50
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi34
  • Ocen na +3
50 ppt ?

Czuję uczucie do dwóch facetów (35)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czuję uczucie do dwóch facetów

Napisał(a): gość -

Marto takie pragnienia to normalne podniety u obu płci. Mąż postawił warunek tylko z drugą parą a nie tylko z facetem. Zgodziłem się ale ugrałam seks w obie dziurki jako druga bo jest dluższy czas do wytrysku za rem dłuższe rżnięcie. Tamta dziewczyna była mile zaskoczona seksem w oba otworki. Obecnie przy każdym spotkaniu obie zaliczamy obie dziurki lecz zmiana facetów w inne otworki.
Polecam taki seks jest z dużo silniejszym orgazmem. Tylko jeden warunek początek musi być delikatny wtefy nie ma bólu tylko rozkosz.

Napisał(a): ~gość -

gość Marto takie pragnienia to normalne podniety u obu płci. Mąż postawił warunek tylko z drugą parą a nie tylko z facetem. Zgodziłem się ale ugrałam seks w obie dziurki jako druga bo jest dluższy czas do wytrysku za rem dłuższe rżnięcie. Tamta dziewczyna była mile zaskoczona seksem w oba otworki. Obecnie przy każdym spotkaniu obie zaliczamy obie dziurki lecz zmiana facetów w inne otworki.
Polecam taki seks jest z dużo silniejszym orgazmem. Tylko jeden warunek początek musi być delikatny wtefy nie ma bólu tylko rozkosz.
Mocno masz już d`upsko rozkalibrowane? Gacie już brudzisz? Kiedy remont?

Reklama

Napisał(a): Pola -

Mieliśmy wymianę z drugą parą i było widać po niej że dziewczyna nie była do końca zaspokojone seksualnie. Gdy jej facet wpadł na dziwny pomysł wprowadzić trzeciego faceta podczas wymiany. To było błędem jej faceta bo kochanek miał bardzo dużego a jego dziewczyna drobna i ciasna. Skończyło sie to do niego nieciekawie gdyż po kilku spotkaniach gdzi krzyczała z rozkoszy i lekko krwawiła po każdym stosunku i odeszła z nim na stałe.

Napisał(a): ~xxxX -

Pola Mieliśmy wymianę z drugą parą i było widać po niej że dziewczyna nie była do końca zaspokojone seksualnie. Gdy jej facet wpadł na dziwny pomysł wprowadzić trzeciego faceta podczas wymiany. To było błędem jej faceta bo kochanek miał bardzo dużego a jego dziewczyna drobna i ciasna. Skończyło sie to do niego nieciekawie gdyż po kilku spotkaniach gdzi krzyczała z rozkoszy i lekko krwawiła po każdym stosunku i odeszła z nim na stałe.
Ty nie krwawiłaś? Wytrzymałaś? Miałam jednego z naprawdę dużym. Raz i nigdy więcej, łzy mi same płynęły, dosłownie przez 2-3 dni chodziłam obolała. To bardzo wartościowy człowiek, chciał więcej, niestety powiedziałam nie, życie z nim byłoby dla mnie bólem i koszmarem, nie o to chodzi. Szczęścia mu w życiu życzę.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Czuję uczucie do dwóch facetów