93
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi38
  • Ocen na +-8
93 ppt ?

Czy bielizna ma znaczenie w "łóżkowych sprawach"? (39)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy bielizna ma znaczenie w "łóżkowych sprawach"?

Napisał(a): Gość -

Po tylu miesiącach związku trochę się rozleniwiłam, śpię w polarowej piżamie i nie dbam o to by było seksi... zima daje się we znaki a mi jest zawsze zimno. Odczułam, że ostatnio nasze kontakty nieco ostygły i nie wiem czym to jest spowodowane. Parę razy wspomniał, że mogłabym ubrać coś fajnego, jakieś pończochy, albo czerwoną bieliznę, ale ja zawsze odpowiadałam, że mi zimno.

Poza tym po co ubierać, coś co zaraz będzie rozebrane?
no ale po głębszych przemyśleniach, myślę, że może dlatego ostatnio tak rzadko się kochamy... Czy bielizna ma znaczenie w łóżkowych sprawach? Aż tak?

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Czy bielizna ma znaczenie w "łóżkowych sprawach"?

Napisał(a): gość -

gość Bielizna taka przeżroczysta ,majteczki,koszulka,pończoszki koloru białego lub czarne to jest to co na mnie działa i podnieca na maxa

więc pewnie co wieczór paradujesz w takiej bieliźnie,jednego wieczoru biała a drugiego czarna???

Reklama

Reklama

gość Kocham się z nią gdy jest ubrana w tą bieliznę i jej nie zdejmuję.
zaintrygowała mnie kwestia natury technicznej...czynnośc o której piszesz siła rzeczy jest spełniana przy okrojonym z ubrania stanie...

Reklama

gość Tak po prostu Ci odpowiem ,że tą czynność można wykonać odchylając majteczki na bok. Górę ubioru też da się odsłonić. Przecież to takie proste a sex jest ciekawszy.
dzieki za uswiadomienie..człowiek całe życie się uczy,chociaż mnie właściwie ta wiedza potrzebna nie jest..ale fajnie jest wiedzieć,że ktoś inny spędza te długie zimowe wieczory w tak atrakcyjny i seksowny sposób...

Wiedzy nigdy nie jest za dużo. Ja lubię eksperymentować w tym temacie. Prosty sex może się znudzić i powodować niechęć. Spróbuj pokombinować troszkę a zobaczysz że jest fajnie.Chętnie porozmawiałbym z Tobą na prywatnym gruncie tylko wydaje mi się , że to niemożliwe. Powodzenia

gość Wiedzy nigdy nie jest za dużo. Ja lubię eksperymentować w tym temacie. Prosty sex może się znudzić i powodować niechęć. Spróbuj pokombinować troszkę a zobaczysz że jest fajnie.Chętnie porozmawiałbym z Tobą na prywatnym gruncie tylko wydaje mi się , że to niemożliwe. Powodzenia
chętnie byś ze mna porozmawiał,tylko ciekawa jestem po co??
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy bielizna ma znaczenie w "łóżkowych sprawach"?