48
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń578
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +87
48 ppt ?

Czy banki przejmą nasze oszczędności ? (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy banki przejmą nasze oszczędności ?

Napisał(a): Gość -

Komisja Europejska dała Polsce i dziesięciu innym krajom dwa miesiące na wdrożenie dyrektywy, która umożliwi bankom bezkarne przejmowanie naszych pieniędzy, w sytuacji, kiedy grozić im będzie upadłość. Tak jak przed dwoma laty na Cyprze. A jeśli nie dostosujemy tego prawa, grozić nam będą kary!
Taką informację podał Fakt24. Oczywiście jak to bywa w takich informacjach nie brakuje uspokajania Obywateli. Pewnie ze strachu, ze ludzie zaczną wycofywać z banków swoje pieniądze. Podano również przykład Cypru i Grecji. Wszyscy wiemy co się tam wydarzyło i te informacje brzmia jak „ kaczka dziennikarska”
Czy w erze dobrze prosperujących banków przyjdzie nam trzymać pieniadze w przysłowiowej skarpecie ?
Ręczę, że nikt z PO-wców nie ruszy ręką w bucie !
INTERIA.PL

Reklama

Re: Czy banki przejmą nasze oszczędności ?

Matyldo-myślę że czas na repolonizację banków,już banksterzy zaPOwiadają POdwyżki w bankach nawet za samo wejście do banku trzeba będzie płacić.A że ukradną nasze pieniądze to pewne !!!! POwiedziałem.

Załączniki:

InterWojtek222 Matyldo-myślę że czas na repolonizację banków,już banksterzy zaPOwiadają POdwyżki w bankach nawet za samo wejście do banku trzeba będzie płacić.A że ukradną nasze pieniądze to pewne !!!! POwiedziałem.
Zdjęcie
Zdjęcie
--------------------------------------------------------------------------------------Wojtek raczysz żartować przecież w kraju naszym Polskich banków nie ma to powinno być że w banku na Polskiej ziemi jeszcze --hej

Reklama

Petrescu
InterWojtek222 Matyldo-myślę że czas na repolonizację banków,już banksterzy zaPOwiadają POdwyżki w bankach nawet za samo wejście do banku trzeba będzie płacić.A że ukradną nasze pieniądze to pewne !!!! POwiedziałem.
Zdjęcie
Zdjęcie
--------------------------------------------------------------------------------------Wojtek raczysz żartować przecież w kraju naszym Polskich banków nie ma to powinno być że w banku na Polskiej ziemi jeszcze --hej
Wiem Petrescu-wmawiają nam że są jeszcze polskie banki oszuści,może wzorem Islandii POgonić tych banksterów i zaraz kasa się znajdzie-pełowce sprzedali wszystko co POLSKIE !!!!POwiedziałem.

Generalnie Polska jako członek Unii Europejskiej musi respektować dyrektywy i prawo Unijne ,ponieważ grożą za to sankcje karne . Trudno będzie ominąć narzucane prawo w tym zakresie . Musielibyśmy wystąpić z UE ,a tego nie wiem ,czy wszyscy byśmy chcieli . Na pewno będą konsekwencje po wejściu takiego prawa ,dla naszych obywateli . Jedynie dodrze uchwalone nasze prawo mogłoby przewidywać złagodzenia dla naszych obywateli . Ale to już będzie zależało od naszego przyszłego rządu .((

Reklama

kiker Proponuje nie karmić banków swoimi pieniędzmi i trzymać je gdzieś zakopane -to najlepsze wyjście z sytuacji. Żadna partia nas nie obroni lecz sprzeda -patrz OFE,książeczki mieszkaniowe PKO.

Zdjęcie
Jak nie karmić skoro ludzie otrzymuja swoje wynagrodzenia na konta bankowe. Obrót pieniędzmi nawet osób prywatnych odbywa sie za pomocą banków.

Kamyczka Zapewniam, że za kolejnych rządów PO zostanie wyeliminowana gotówka, pełowece do tego dążą, a pieniądze Polaków wyłącznie w obrocie elektronicznym, to ich marzenie
.
Do tego nie dojdzie bo banda pójdzie na bruk, my wyjdziemy z UE i zostanie nam jeden, Polski bank.

Zdjęcie
Zdjęcie
Doskonale to zobrazowałeś, wejdziesz w butach i tak cie oskubia, że nawet skarpetek nie zostawią. Czas na repolonizację !

hektor23 Generalnie Polska jako członek Unii Europejskiej musi respektować dyrektywy i prawo Unijne ,ponieważ grożą za to sankcje karne . Trudno będzie ominąć narzucane prawo w tym zakresie . Musielibyśmy wystąpić z UE ,a tego nie wiem ,czy wszyscy byśmy chcieli . Na pewno będą konsekwencje po wejściu takiego prawa ,dla naszych obywateli . Jedynie dodrze uchwalone nasze prawo mogłoby przewidywać złagodzenia dla naszych obywateli . Ale to już będzie zależało od naszego przyszłego rządu .((
Mam nadzieję, ze jakies wyjście się znajdzie i to choćby kosztem wyjścia z UE. Oni teraz będą nas doić jak krowy co daja złote mleko. Potrzeba sporo pieniędzy na imigrantów, bo najpierw trzeba zapłacić ze swoich, a dopiero po 5 latach otrzyma się jakis zwrot. Wyjście z UE to konieczność.

MATYLDA2012][cytat kogo=InterWojtek222 Matyldo-myślę że czas na repolonizację banków,już banksterzy zaPOwiadają POdwyżki w bankach nawet za samo wejście do banku trzeba będzie płacić.A że ukradną nasze pieniądze to pewne !!!! POwiedziałem.
Zdjęcie
Zdjęcie
Doskonale to zobrazowałeś, wejdziesz w butach i tak cie oskubia, że nawet skarpetek nie zostawią. Czas na repolonizację ![/cytat
Bo taka jest prawda-o tym mówił już zamordowany Ś.P. Andrzej Lepper ale nikt nie chcial go słuchać-pełowskie antypolskie hordy medialne zakrzyczały Andrzeja !!!! POwiedziałem.

InterWojtek222
MATYLDA2012][cytat kogo=InterWojtek222 Matyldo-myślę że czas na repolonizację banków,już banksterzy zaPOwiadają POdwyżki w bankach nawet za samo wejście do banku trzeba będzie płacić.A że ukradną nasze pieniądze to pewne !!!! POwiedziałem.
Zdjęcie
Zdjęcie
Doskonale to zobrazowałeś, wejdziesz w butach i tak cie oskubia, że nawet skarpetek nie zostawią. Czas na repolonizację ![/cytat
Bo taka jest prawda-o tym mówił już zamordowany Ś.P. Andrzej Lepper ale nikt nie chcial go słuchać-pełowskie antypolskie hordy medialne zakrzyczały Andrzeja !!!! POwiedziałem.
To prawda, ale do afer i przekrętów PO jest pierwsza.

Załączniki:

MATYLDA2012
hektor23 Generalnie Polska jako członek Unii Europejskiej musi respektować dyrektywy i prawo Unijne ,ponieważ grożą za to sankcje karne . Trudno będzie ominąć narzucane prawo w tym zakresie . Musielibyśmy wystąpić z UE ,a tego nie wiem ,czy wszyscy byśmy chcieli . Na pewno będą konsekwencje po wejściu takiego prawa ,dla naszych obywateli . Jedynie dodrze uchwalone nasze prawo mogłoby przewidywać złagodzenia dla naszych obywateli . Ale to już będzie zależało od naszego przyszłego rządu .((
Mam nadzieję, ze jakies wyjście się znajdzie i to choćby kosztem wyjścia z UE. Oni teraz będą nas doić jak krowy co daja złote mleko. Potrzeba sporo pieniędzy na imigrantów, bo najpierw trzeba zapłacić ze swoich, a dopiero po 5 latach otrzyma się jakis zwrot. Wyjście z UE to konieczność.

Jedno jest pewne banki zachodnie nie pozwolą się wykiwać ,najbardziej ucierpi nasze najbardziej ubogie społeczeństwo .A za Imigrantów zapłacimy wszyscy ,przecież UE -to również my ((
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy banki przejmą nasze oszczędności ?