81
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi32
  • Ocen na +0
81 ppt ?

czy 40-latce wypada chodzić w mini?? (33)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

czy 40-latce wypada chodzić w mini??

Napisał(a): Gość -

Mam 41 lat, a moja córka 19 ciągle jest na mnie zła jak zakładam krótkie spódniczki, zaczęłam się nawet zastanawiać, czy mi wypada??
no ale kurcze przecież wszystko jest dla ludzi, nie naleze co prawda do bardzo szczupłych jestem przeciętna, a ona mów ze sie mnie wstydzi..
Jak wybić jej to z głowy, czy to moze ja przsadzam?
INTERIA.PL

Re: czy 40-latce wypada chodzić w mini??

Napisał(a): gość -

funkaaaa Mam 41 lat, a moja córka 19 ciągle jest na mnie zła jak zakładam krótkie spódniczki, zaczęłam się nawet zastanawiać, czy mi wypada??
no ale kurcze przecież wszystko jest dla ludzi, nie naleze co prawda do bardzo szczupłych jestem przeciętna, a ona mów ze sie mnie wstydzi..
Jak wybić jej to z głowy, czy to moze ja przsadzam?
Wypada wypada tylko zależy od nóg,to samo dotyczy dekoltów itd.
Są 40-ki bardziej sexi od 20-tek.
Pozdrawiam 41-latek.

Wypada, tylko zależy jakie są nogi i twarz. Jak masz twarz 60-cio latki i jesteś gruba to nie wypada. Wydaje mi się, że córka ma rację, bo ona cię widzi, a ja nie. PANI MAGDA ZAWADZKA NP. WYGLĄDA W MINI ŚWIETNIE MIMO, ŻE JEST SPORO STARSZA OD CIEBIE, a Pani Kasprzyk wygląda groteskowo.

Reklama

gość Wypada, tylko zależy jakie są nogi i twarz. Jak masz twarz 60-cio latki i jesteś gruba to nie wypada. Wydaje mi się, że córka ma rację, bo ona cię widzi, a ja nie. PANI MAGDA ZAWADZKA NP. WYGLĄDA W MINI ŚWIETNIE MIMO, ŻE JEST SPORO STARSZA OD CIEBIE, a Pani Kasprzyk wygląda groteskowo.
To się wyklucza nie można mieć 41 lat i wyglądać jak gruba 60 latka .Te grubsze zawsze młodziej wyglądają .Ale jak córka wstydzi się matki w mini to może należy jej posłuchać ale mamunia w mini ma ewidentny smak na skok w bok taki wiek nie dziwię się.Ja z kolei pokazuję piersi mam43 lata rozumiem to.

Ja myślę, że ten wpis to ściema....ale powiem tak- Jeśli ma super dupcie i nogi, to jak najbardziej, a jak NIE, to niech uszanuje czyjeś poczucie piękna i estetyki i niech odzieje się szczelnie od głowy do stóp ! Hej :)

Reklama

Reklama

Jestem sprzedawcą w centrum handlowym i takie panie widzę codziennie i wiesz co robię? Wyglądam za okno,czy nie pada deszcz,bo mam wrażenie,że wszystkie k.....wy z autostrady zeszły,bo się pogoda zepsuła:)) Jeśli nie pada,to możliwe,że droga jest w remoncie i gdzieś koło centrum jest objazd:)) Drogie panie po 40! czy wy w domach macie lustra tylko do pępka?? To tak samo,jakby was porównać do 15 letniej dziewczyny,która to wymaże gębę (bo nie mogę powiedzieć żeby to był makijaż) założy szpilki,krótką spódniczkę i nieudolnym krokiem,bociana przechodzi tam i z powrotem. Kiedy to niektóre z was się nauczą,że pewnych rzeczy zakładać już nie wypada? W każdym wieku można być modnym,ale na Boga! nie wyglądać jak lafirynda! Radzę posłuchać córki,bo tak jak i jej nie wypada ubierać śmiesznych dla jej wieku rzeczy,tak nie wypada i pani!!

oczywiście, że wypada - każdy powinien chodzić w tym, w czym dobrze się czuje, mini nie jest zarezerwowane dla nastolatek ( to staromodne, zacofane myślenie ), a jak się komuś coś nie podoba to niech nie patrzy - nie zważaj na córkę (ona sama będzie tak chodzić w twoim wieku, tylko jeszcze o tym nie wie), nastolatki myślą, że moda jest tylko dla nich, a czterdziestki to do lamusa NIC BARDZIEJ BŁĘDNEGO! DO ODWAŻNYCH ŚWIAT NALEŻY! Ubieraj się jak chcesz i ciesz się życiem

ja mam 40 lat jestem szczupla nosze mini lepiej wygladam niz niejedna 20 latka, nawet
zaczepiaja mnie na ulicy z propozycjami,uwazam ze to bzdura ze 40latkom nie wypada cho
dzic w mini,jak sie ma dobra figure i ma sie co pokazac.Jest wiele mlodych dziewczyn praw
dziwych kaszalotow z grubymi nogami niezgrabnych to one nie powinny pokazywac nog,wiec
drogie 40 letnie panie nie sluchajcie takich bzdur bo niejedna 40tka jest bardziej pomnetna
i sexowna od swej corki

gość Jestem sprzedawcą w centrum handlowym i takie panie widzę codziennie i wiesz co robię? Wyglądam za okno,czy nie pada deszcz,bo mam wrażenie,że wszystkie k.....wy z autostrady zeszły,bo się pogoda zepsuła:)) Jeśli nie pada,to możliwe,że droga jest w remoncie i gdzieś koło centrum jest objazd:)) Drogie panie po 40! czy wy w domach macie lustra tylko do pępka?? To tak samo,jakby was porównać do 15 letniej dziewczyny,która to wymaże gębę (bo nie mogę powiedzieć żeby to był makijaż) założy szpilki,krótką spódniczkę i nieudolnym krokiem,bociana przechodzi tam i z powrotem. Kiedy to niektóre z was się nauczą,że pewnych rzeczy zakładać już nie wypada? W każdym wieku można być modnym,ale na Boga! nie wyglądać jak lafirynda! Radzę posłuchać córki,bo tak jak i jej nie wypada ubierać śmiesznych dla jej wieku rzeczy,tak nie wypada i pani!!

A co ty kobieto opowiadasz.....pewnie masz 20 lat ale figurę słonia i zazdrościsz tym Panio...wszystko zależy od wyglądu !

gość Jestem sprzedawcą w centrum handlowym i takie panie widzę codziennie i wiesz co robię? Wyglądam za okno,czy nie pada deszcz,bo mam wrażenie,że wszystkie k.....wy z autostrady zeszły,bo się pogoda zepsuła:)) Jeśli nie pada,to możliwe,że droga jest w remoncie i gdzieś koło centrum jest objazd:)) Drogie panie po 40! czy wy w domach macie lustra tylko do pępka?? To tak samo,jakby was porównać do 15 letniej dziewczyny,która to wymaże gębę (bo nie mogę powiedzieć żeby to był makijaż) założy szpilki,krótką spódniczkę i nieudolnym krokiem,bociana przechodzi tam i z powrotem. Kiedy to niektóre z was się nauczą,że pewnych rzeczy zakładać już nie wypada? W każdym wieku można być modnym,ale na Boga! nie wyglądać jak lafirynda! Radzę posłuchać córki,bo tak jak i jej nie wypada ubierać śmiesznych dla jej wieku rzeczy,tak nie wypada i pani!!
A co ty opowiadasz kobieto wszystko zależy od wyglądu, pewnie masz 20 lat, a figurę słonia i pewnie zazdrościsz tym kobietą

a ja mam 48 lat i chodze w mini..moze nie codziennie,bo codziennie to jezdze rowerem w krotkich spodenkach....ale po 10 latach na kółkach nóżki jak marzenie:) a moja 25 letnia corka ma 158 i wazy 68 kilo,masakra...a ja tylko 52...Wygladam od niej 10 razy lepiej i mam dziką satysfakcję,gdy idziemy gdzies razem....a to ona mnie na to mini namówiła...hehe

chetnym podesle linka do fotek;)

gość a ja mam 48 lat i chodze w mini..moze nie codziennie,bo codziennie to jezdze rowerem w krotkich spodenkach....ale po 10 latach na kółkach nóżki jak marzenie:) a moja 25 letnia corka ma 158 i wazy 68 kilo,masakra...a ja tylko 52...Wygladam od niej 10 razy lepiej i mam dziką satysfakcję,gdy idziemy gdzies razem....a to ona mnie na to mini namówiła...hehe

chetnym podesle linka do fotek;)
Podeślij nie wiem jaki cudem ale podeślij :)

tyrystor0
A co ty opowiadasz kobieto wszystko zależy od wyglądu, pewnie masz 20 lat, a figurę słonia i pewnie zazdrościsz tym kobietą
Słoneczko,ja będę broniła sprzedawcy,wcale nie trzeba zakładać mini żeby wyglądać rewelacyjnie.Zawsze warto mieć klasę i ubierać się przyzwoicie.Ja mam 38 ubieram spódnice za kolano a faceci i tak się za mną oglądają.(Córcia mi mówi:-))
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • grube kobiety w mini
  • mini kiedy juz nie wypada
  • moja matka w mini-forum
  • czy kobietom po 40 wypada mini
  • czy wypada chodzic w krotkich spodenkach po 40
  • gruba 40 latka
  • czy wypada aby 40 latka ubierała się jak nastolatka
Do góry strony: czy 40-latce wypada chodzić w mini??