113
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń770
  • Odpowiedzi95
  • Ocen na +40
113 ppt ?

Czy Bóg może opętać człowieka? (96)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy Bóg może opętać człowieka?

Napisał(a): Gość -

Lilith1
Judas
stevn
~Sajmon
stevn Mylisz diametralnie pojęcia, bez rozróżniania : Namaszczenia od opętania.
Czy Ty jesteś namaszczony?
Namaszczony, to jest mąż Boży lub prorok.
Ja się zaś, za proroka i za męża Bożego nie uważam.
Uważasz się za bożą żonę nieszczęśniku?

Wybaczam Ci korzystanie z mojego awatara, może dlatego że jestem ateistą i nie ma we mnie tzw. zapiekłości bożej?
I tak po chrześcijańsku wybaczasz Puchatkowi? Zaprawdę powiadam, miłosierni zostaną wywyższeni... nie wiem jak będzie z maszczeniem :P
...nienawróceni zaś... zostaną zepchnięci po lewicy, gdzie będzie płacz i zgrzytanie zębów :D
INTERIA.PL

Napisał(a): Lilith1 -

stevn
Lilith1 Mam podstawy przypuszczać, że o niebo lepsza od Ciebie. Bycie sztywniakiem nie winduje nikogo na szczyty Chrześcijaństwa :P
Wiesz co... Wstrzelić się w Twoje upodobania, to... zrównanie się z poziomem myślenia Twoich zepsutych jak Ty adoratorów, którym Bóg nie po drodze, bo to temat zbyt wzniosły i wymagający od siebie wielkiego zaparcia, tudzież... pokory.

Wytykać błędy, każdy " głupi " potrafi.... A Ty się zniżasz do tego, posługując się nazbyt często takim słownictwem, który spływa po mnie jak po kaczce :P
Zaparcia? Są na to sposoby... :P

Akurat (zupełnie przypadkiem) nikomu błędów nie wytykam w tym temacie. Jakiś przewrażliwiony dzisiaj jesteś, mimoza?
Pokora... no właśnie, skup się na tym temacie i zastanów się, co oznacza i jakie bywają jej objawy. I tylko uważaj poruszając problem kaczek, to ostatnio śliski temat, jakby namaszczony :P

stevn
Lilith1
Judas
stevn
~Sajmon

Wybaczam Ci korzystanie z mojego awatara, może dlatego że jestem ateistą i nie ma we mnie tzw. zapiekłości bożej?
I tak po chrześcijańsku wybaczasz Puchatkowi? Zaprawdę powiadam, miłosierni zostaną wywyższeni... nie wiem jak będzie z maszczeniem :P
...nienawróceni zaś... zostaną zepchnięci po lewicy, gdzie będzie płacz i zgrzytanie zębów :D
Chwała na wysokości! Do lewicy mi baaardzo daleko :P
:D

Napisał(a): ~Sajmon -

stevn
~Sajmon
Nie wnikam za kogo się uważasz ale skoro twierdzisz, że mylę słowo ,,namaszczony" i ,,opętany" to co oznacza ten fragment , który zacytowałem?

10) A oto nazajutrz duch, zesłany przez Boga, opanował Saula, który popadł w szał...

Czy ludzie namaszczeni popadają w szał i biegają z dzidą?

Napisał(a): stiffnecked -

Oczywiscie, bog opetal faraona, ktory wolal pozostac anonimowy i nawet zabicie jego dziecka i pierworodnych synow jego wszystkich znajomych nie bylo w stanie wyrwac go z tego cholerstwa.

stevn
Wytykać błędy, każdy " głupi " potrafi.... A Ty się zniżasz do tego, posługując się nazbyt często takim słownictwem, który spływa po mnie jak po kaczce :P
Ty nawet " głupi " nie jestes bo nie potrafisz.

Napisał(a): ~Www -

Lilith1
stevn
Lilith1
Judas
stevn
~Sajmon

A to akurat widać od zawsze. Otępienie to pierwsza oznaka pisowskiej hołoty.
Nie odróżniasz homoseksualizmu od pedofilii. Doucz się babo bo wstyd.

stevn ...nienawróceni zaś... zostaną zepchnięci po lewicy, gdzie będzie płacz i zgrzytanie zębów :D
A Niebo bedzie wypelnione ludzmi (wartych swojej bozi), ktorzy beda sie z tego radowac.

~Www
Lilith1
stevn
Lilith1
Judas
stevn
~Sajmon

A to akurat widać od zawsze. Otępienie to pierwsza oznaka pisowskiej hołoty.
Nie odróżniasz homoseksualizmu od pedofilii. Doucz się babo bo wstyd.
Naucz się czytania ze zrozumieniem, a potem deklu dyskutuj z mądrzejszymi od ciebie.

~Sajmon Zachęcam do dyskusji na temat jak w tytule.
Jest takie powiedzenie , że jeśli Bóg chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera.
I co to za kara jesli nie rozumiesz nawet za co?

Napisał(a): ~Sajmon -

stiffnecked
~Sajmon Zachęcam do dyskusji na temat jak w tytule.
Jest takie powiedzenie , że jeśli Bóg chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera.
I co to za kara jesli nie rozumiesz nawet za co?
Nie sądzę żeby Bóg był aż taki łaskawy, popełniasz błędy ale orientujesz się zawsze po czasie.
Jak Polak po szkodzie i wtedy wypowiadasz słynne zaklęcie ,,jak mogłem być taki głupi" ale nic nie możesz poradzić.

Lilith1 Zaparcia? Są na to sposoby... :P

Akurat (zupełnie przypadkiem) nikomu błędów nie wytykam w tym temacie. Jakiś przewrażliwiony dzisiaj jesteś, mimoza?
Pokora... no właśnie, skup się na tym temacie i zastanów się, co oznacza i jakie bywają jej objawy. I tylko uważaj poruszając problem kaczek, to ostatnio śliski temat, jakby namaszczony :P
Załączniki:

~Sajmon Nie wnikam za kogo się uważasz ale skoro twierdzisz, że mylę słowo ,,namaszczony" i ,,opętany" to co oznacza ten fragment , który zacytowałem?

10) A oto nazajutrz duch, zesłany przez Boga, opanował Saula, który popadł w szał...

Czy ludzie namaszczeni popadają w szał i biegają z dzidą?
Co ma piernik do wiatraka?

W którym miejscu Saul biegał z dzidą i popadł w szał, malkontencie? :D
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy Bóg może opętać człowieka?