894
ppt
Ten temat ma:
 • Wyświetleń55 tys.
 • Odpowiedzi336
 • Ocen na +0
894 ppt ?

Czy abonament w platformie nc+ jest zbyt wysoki? (337)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy abonament w platformie nc+ jest zbyt wysoki?

Napisał(a): Gość -

Zapoznaliście się już z ofertą NC+ ?
Nie?
To uważajcie, bo okazało się, że oferta programowa tej telewizji jest mocno podejrzana... W najtańszym pakiecie Cyfra+ i platforma N. oferuje za 39 zł 3 kanały po usunięciu których nie będziesz mógł zerwać umowy!!! (Eurosport HD, Disney Junior i MTV Live HD). W innym pakiecie (59 zł) jest dodatkowo 14 takich kanałów.
Prawdziwa okazja?
Co myślicie?

Na https://www.f(...)fref=ts powstała już grupa zrzeszająca przeciwników telewizji NC+
Oszukują swoich klientów?

Zaledwie w kilka dni po premierze programowej taaaaki lincz? Internet jest bezlitosny niestety...

Z jakiej telewizji korzystacie?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Czy abonament w platformie nc+ jest zbyt wysoki?

Napisał(a): gość -

Ci prezesi i spece od marketingu urwali sie z choinki. Chcą aby ci co maja mniejszy abonament sponsorowali tych, co wybiorą tzw segment Premium. Nie z nami takie numery. Wypowiadam umowe i czekam aż zmądrzejecie.

Re: Czy abonament w platformie nc+ jest zbyt wysoki?

Napisał(a): gość -

Skandalicznie wysoki,za kwotę do 100 zł nie ma ani cyfry+ film ani cyfra sport.Monopol na całej lini a państwo ze swoimi urzędami śpi.Zlikwidujmy wszystkich nadawców zostawmy jednego i niech dyktuje prawa tak jak chce.To się nazywa wolny rynek?

Reklama

Re: Czy abonament w platformie nc+ jest zbyt wysoki?

Napisał(a): gość -

SKANDAL,zabrali kanały n premium z LM i LE które były w pakiecie za 69 zeta.Teraz chcą za to samo 99 zeta i to w indywidualnej promocji przysłanej w umowie. Olać dziadów i oglądajmy sport i filmy na kompie.

Reklama

Re: Czy abonament w platformie nc+ jest zbyt wysoki?

Napisał(a): gość -

Nie tylko cena z księżyca ale także regulamin odsyłający klientów na pocztę z listami poleconymi .Sami przesyłają informacje elektronicznie na ekran telewizora. Kosmiczne lekceważenie klienta przez konsultantów n-kontakt,nie raczą nawet przeczytać co się do nich pisze. W czasie trwania umowy przenieśli Ligę Mistrzów z kanałów sportowych do npremium i kazali sobie dodatkowo płacić, oszukują na każdym kroku.

Re: Czy abonament w platformie nc+ jest zbyt wysoki?

Napisał(a): gość -

Chcą nas uszczęśliwić dwoma platformami w jednym dekoderze.
Przecież mogliśmy (mający dość kasy) kupić rok czy dwa lata wstecz "N", Cyfrę+ i polsat,
I mieć w domu full wypas. Ale człowiek inteligentny wybiera jedną platformę, tą która jest dla niego odpowiednia. A teraz ma wybrać (i zapłacić) dwie? Niech się połączą z polsatem dowalą abonament 350 zł. i idą z torbami na obiadek z żab faszerowanych insektami.

Re: Czy abonament w platformie nc+ jest zbyt wysoki?

Napisał(a): gość -

gość a jak mam tv z wbudowanym dekoderem dvb-s to co....cofa sie technologicznie nc+ i już.
brak oferty dla tych co nie chca dodatkowych skrzynek i pilotow - s k a n d a l.
czy w/g nc+ im wiecej dekoderow pilotow pierwszych, drugich i kolejnych, kabli i innych drucikow tym nowoczesniej?

Re: Czy abonament w platformie nc+ jest zbyt wysoki?

Napisał(a): gość -

Oferta to tragedia, jeżeli bym przeszedł do NC+ to będę miał około 40zł drożej za mniej kanałów, do tego dochodzą kanały niegwarantowane które mogą w każdej chwili zabrać nie ponosząc za to odpowiedzialności. Jeszcze sprawa sprzętu na który wydałem prawie 3 tyś zł za dwa tunery (posiadam multiroom) i teraz chcą zmuszać do korzystania z ich tunerów które są parowane z kartą i nie będzie możliwości abym korzystał ze swojego sprzętu. Niby teraz pozwalają mieć własny tuner ale to pewnie będzie tak że podpiszę umowę i po miesiącu przyjdzie mi pismo o wymianie sprzętu i wtedy co ??? tunery które kupiłem będę mógł wywalić na śmietnik. Nie zgadzajcie się na takie warunki jakie oni dyktują to jest rozbój w biały dzień. Żabojad chce tylko naszej kasy i ma gdzieś czy będziemy zadowoleni czy nie.

Re: Czy abonament w platformie nc+ jest zbyt wysoki?

Napisał(a): gość -

Ludzie o co tu ku.... chodzi 199,00 za pełny pakiet, a po co komu porno kanały ! Zmuszacie nas żebyśmy zakupili coś czego nie chcemy. Gdzie te elastyczne ofert dla klientów. Wybierasz to co chcesz oglądać i płacisz tylko za to co chcesz oglądać. Czemu narzucacie nam coś czego nie chcemy, a później jeszcze za to trzeba płacić. Mam N tv od ponad 3 lat z HBO full Cienamax FilmBox, etc., teraz przyjdzie mi płacić abonament 159,00 zł hahahaha Cyfrowy Polsacie WITAJ !!! Ale Daliście DUPY, ręce opadają. Tak na was liczyłem, tak wielu na was liczyło a tak wielu zawiedliście. Stracicie ponad polowe waszych klientów, i dobrze że tak się stanie, może to was czegoś nauczy, w szczególności Prezesa który się buja w luksusach. aaale jestem wku...iony !!!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
 • REGULAMIN N C+ ABONA MENT
 • telewizja nc+ forum
 • n podwyższa abonament
 • opinie o telewizji nc+
 • NC+ABONAMENT
 • tv n na abonament
 • abonament n
 • tv nc+ opinie
 • najtańszy abonament w nc+
 • najtanszy abonament tv
 • n abonament
Do góry strony: Czy abonament w platformie nc+ jest zbyt wysoki?