545
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń32 tys.
  • Odpowiedzi197
  • Ocen na +99
545 ppt ?

Czy Agata Duda powinna dostawać pensję? (198)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy Agata Duda powinna dostawać pensję?

Napisał(a): apollo87 -

Kwestia pensji dla pierwszej damy od lat jest przedmiotem sporu. Teraz Instytut Pollster przygotował dla "Super Expressu" sondaż, w którym zapytał o to obywateli. Rzecz bowiem dotyczy nie tylko pensji, ale i ubezpieczeń i składek, które obecnie urzędującej prezydentowej nie obowiązują.

Polacy - jak to zwykle - są podzieleni. 41% chce, żeby pani prezydentowa otrzymywała pensję jak na etacie, a 39% woli, żeby zostało tak, jak jest.

Najciekawszy jest chyba w tym wszystkim komentarz prof. Kazimierza Kika, że powinna ona dostawać tyle, co mąż, czyli ok. 20 tys. złotych miesięcznie, co ma ją skłonić do większego zaangażowania w obowiązki.

A Waszym zdaniem prezydentowa powinna dostawać wypłatę? A jeśli tak, to w jakiej wysokości?
INTERIA.PL

Re: Czy Agata Duda powinna dostawać pensję?

Napisał(a): ireneo -

~gość Rychło wczas poruszyłeś ten temat teraz kiedy się pakuje:))
Dlatego ważne bo gdyby dostała za lipiec i sierpień to jeszcz odprawę i kilkaset tysięcy lojalnościowego, za to że nie będzie żoną konkurencyjnego prezydenta.

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Czy Agata Duda powinna dostawać pensję?

Napisał(a): ~emerytkaa -

Uwazam ze A.Duda nie powinna dostawac pensji tak jak nie dostaja pensji matki ktore zdecydowaly sie na porzucenie pracy na rzecz wychowywania dzieci. P.A.Duda i jej maz zdecydowali ze On bedzie Prezydentem wiec teraz ponosza tego konsekwencje. P.A.Duda po zakonczeniy kadencji przez Jej meza bedzie mogla wrocic do swojego "dobrze platnego" zawodu.

Re: Czy Agata Duda powinna dostawać pensję?

Napisał(a): ~Konserwator -

A niby za co miałaby niemowa i leń dostawać kasę? Proponuję aby z nudów posprzątała pałac i od metra kwadratowego po 15 groszy/m2 zapłacić jej . Młoda jeszcze jest to 500 m2 dziennie posprząta. 75 zł brutto za dniówkę to dobry zarobek.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy Agata Duda powinna dostawać pensję?