215
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi165
  • Ocen na +107
215 ppt ?

Czubek dostał wścieklizny (166)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czubek dostał wścieklizny

Napisał(a): ~zorro -

Uwaga, ogłaszam wszem i wobec, że każdy kto stawia minusy prowincjuszowi, to czubek....no cóż mądry tego nie wymyślił ! Prowincjusz, już ci ktoś dziesięć razy pisał , że to za twoje i tróótnia chamstwo i brak kultury, niestety dalej to praktykujesz....a więc pora nauczyć cię dobrego zachowania, tak, abyś tu na forum godzinki śpiewał i mówił proszę , dziękuje.....nie zgadzam się z tobą, ale szanuje twój pogląd zamiast ty Pisuarze itd itd...niestety jak widać jesteś mało pojętnym uczniem, dlatego ciężka przed nami praca !:)
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

~gość
bodzik1
~gość Pytam sie ostatno córki , ile by chciała mieć dzieci. Ona na to że trójkę. Dwóch chłopaków i jedna córkę. Dlaczego tak?
Bo więcej kobiet w domu to tylko kłopoty.
To samo ma miejsce gdziekolwiek, a na tym forum to najlepszy przykład.

Babska wstrętne w swojej głupocie, opamiętajcie się!
Zasyfiacie to forum swoją obecnością.
:)))))))))))))))))))))))))
Z tym domem to prawda....:)
A reszta to bzdura....:)
zwróć uwagę na to ze na tym forum zawsze większość stanowiły kobiety.....:)
I na ogół funkcjonuje normalnie...:)
tylko od czasu do czasu pojawia się jakaś niedowartościowana desperatka, która myślac że uda jej się skłócić pozostałych.....coś wreszcie w życiu ''osiągnie'' i poczuje się ważna....potrzebna....
W ciągu ostatniego roku były co najwyżej trzy, cztery takie akcię...:)
A z moich obserwacji wynika ,że społeczność forumowa radzi sobie z tym w mniej więcej tydzień....i wszystko wraca do normy...:)
Tak będzie i tym razem....:)
Będzie podobnie ale już nie tak samo.
Ludzie na tym forum zaczeli rozumieć istotę problemu.
Myśli nie zatrzymasz.
Możesz co najwyżej więcej pisać, zagłuszać, inni dodatkowo dodadzą minusy.
Ale to już nic nie zmieni.
Duch wyszedł z lampy, a lampa się stłukła.
Nie ma powrotu.
Spokojnie....:)
za długo to forum trwa...zeby debil dał mu radę.....:))))))))

Napisał(a): ~gość -

~zorro Uwaga, ogłaszam wszem i wobec, że każdy kto stawia minusy prowincjuszowi, to czubek....no cóż mądry tego nie wymyślił ! Prowincjusz, już ci ktoś dziesięć razy pisał , że to za twoje i tróótnia chamstwo i brak kultury, niestety dalej to praktykujesz....a więc pora nauczyć cię dobrego zachowania, tak, abyś tu na forum godzinki śpiewał i mówił proszę , dziękuje.....nie zgadzam się z tobą, ale szanuje twój pogląd zamiast ty Pisuarze itd itd...niestety jak widać jesteś mało pojętnym uczniem, dlatego ciężka przed nami praca !:)
To forum nie jest do nauczania i to w dodatku karami punktowymi. To nie średniowiecze gdy za poglady palono na stosie.
Zjad mi stąd.

Reklama

~zorro Uwaga, ogłaszam wszem i wobec, że każdy kto stawia minusy prowincjuszowi, to czubek....no cóż mądry tego nie wymyślił ! Prowincjusz, już ci ktoś dziesięć razy pisał , że to za twoje i tróótnia chamstwo i brak kultury, niestety dalej to praktykujesz....a więc pora nauczyć cię dobrego zachowania, tak, abyś tu na forum godzinki śpiewał i mówił proszę , dziękuje.....nie zgadzam się z tobą, ale szanuje twój pogląd zamiast ty Pisuarze itd itd...niestety jak widać jesteś mało pojętnym uczniem, dlatego ciężka przed nami praca !:)
10/10 !

bodzik1
~gość
bodzik1
~gość Pytam sie ostatno córki , ile by chciała mieć dzieci. Ona na to że trójkę. Dwóch chłopaków i jedna córkę. Dlaczego tak?
Bo więcej kobiet w domu to tylko kłopoty.
To samo ma miejsce gdziekolwiek, a na tym forum to najlepszy przykład.

Babska wstrętne w swojej głupocie, opamiętajcie się!
Zasyfiacie to forum swoją obecnością.
tylko od czasu do czasu pojawia się jakaś niedowartościowana desperatka, która myślac że uda jej się skłócić pozostałych.....coś wreszcie w życiu ''osiągnie'' i poczuje się ważna....potrzebna....
A z moich obserwacji wynika ,że społeczność forumowa radzi sobie z tym w mniej więcej tydzień....i wszystko wraca do normy...:)
Będzie podobnie ale już nie tak samo.
Ludzie na tym forum zaczeli rozumieć istotę problemu.
Myśli nie zatrzymasz.
Możesz co najwyżej więcej pisać, zagłuszać, inni dodatkowo dodadzą minusy.
Ale to już nic nie zmieni.
Duch wyszedł z lampy, a lampa się stłukła.
Nie ma powrotu.
Spokojnie....:)
za długo to forum trwa...zeby debil dał mu radę.....:))))))))
Nie wiem kogo masz na myśli. Ja mam absolutny spokój o to że forum pozostanie dla forumowiczów.
Nie wiem kto miłby sie mocować z forum, nie wiem jakim sposobem. Siła w tym wypadku jest zbyteczna.

Reklama

Napisał(a): robertus09 -

bodzik1

Imponuje mi spokój, z jakim Ty i lilith70 traktujecie wszystkie te zaczepki i prowokacje. Któraś z Was zdaje się niedawno przytoczyła cytat z nieśmiertelnego "CK Dezerterzy" ...wie pan, że nie ma w języku cywilizowanych ludzi słów dostatecznie obelżywych na określenie... itd. Doskonałe. Również tutaj. (przepraszam jeśli pomyliłem Was z inną damą w sprawie tego cytatu - nie pomnę:)))
Prowincjusz, może rzeczywiście odpuść, jak mówi bodzik1. Mądrzy i tak wiedzą co o Tobie myśleć, a tym drugim nie przetłumaczysz. Pozdrawiam:)

robertus09
bodzik1

Imponuje mi spokój, z jakim Ty i lilith70 traktujecie wszystkie te zaczepki i prowokacje. Któraś z Was zdaje się niedawno przytoczyła cytat z nieśmiertelnego "CK Dezerterzy" ...wie pan, że nie ma w języku cywilizowanych ludzi słów dostatecznie obelżywych na określenie... itd. Doskonałe. Również tutaj. (przepraszam jeśli pomyliłem Was z inną damą w sprawie tego cytatu - nie pomnę:)))
Prowincjusz, może rzeczywiście odpuść, jak mówi bodzik1. Mądrzy i tak wiedzą co o Tobie myśleć, a tym drugim nie przetłumaczysz. Pozdrawiam:)
Bodzia1 z tym na pewno sie nie utozsamia. Bardziej lilith.
Własciwie nie bardzo wiem kto do kogo to napisał.

Reklama

Napisał(a): ~Apacz -

Prowincjusz, zmień pampera i załóż o tym 10 temat, gdyby podobne tematy zakładał ktoś inny, już dawno potraktowany byłby jak troll ! Zleciało się towarzystwo wzajemnej adoracji i wścieka się, że padło ofiarą od własnego miecza i własnych knowań !Jesteście śmieszni i żałośni!

bodzik1
I będę zatruwać do skutku!:))))))))))))))
Komu..i dlaczego ?

[/cytat]Tylko ze jak pisałam....niestety, te minusy to nie moja zasługa......a szkoda....:))))))) [/cytat]

Nie..do końca.. jestem przekonana.

Alicjaja
bodzik1
Komu..i dlaczego ?

Tylko ze jak pisałam....niestety, te minusy to nie moja zasługa......a szkoda....:))))))) [/cytat]

[/cytat]

Nowe światło pada na tą sprawę? !!!!!!!!!
Jestem w szoku.

Napisał(a): ~Gosc -

Alicjaja
bodzik1
Komu..i dlaczego ?

Tylko ze jak pisałam....niestety, te minusy to nie moja zasługa......a szkoda....:))))))) [/cytat]

[/cytat] Ona chce zatruwać tris ,ale ty tez zatruwalas amerykance i jak sie z tym czujesz?

~Gosc
Alicjaja
bodzik1
Komu..i dlaczego ?

Tylko ze jak pisałam....niestety, te minusy to nie moja zasługa......a szkoda....:)))))))

[/cytat] Ona chce zatruwać tris ,ale ty tez zatruwalas amerykance i jak sie z tym czujesz?[/cytat]

Ty..mi tutaj nie porównuj..amerykanki do Tris..bo ta pierwsza nie sięga Jej nawet do łydek !
Ona jest u mnie skończona..i po prostu nie istnieje. Może inaczej kto tutaj komu zaczął pierwszy..zatruwać forumowe życie..?

Napisał(a): ~Gosc -

Alicjaja
~Gosc
Alicjaja
bodzik1
Komu..i dlaczego ?

Tylko ze jak pisałam....niestety, te minusy to nie moja zasługa......a szkoda....:)))))))

Ona chce zatruwać tris ,ale ty tez zatruwalas amerykance i jak sie z tym czujesz?[/cytat]

Ty..mi tutaj nie porównuj..amerykanki do Tris..bo ta pierwsza nie sięga Jej nawet do łydek !
Ona jest u mnie skończona..i po prostu nie istnieje. Może inaczej kto tutaj komu zaczął pierwszy..zatruwać forumowe życie..?[/cytat] a skad ty tak znasz tris oczywiscie no amerykanka nie siega fakt ale przynajmiej nie chodzila po privach i nie pisala nic na temat innych uzytkowników

~Gosc
Alicjaja
~Gosc
Alicjaja
bodzik1
Komu..i dlaczego ?

Ona chce zatruwać tris ,ale ty tez zatruwalas amerykance i jak sie z tym czujesz?
Ona jest u mnie skończona..i po prostu nie istnieje. Może inaczej kto tutaj komu zaczął pierwszy..zatruwać forumowe życie..?[/cytat] a skad ty tak znasz tris oczywiscie no amerykanka nie siega fakt ale przynajmiej nie chodzila po privach i nie pisala nic na temat innych uzytkowników [/cytat]

Znam Tris..jedynie z Jej udzielania się na forum..oraz z kilku privów..do mnie,
w których nigdy..nie napisała mi na temat.. innych użytkowników.
Amerykanka..natomiast jest niezłą spamerką..ukrywającą się pod różnymi nickami,
a także podszywającą się pod Nasze nicki !
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czubek dostał wścieklizny