60
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń434
  • Odpowiedzi56
  • Ocen na +-26
60 ppt ?

Czy Bóg wystawił ludzi na próbę. (57)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy Bóg wystawił ludzi na próbę.

Napisał(a): Gość -

Po 89 roku gdy do Polski dotarła demokracja i pokusa grzechu, czy Bóg wystawił wtedy Polaków na próbę. Ameryka i Europa zachodnia poprzez antychrysta, chciała na kusić Polaków do życia w grzechu, między innymi np; do niszczenia rodzin Bożych i legalizacji homoseksualizmu, albo np; do legalizacji narkotyków. Polska na razie wyszła z tej walki zwycięsko, nie zalegalizowano jeszcze rodzin antychrysta w Polsce, ani rodzin gejowskich, ani narkotyków. Dzisiaj antychryst kusi Polaków do utylizacji żywności, zobaczymy czy Polacy wyjdą z tej walki zwycięsko, czy zamiast utylizacji zostanie nasycony rynek potrzebujących, czy trafi wystarczająca do nich ilość żywności, czy zostanie przekazana do domów dziecka i innych ośrodków, ludzi którzy żyją w ubóstwie. Niektórzy rolnicy mówią im się nie opłaca przekazywać żywności ludziom potrzebującym, niektórzy rządzący mówią lepiej jest żywność zutylizować, a co wy o tym wszystkim myślicie, bo Bóg może człowieka wystawić niekiedy na próbę tylko raz, więcej może nie być już możliwości, aby otworzyć swoje serce na drogę, która prowadzi do Boga i do życia wiecznego.
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Czy Bóg wystawił ludzi na próbę.

0becny
Po 89 roku gdy do Polski dotarła demokracja i pokusa grzechu, czy Bóg wystawił wtedy Polaków na próbę. Ameryka i Europa zachodnia poprzez antychrysta, chciała na kusić Polaków do życia w grzechu, między innymi np; do niszczenia rodzin Bożych...
;o)))
Wiem tobie wydaje się to śmieszne, ale dla ludzi mogło to mieć katastrofalne skutki, gdyby wyrazili zgodę na niszczenie rodzin Bożych, poprzez legalizację innego życia w Polsce.

0becny
krzysztoff Wiem tobie wydaje się to śmieszne, ale dla ludzi mogło to mieć katastrofalne skutki, gdyby wyrazili zgodę na niszczenie rodzin Bożych, poprzez legalizację innego życia w Polsce.
Hahahahahaha!!! ;o)))
Wiem tobie jest do śmiechu, ale tym którzy dali się nakłonić w demokracji do życia w grzechu, poprzez patologię która dotarła do Polski, im do śmiechu nie ma, teraz gdy oddalają się oni od Boga i od życia w Raju.

Reklama

Napisał(a): TanitaMI -

krzysztoff
0becny
krzysztoff Wiem tobie wydaje się to śmieszne, ale dla ludzi mogło to mieć katastrofalne skutki, gdyby wyrazili zgodę na niszczenie rodzin Bożych, poprzez legalizację innego życia w Polsce.
Hahahahahaha!!! ;o)))
Wiem tobie jest do śmiechu, ale tym którzy dali się nakłonić w demokracji do życia w grzechu, poprzez patologię która dotarła do Polski, im do śmiechu nie ma, teraz gdy oddalają się oni od Boga i od życia w Raju.
Krzysiu:) napisz w kilku słowach coś o sobie.Należysz do jakiegoś zakonu?masz w oknach kraty,czy nie ma w ogóle okien?

TanitaMI
krzysztoff
0becny
Hahahahahaha!!! ;o)))
Krzysiu:) napisz w kilku słowach coś o sobie.Należysz do jakiegoś zakonu?masz w oknach kraty,czy nie ma w ogóle okien?
Nie należę do żadnego zakonu, a dlaczego miałbym mieć kraty, ja nie jestem papugą, aby siedzieć zamknięty w klatce;)

Reklama

0becny
krzysztoff Wiem tobie jest do śmiechu, ale tym którzy dali się nakłonić w demokracji do życia w grzechu, poprzez patologię która dotarła do Polski, im do śmiechu nie ma, teraz gdy oddalają się oni od Boga i od życia w Raju.
Mama powinna cię ubezwłasnowolnić i załatwić ci sądowy zakaz dzielenia się przemyśleniami z osobami postronnymi ;o))) Jeśli prawo nie przewiduje jeszcze takiej ochrony dla normalnej części społeczeństwa to tylko dlatego że ludzkość dotychczas nie spotkała się jeszcze ani z tobą ani z nikim do ciebie podobnym a teraz gdy to już nastąpiło wynikła paląca potrzeba żeby jednak ten precedens specjalnie dla ciebie został stworzony ;o))) Cel jest na tyle szczytny że dla jego osiągnięcia powinno się nawet złamać istniejące prawo gdyż stanowisz realne zagrożenie dla ludzkiej inteligencji ;o)))
W sumie to sobie tak myślę że jakby sąd posiadał choć odrobinę wyobraźni i empatii to nakazałby cie wysterylizować póki jeszcze do żadnego nieszczęścia nie doszło ;o)))
Niebezpieczny dla społeczeństwa ty jesteś i to bardzo, tobie jedynie mógł by pomóc tylko Putin, gdyby wysłał cię na Syberię, aby nakarmić tobą głodne niedźwiedzie, bo innego sposobu nie ma aby pozbyć się grzyba, który zatruwa nasze społeczeństwo;)

Reklama

Nie wystarczy czytać biblii i wierzyć w Boga aby otworzyć drzwi do Raju.

Pewien mężczyzna czytał codziennie biblię i bardzo wierzył on w Boga, modlił się codziennie każdego dnia, był on osobą bardzo wierzącą. Był on osobą również bardzo bogatą, posiadał ogromny majątek, modlił się każdego dnia i powiększał swoją fortunę, coraz to bardziej. Pewnego dnia gdy czytał biblię, usłyszał wtedy, że ktoś puka do jego drzwi, a kiedy je otworzył, zobaczył przed sobą wtedy stojącego żebraka. Mężczyzna spojrzał wtedy na żebraka i zamknął przed nim drzwi mówiąc mu, że nie ma teraz dla niego czasu, że czyta teraz biblię i szuka w sobie Boga. Kiedy życie mężczyzny dobiegało do końca i leżał on na łożu śmierci i czekał pytając się gdzie jesteś mój Panie, czemu do mnie nie przychodzisz, Bóg mu wtedy odpowiedział, kiedy do ciebie przyszedłem, zamknąłeś wtedy przede mną drzwi. Mężczyzna wtedy odpowiedział, myślałem Panie, że przyjdziesz do mnie w światłości, w koronie jako Bóg, a nie jako żebrak. Bóg mu wtedy odpowiedział, szukałeś mnie a byłem tak blisko ciebie, szukałeś mnie, a stałem tuż koło ciebie, szukałeś mnie, choć stałem przy twoich drzwiach. Dlatego niekiedy wystarczy pomóc tylko biednej osobie, niekiedy wystarczy wyciągnąć rękę do chorej osoby, która mieszka gdzieś niedaleko nas, wystarczy kogoś nakarmić, wystarczy czasami pomóc drugiemu człowiekowi, aby przybliżyć się do Boga i aby podążać tą drogą, która przybliży nas do Boga i która pomoże, aby spotkać się ze swoim Stwórcą w Raju. Dlatego nie wiadomo czy wielu z nas szuka tam gdzie czeka na nas Bóg, albo niekiedy zamykamy swoje drzwi, chociaż Pan stoi tak blisko nas.

0becny
Po 89 roku gdy do Polski dotarła demokracja i pokusa grzechu, czy Bóg wystawił wtedy Polaków na próbę. Ameryka i Europa zachodnia poprzez antychrysta, chciała na kusić Polaków do życia w grzechu, między innymi np; do niszczenia rodzin Bożych...
;o)))
Bóg przychodzi do ludzi teraz w demokracji, przychodzi do Polaków, aby uchronić ich od piekła i zła, aby uchronić ich od cierpienia. Wystarczy tylko, aby powoli zmieniać teraz swoje postępowanie na Ziemi, wystarczy tylko, aby odrzucać pokusy i życie w grzechu, aby podążać tą drogą, którą wskazał nam Jezus, którą wskazał nam Bóg. Jezus pomagał każdemu człowiekowi, dbał o swoją wspólnotę, nakarmił ludzi biednych i łączył wszystkich, aby żyli oni dla siebie, aby inwestowali w swoje życie w drugiego człowieka, aby wszyscy mogli godnie żyć, wszyscy którzy należeli do wspólnoty Bożej. Dzisiaj musimy postępować podobnie w naszym kraju, musimy inwestować we wspólnotę, czyli w nasze społeczeństwo, aby każdy mógł godnie żyć we wspólnocie Bożej, aby nikt nie musiał żyć w biedzie i nędzy, aby nikt nie musiał stanąć we wstydzie, gdy dojdzie do spotkania z naszym Stwórcą, gdy dojdzie do spotkania z Bogiem. Jeżeli wybudujemy za kilkanaście milionów park zdrojowy, a obok gdzieś dziecko płacze z biedy i matka jego nie ma co dać mu do zjedzenia, wtedy biada wam kim wy jesteście, może zapytać wtedy Bóg, gdy nie rozpozna On w nas wspólnoty, gdy dojdzie do spotkania z Bogiem. Dlatego nie lekceważmy nędzy i biedy żadnego człowieka, nie utylizujmy żywności, nie inwestujmy w rzeczy bezwartościowe, wtedy gdy ktoś żyje w biedzie, budujmy i twórzmy tylko dla nas samych, dla nas wszystkich, aby każdy mógł godnie żyć, w swojej własnej ojczyźnie.

Musimy się wszyscy przyszykować, bo Jezus powiedział ponad dwa tysiące lat temu na Ziemi, że kiedy ludzie już przyszykują drogę swojemu Stwórcy, wtedy wszyscy powrócą znowu z powrotem do Edenu do Świata Bożego. Kiedy odrzucimy więc na Ziemi życie w grzechu, otwierając drogę dla naszego Zbawiciela, wtedy na Ziemi pojawi się wtedy jasność, Bóg zabierze wtedy ludzi z powrotem do Raju, tam gdzie żyli pierwsi ludzie stworzeni przez Boga. Czyli kiedy tak się stanie, zależy to tylko od nas samych, od wszystkich ludzi żyjących na Ziemi, kiedy przyszykujemy już drogę naszemu Panu i kiedy otworzymy drzwi do życia wiecznego w Królestwie Bożym. Bóg ciągle czeka na nas wszystkich w Królestwie Bożym, czeka aż odrzucimy barierę która blokuje nam wejście do Królestwa Bożego, barierę czyli życie w grzechu, pokusy które oddalają nas wszystkich od pokoleń od drogi, która prowadzi do Boga i do życia wiecznego.

krzysztoff
Niebezpieczny dla społeczeństwa ty jesteś i to bardzo, tobie jedynie mógł by pomóc tylko Putin, gdyby wysłał cię na Syberię, aby nakarmić tobą głodne niedźwiedzie, bo innego sposobu nie ma aby pozbyć się grzyba, który zatruwa nasze społeczeństwo;)
Życzysz mu śmierci?
Ech ty cymbale brzmiący, ty miedziaku brzęczący, ty grobie pobielany...
Wsadź sobie swoją wiarę w buty, obłudna, pusta papugo.

WildD
krzysztoff
Życzysz mu śmierci?

Ja mu nie życzę śmierci, przecież niedźwiedzie by się wtedy zatruły, niedźwiedzie nie konsumują przecież grzybów;)

Dlaczego szukacie Mnie wśród umarłych.

Kiedy Jezus został ukrzyżowany i kiedy Jezus już zmartwychwstał, wtedy podszedł On pod grób, pod którym stali tam ludzie i zapytał On się ich wtedy, dlaczego szukacie Mnie wśród umarłych. Kiedy będziecie podążać Moją drogą powiedział wtedy do nich, kiedy zrobicie tak jak wam powiedziałem, to wtedy pokonacie śmierć i żyć będziecie już wtedy wiecznie, bo zasiądziecie wtedy wraz ze Mną przy wieczerzy, w Świecie Moim Edenie Raju Królestwie Bożym. Dlatego to tylko od ludzi zależy, czy ludzie będą na Ziemi podążać drogą, którą wskazał ludziom Jezus, aby spotkać się z Bogiem w Świecie Bożym, albo pokusa życia w grzechu i walka o bogactwo i władzę na Ziemi, będzie ona dalej zbyt wielka, aby odrzucić ją dla Boga i dla życia wiecznego w Królestwie Bożym.

krzysztoff
WildD
krzysztoff
Życzysz mu śmierci?

Ja mu nie życzę śmierci, przecież niedźwiedzie by się wtedy zatruły, niedźwiedzie nie konsumują przecież grzybów;)
Hm... A zatem przyznajesz się, że straciłeś kontakt z tym co napisałeś wcześniej?

Teee... A może to Duch Śnięty chciał rzucić 0becnego na pożarcie niedźwiedziom?

0becny
WildD Życzysz mu śmierci?
Ech ty cymbale brzmiący, ty miedziaku brzęczący, ty grobie pobielany...
Wsadź sobie swoją wiarę w buty, obłudna, pusta papugo.
Czemu zwyzywałaś Kojego Molegę? ;o))) Pocieszny jest taki jaki jest ;o) Przynajmniej do czasu aż mu do łowy nie strzeli żeby się rozmnażać ;o))) Dwóch takich by wystarczyło i przywódcy światowi stan klęski żywiołowej by ogłosili ;o))) Albo epidemię głupoty ;o)))
Spoko, on nawet nie poczuł, że został zwyzywany. ;o)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy Bóg wystawił ludzi na próbę.