Odpowiadasz na:
Czuję uczucie do dwóch facetów

Marta
Temat dodał(a):
Marta -
Jest takie coś co nie czułam wcześniej. Z moim jestem już prawie 4 lata. Ale pojawił się jego kolega z pracy. Znam go od kilku miesięcy ale zakochałam się od razu w nim jak go poznałam. + Ciągłe mam sny że są nadzy jak gladiatorzy, walczą o mnie, później kocham się z obydwoma na jakiej scenie. + Myślę że muszę im zaproponować sex w trójkę. Tylko czy byłoby to możliwe??? Chcę tylko spełnić swoje marzenia.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Czuję uczucie do dwóch facetów

Napisał(a): Pola -

Mieliśmy wymianę z drugą parą i było widać po niej że dziewczyna nie była do końca zaspokojone seksualnie. Gdy jej facet wpadł na dziwny pomysł wprowadzić trzeciego faceta podczas wymiany. To było błędem jej faceta bo kochanek miał bardzo dużego a jego dziewczyna drobna i ciasna. Skończyło sie to do niego nieciekawie gdyż po kilku spotkaniach gdzi krzyczała z rozkoszy i lekko krwawiła po każdym stosunku i odeszła z nim na stałe.

Napisał(a): gość -

Wybierz tego, z którym wyobrażasz sobie starość :)

Reklama

Napisał(a): ~gość -

gość Marto takie pragnienia to normalne podniety u obu płci. Mąż postawił warunek tylko z drugą parą a nie tylko z facetem. Zgodziłem się ale ugrałam seks w obie dziurki jako druga bo jest dluższy czas do wytrysku za rem dłuższe rżnięcie. Tamta dziewczyna była mile zaskoczona seksem w oba otworki. Obecnie przy każdym spotkaniu obie zaliczamy obie dziurki lecz zmiana facetów w inne otworki.
Polecam taki seks jest z dużo silniejszym orgazmem. Tylko jeden warunek początek musi być delikatny wtefy nie ma bólu tylko rozkosz.
Mocno masz już d`upsko rozkalibrowane? Gacie już brudzisz? Kiedy remont?

Napisał(a): gość -

Marto takie pragnienia to normalne podniety u obu płci. Mąż postawił warunek tylko z drugą parą a nie tylko z facetem. Zgodziłem się ale ugrałam seks w obie dziurki jako druga bo jest dluższy czas do wytrysku za rem dłuższe rżnięcie. Tamta dziewczyna była mile zaskoczona seksem w oba otworki. Obecnie przy każdym spotkaniu obie zaliczamy obie dziurki lecz zmiana facetów w inne otworki.
Polecam taki seks jest z dużo silniejszym orgazmem. Tylko jeden warunek początek musi być delikatny wtefy nie ma bólu tylko rozkosz.

Reklama