216
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi108
  • Ocen na +-11
216 ppt ?

Czy branie tabletek na potencję to wstyd? (109)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy branie tabletek na potencję to wstyd?

Napisał(a): Gość -

Moja partnerka jest sporo ode mnie młodsza, ma też dość duże potrzeby "łóżkowe". Ja się oczywiście cieszę, ale mój organizm potrzebuje już pewnych wspomagaczy. Nie mówiłem jej o tym, biorę je dość dyskretnie. Nie wiem czy ona się tego domyśla, czy myśli, że stoję aż tak na wysokości zadania...
Powinienem jej chyba powiedzieć o tym wprost, nie wiem.
A czy w moim wieku (prawie 50 lat, ona 25) to powód do wstydu?

Załączniki:
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Czy branie tabletek na potencję to wstyd?

Napisał(a): beriaFana -

Przyszedł dziadek do burdelu i prosi, żeby dziewczynka mu buzią zrobiła.
No więc poszła z nim dziewczyna do pokoju i działa.
Mija 20 minut- nic.Dziewczyna "robi buzią" już 30 minut- nic. 50 minut- nic, godzinę- nic. W końcu taka czerwona, spocona podnosi wzrok i mówi:
-Dziadku, ja już tak ciągnę godzinę, a on nie staje...
Na co dziadek spogląda zdziwiony i mówi:
-A on nie ma stać. On ma być czysty !

:D:D:D:D

Napisał(a): gość -

beriaFana Przyszedł dziadek do burdelu i prosi, żeby dziewczynka mu buzią zrobiła.
No więc poszła z nim dziewczyna do pokoju i działa.
Mija 20 minut- nic.Dziewczyna "robi buzią" już 30 minut- nic. 50 minut- nic, godzinę- nic. W końcu taka czerwona, spocona podnosi wzrok i mówi:
-Dziadku, ja już tak ciągnę godzinę, a on nie staje...
Na co dziadek spogląda zdziwiony i mówi:
-A on nie ma stać. On ma być czysty !

:D:D:D:D
Hahahaha:-D:-D:-D

Reklama

TakiRobert Moja partnerka jest sporo ode mnie młodsza, ma też dość duże potrzeby "łóżkowe". Ja się oczywiście cieszę, ale mój organizm potrzebuje już pewnych wspomagaczy. Nie mówiłem jej o tym, biorę je dość dyskretnie. Nie wiem czy ona się tego domyśla, czy myśli, że stoję aż tak na wysokości zadania...
Powinienem jej chyba powiedzieć o tym wprost, nie wiem.
A czy w moim wieku (prawie 50 lat, ona 25) to powód do wstydu?

Z dopingiem jest chyb podobnie??
Trener go podaje sportowiec bierze (lub jakoś podobnie) i jest OK...)
Kiedy się wyda, to mistrz ma powody do wstydu a trener prowadzi treningi z kolejnym sportowcem....:) i..;))

Napisał(a): Laila44 -

Hmm każdy orze jak może.Dzisiaj czytałam Angore przedświateczna /51 nr /i poczytałam o nowosci dla panow i pań.Wystarczy rozpylić Activmax aby mieć natychmiastowa erekcję---podobno będzie trwała godzinami,współczuje nie wiem czy jemu czy jej?

Laila44 Hmm każdy orze jak może.Dzisiaj czytałam Angore przedświateczna /51 nr /i poczytałam o nowosci dla panow i pań.Wystarczy rozpylić Activmax aby mieć natychmiastowa erekcję---podobno będzie trwała godzinami,współczuje nie wiem czy jemu czy jej?
Gorzej jak do sypialni wejdzie przypadkiem nawet po wszystkim np. dorastający syn hahaha

I wszyscy w domu z erekcją :)))

Napisał(a): gość -

Popukaj się po łepetynie!!!25 lat różnicy?A lubisz dostawać po rogach?Myślisz ,że ona Cię kocha?To żart.Nie widziałam ,zby facet kołp50 tki był seksi,choć znam takie kobietki,ale one biorą hormony i stąd długo młodo wyglądają no i co najważniejsze-ZAWSZE MOGĄ UPRAWIAĆ SEKS !!!

Napisał(a): DEMART -

gość Popukaj się po łepetynie!!!25 lat różnicy?A lubisz dostawać po rogach?Myślisz ,że ona Cię kocha?To żart.Nie widziałam ,zby facet kołp50 tki był seksi,choć znam takie kobietki,ale one biorą hormony i stąd długo młodo wyglądają no i co najważniejsze-ZAWSZE MOGĄ UPRAWIAĆ SEKS !!!
Tu masz rację"(ZAWSZE MOGĄ UPRAWIAĆ SEKS") Przecież dziura im nigdy nie zarośnie a że jest ciągle sucha, to już inna sprawa.
Wazeliny w Polsce dostatek:)))
Aha...i czasami już po 30-tce wiecznie boląca głowa, żadne tabletki nie pomagają, ale to już drobiazg:)))
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • www . activmax. com. pl
  • co to jest activmax
Do góry strony: Czy branie tabletek na potencję to wstyd?