161
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi116
  • Ocen na +-6
161 ppt ?

Czy antykoncepcja powinna być refundowana? (117)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Czy antykoncepcja powinna być refundowana?

Napisał(a): gość -

moim zdaniem antykoncepcja powinna być refundowana w wypadku gdy jest stosowana w celach leczniczych kobiety. Jak wiadomo pigułki stosuje się nie tylko po to by nie zajść w ciążę, jest wiele wypadków kiedy skutecznie leczą niektóre choroby. Jestem tego przykładem i myślę że znajdzie sie wiele kobiet którym udało się pomóc wyleczyć ich schorzenia za pomocą tych tabletek

Reklama

Reklama

Napisał(a): jusxyz -

cypis85
Junani ile teraz kosztuje pudełeczko??
myślę, że stosunkowo niewiele kobiet nie używa dlatego, że je na to nie stać. po taką darmową pewnie pierwsze ustawiłyby się babki, które wolną ręką po dyszce dziennie na fajki wydają :))
wszystko jest kwestia priorytetów.

czy ktoś wie ile kosztuje taka tabletka "po"?? przecież jej też nikt za darmo rozdawać nie będzie.
pewnie około 150zł powinna kosztować 1000zł
może 5 tys? oszalales chyba. tabletka powinna kosztowac max 50 zl

Napisał(a): A44 -

gość to bez sensu, kyzys demograficzny, kombinuja jak zwiększyć wskaźnik urodzeń a jednocześnie chcą refundować ubezpładnianie pigułami>! Kretynizm, albo tak naprawdę chodzi o wymarcie polskiego narodu.
Farmaceuci będą mieli problem, nie wszyscy chcą przykładać rękę do poronień, a taką jest tabletka PO.

Napisał(a): jusxyz -

emha Zastanawiam się nad problemem środków antykoncepcyjnych . Dlaczego produkuje się takie środki tylko dala kobiet . Niszczy się organizm kobiety a potem wymaga się zdrowe potomstwo.Dlaczego farmacja nie opracowuje i nie produkuje środków antykoncepcyjnych np.doustnych dla mężczyzn ? Pracownikami tych kombinatów w większości to mężczyźni ,którzy wiedzą jak to działa i jakie ma skutki uboczne. Chronią swoje zdrowie !!! .
Wychodzą z założenia ,że lepiej jak kobieta to będzie brać ,bo pamięta a co on się ma przejmować. Potem jak kobieta ma problemy z zajściem w ciąże to kogo się obwinia? kobietę , bo brała środki ,żeby samotna matką nie zostać itp.też jestem za tym,żeby faceci brali środki maja mocniejsze organizmy.!!!

Napisał(a): gość -

Ja myślę że tak jak antykoncepcja powinna być refundowana taka samo kobieta powinna mieć prawo do aborcji! To jest nasze ciało, łatwo się mówi tym co siedzą na stołkach i miałczą że jest mały przyrost naturalny ale za co te kobiety mają utrzymać te dzieciaki o tym już żaden nie pomyśli !!!!!!!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy antykoncepcja powinna być refundowana?