2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń160 tys.
  • Odpowiedzi352
  • Ocen na +1 tys.
2 tys. ppt ?

Czy baza operacyjna PISu jest na Cyprze? (353)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy baza operacyjna PISu jest na Cyprze?

Napisał(a): manolin -

Brzmi abstrakcyjnie, ale wiele wskazuje na to, że PIS w najlepsze ubija sobie interesy na… Cyprze. Spółka Srebrna ma ewidentne powiązania z tym krajem. Gdy poszukiwali kupca na działkę pod wieżowiec na Woli, pośredniczyła im spółka Conarius, zarejestrowana właśnie na Cyprze. A cena inwestycji to okrągłe 160 mln zł. Srebrna Tower miała opływać w luksusy.

Sprzedający oferuje działkę, pozwolenie na budowę dużego obiektu i wykreślenie z ewidencji zabytków wraz z pozwoleniem na rozbiórkę stojących tam starych biur fabrycznych. Gwarantuje tez zaświadczenie o braku roszczeń do nieruchomości.

Jaka kusząca oferta!
Najlepsze, że udziały tej spółki z Cypru zostały wykupione przez warszawskiego developera Jana Zbigniewa Zaleskiego Ejgierda za 5 tys. euro.

Jak wiadomo Cypr to raj podatkowy. Niska stawka podatku dochodowego bo 10% i bardzo ładna kwota wolna od podatku - 80 tys. zł.

Czy Prezes co roku opala się także na jakiejś cypryjskiej plaży?
INTERIA.PL

Re: Czy baza operacyjna PISu jest na Cyprze?

Napisał(a): ~Max Wawa -

W latach 90-tych za grosze Kaczyńscy dostali majątek od władzy. Kilka nieruchomości w centrum Wawy za dosłownie kilkadziesiąt dolarów. Wszystko sprzedali i kasę sobie zostawili. Inny temat do dom na Żoliborzu, gdzie mieszka Kaczor. Zbudowany dla Generała Lisa kuli. Zabrany przez komunistów i przekazany komu? Państwu Kaczyńskim. Rajmundowi i Jadwidze. Słyszeliście aby ktokolwiek kto był w AK zamiast stryczka dostał willę? U lala. I cały czas w cudzym domu. Jak można? Podłość, podłość, podłość. Ale widać że są równi i równiejsi. Jak u świń Orwella. Ale przyjedzie walec historii i zrobi porządek i z Kaczorem i Rydzykiem i tym innymi wyznawcami kultu "skłócić wszystkich". Oby jak najszybciej.

Re: Czy baza operacyjna PISu jest na Cyprze?

Napisał(a): ~Greg -

Obecnie NIC nie wyjdzie na niekorzyść PiS. Mogą robić co chcą bo tzw naród dał mu na to przyzwolenie. Nawet jak by kradli i powiedzieli że "przecież PO kradła więcej" to tzw naród mu wybaczy i pozwoli. Dlaczego? Ano bo każdy naród ma taki rząd, na jaki zasługuje. To świetne i bardzo prawdziwe powiedzenie.

Re: Czy baza operacyjna PISu jest na Cyprze?

Napisał(a): ~gośc -

~uk3 Wole aby to oni kradli jak mieli by nas gwacic I rabowac - pytasz kto? islam wpuszczony do europy
Dzieki Kaczynskiemu I PIS jestesmy jeszcze na odleglosc od drani niedouczonych wyznajacych religie agresywnosci
Nasza religia też jest agresywna,narzuca nam jak mamy żyć,co robić w niedzielę

Re: Czy baza operacyjna PISu jest na Cyprze?

Napisał(a): SzczeroUsty -

Kiedy ludzie wy przestaniecie się podniecać i kłócić między sobą !!!???
Jeszcze nigdy polityka nie była po to by wam zrobić dobrze Kto by nie był zawsze będzie uprawiał politykę często nie mającą nic wspólnego z logiką . Polityka to coś jak budowa autostrad czyli ? Uboczny efekt czyjegoś interesu który posłużyć może ludziom
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy baza operacyjna PISu jest na Cyprze?