiedzi.....bo nie ze wszystkimi się zgadzam....ale większość tak.....
Zarzuty ze on obraża jakoś mi nie pasują do jego wypowiedzi, a śledzę je od dłuższego czasu....
Ok, był raz taki przypadek że jego zachowanie mi się totalnie nie spodobało, ale dało się to wyjaśnić i potrafił (co nie jest na tym forum częste) przyznać sie do błędu....i za to ma u mnie DUŻY plus.....:)

Reklama

one1
bodzik1
one1
bodzik1
~gość
~gość
~gość
bodzik1
prowincjusz2 ~gość Dlaczego nie zakładasz podobnych tematów jak jak ktoś, mówiąc twoimi słowami dostaje wścieklizny i bez zastanowienia same plusy wstawia? Tak samo powinno cię to irytować i do admina powinieneś zgłaszać. Możesz odpowiedzieć? Bo na razie wygląda ze masz jakąś manię do punktów. W ogóle punkty to dla ciebie cel sam w sobie przebywania na forum?Ciekaw jestem czy byłbyś tęgo samego zdania gdyby to tyczyło ciebie. Odpowiedź już dałeś pisząc jako niezalogowany.
xD
Nie jest tak źle..xD
Masz Alicjeja za nie normalną wobec tego bo ona lubi Tris :)) ja też ją lubię i jej pomogę:) jak mogę:))
:P:P:P:P:P:P:P:P:P
no...moze niech się sama zainteresowana wypowie.......?:P
Nie ważne....:))))))
Pomagaj ile chcesz....mnie to lata...........xD

bodzik1
~gość

No zajefajnie....jak czytam takie tematy..:)))))))))))))
Nie martw się, to zaczyna być urokliwe, bo praktycznie takie tematy są już na wymarciu.
Podelektujmy sie ostatnim tchnieniem tego szaleństwa.[/cytat]

Co Ty....:)
Te tematy nie wymrą!!!:)
Administracja wprowadzając punkty stworzyła kurę znoszącą złote jaja!!!!
:)))))))))[/cytat]

Da się odczuć , że jestes bardziej wrażliwa od innych. Przynajmniej ja to czuję. Nie daj się wciągnąć w to szaleństwo. Pozdro

one1 Widzę Bodzik ,że zatkało kakao .Uważajcie na Bodzik1 ona zatruwa tutaj byt dziewczynie i to tylko dlatego ,że jest mądrzejsza od niej
I będę zatruwać do skutku!:))))))))))))))
Tylko ze jak pisałam....niestety, te minusy to nie moja zasługa......a szkoda....:)))))))
A zupełnie serio....
Ani ja, ani nikt inny na tym forum nie toleruje szpiegowania i wyciągania info o innych na privach!!!!!!!!!!
Tris nie podpadła ilością punktów czy pseudo popularnością...ale właśnie takimi zagrywkami.....
Pomyśl logicznie....
Jak osoba która twierdzi ze jest nowa, może pisać do kilkunastu osób privy oczerniające, szkalujące ich znajomych....?
Jak moze wierzyć w to ze oni jej uwierzą i dadzą się skłócić....?
Nie takie rzeczy już tu przerabialiśmy....i mamy wprawę w ''procedurach''.....xD
wystarczy ze takiego priva wyślesz jednej osobie.......i jesteś spalony.....xD
Ja nie twierdzę i nigdy nie twierdziłam ze jestem od kogokolwiek mądrzejsza czy bardziej lubiana....czas weryfikuje wszystko.....
Nigdy też nie twierdziłam ze wszyscy mnie lubią ani też nie oczekiwałam ze mają mnie polubić....
Mam na tym forum osoby które właśnie po takich ''weryfikacjach'' mogę nazwać przyjaciółmi...ale i mam też zagorzałych wrogów.....a także osoby obojętne....:)
Jestem sobą....i nikomu nie muszę ani nie chcę przypodobać się na siłę...:)
I właśnie w tym jest moja siła.....

lilith70
~jirek
xD
Oczywiście mamy tajną giełde punktów dla wtajemniczonych, płacisz i masz :DDDDDDDDDD
Q....dobrze że przypomniałaś........przecież Ci jeszcze stówę wiszę.......zaraz wysyłam.......xD

Pytam sie ostatno córki , ile by chciała mieć dzieci. Ona na to że trójkę. Dwóch chłopaków i jedna córkę. Dlaczego tak?
Bo więcej kobiet w domu to tylko kłopoty.
To samo ma miejsce gdziekolwiek, a na tym forum to najlepszy przykład.

Babska wstrętne w swojej głupocie, opamiętajcie się!
Zasyfiacie to forum swoją obecnością.

~gość Pytam sie ostatno córki , ile by chciała mieć dzieci. Ona na to że trójkę. Dwóch chłopaków i jedna córkę. Dlaczego tak?

:)))))))))))))))))))))))))
Z tym domem to prawda....:)
A reszta to bzdura....:)
zwróć uwagę na to ze na tym forum zawsze większość stanowiły kobiety.....:)
I na ogół funkcjonuje normalnie...:)
tylko od czasu do czasu pojawia się jakaś niedowartościowana desperatka, która myślac że uda jej się skłócić pozostałych.....coś wreszcie w życiu ''osiągnie'' i poczuje się ważna....potrzebna....
W ciągu ostatniego roku były co najwyżej trzy, cztery takie akcię...:)
A z moich obserwacji wynika ,że społeczność forumowa radzi sobie z tym w mniej więcej tydzień....i wszystko wraca do normy...:)
Tak będzie i tym razem....:)

bodzik1
~gość Pytam sie ostatno córki , ile by chciała mieć dzieci. Ona na to że trójkę. Dwóch chłopaków i jedna córkę. Dlaczego tak?

:)))))))))))))))))))))))))
Z tym domem to prawda....:)
A reszta to bzdura....:)
zwróć uwagę na to ze na tym forum zawsze większość stanowiły kobiety.....:)
I na ogół funkcjonuje normalnie...:)
tylko od czasu do czasu pojawia się jakaś niedowartościowana desperatka, która myślac że uda jej się skłócić pozostałych.....coś wreszcie w życiu ''osiągnie'' i poczuje się ważna....potrzebna....
W ciągu ostatniego roku były co najwyżej trzy, cztery takie akcię...:)
A z moich obserwacji wynika ,że społeczność forumowa radzi sobie z tym w mniej więcej tydzień....i wszystko wraca do normy...:)
Tak będzie i tym razem....:)
Będzie podobnie ale już nie tak samo.
Ludzie na tym forum zaczeli rozumieć istotę problemu.
Myśli nie zatrzymasz.
Możesz co najwyżej więcej pisać, zagłuszać, inni dodatkowo dodadzą minusy.
Ale to już nic nie zmieni.
Duch wyszedł z lampy, a lampa się stłukła.
Nie ma powrotu.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czubek dostał wścieklizny