51
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi40
  • Ocen na +0
51 ppt ?

Czy bycie "kurą domową" to obciach? (41)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy bycie "kurą domową" to obciach?

Napisał(a): Baska32 -

Osobiście nie chciałam nigdy rezygnowac z pracy, którrą bardzo lubie, ale jeśli kobiety spełniają się w takim życiu to juz chyba ich sprawa. Tak samo jak nikt nie prawa mnie krytykować za to, ze staram się godzić pracę zawodową i obowiązki domowe, tak samo nikt nie może mieć problemy z tym, ze ktoś woli zostać w domu i poświęcić się opiece nad dziećmi.
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

Bycie tzw. kurą domową z małymi dziećmi, to ciężka robota od rana do wieczora, której inni często nie szanują, bo nie przynosi dochodów. Dla mnie to też przywilej, móc przez kilka lat zajmować się małymi dziećmi.

Napisał(a): gość -

Nie, ale musisz zadbać o siebie. Ja zawsze wymagałam, by raz w tygodniu w niedzielę chodzić do restauracji. Obiad w Villa Nuova, a potem spacer z dziećmi po wilanowskim parku. W ten sposób bardzo przyjemnie spędzało się kilka godzin i człowiek uciekał myślami od nudnej codzienności. Bo choć praca w domu nie jest żadnym wstydem, poczujesz że się "dusisz" jeśli gdzieś nie wyjdziecie.

Reklama

A to bardzo dziwna wypowiedz bo babole w ok.30-tki ciagną do ołtarza,łapią na przysłowiowy brzuch by nie zostać starą pannąa pozniej szukaja jelenia do opieki nad bachorem nie wspomne juz o ugotowaniu obiadu badz wyprasoiwaniu kilku łachów.
W takim razie po kiego jej rodzina skoro ma takie poglądy na życie.Niech siedzi rura do smierci sama i nie zatruwa innym zycia.Nikt nie broni nikomu sie realizować,nie pracuje po 14 godz.dziennie,wcina banany i mieszka w gnoju.

obciach? nie!!!
to praca w domu, za ustaleniem z partnerem zasad tej współpracy (On nie sprząta i nie gotuje, Ona nie musi prosić o kasę na kosmetyki czy jak tam woli para) jeśli kobieta się z układu wywiązuje a przy tym nie jest kurą domową typu- chodzę w starych spodniach, nie chodzę do fryzjera, nie mam pasji i znajomych- a zadbaną i interesującą osobą, i że pracy jej nie brakuje (mnie np. brakowało gdy z pewnych względów zrobiłam przerwę.) to nie ma powodu się wstydzić ale należy liczyć na szacunek i zrozumienie innych w tym mężczyzny.

Reklama

O TO TUTAJ CHODZI, ZE ŁATWIEJ I BEZPIECZNIEJ POWIEDZIEĆ, ŻE WYNAJMOWAŁA NA SŁUPY, JAK OTWORZYĆ TĄ PUSZKĘ PANDORY- JEDNA WIELKA MACHIINA SUTENERSTWA, WYNAJMU, NARKOTYKÓW I W DAWANIA ALIBI NA TANDECIE DLA SKARBÓWKI - DLATEGO DZIEWCZYNA M.I. MUSIAŁA ZNIKNĄĆ , MIĄŁA PODSŁUCH ZAŁOŻONY, POROBIONE ZDJĘCIA , BYŁA SZANTAŻOWANA I ZASTRASZANA, ZA DUZO MÓWIŁA , PEWNIE WYWIEZIONA ALBO SZANTAŻOWANA! MAFIA !

Reklama

gość O TO TUTAJ CHODZI, ZE ŁATWIEJ I BEZPIECZNIEJ POWIEDZIEĆ, ŻE WYNAJMOWAŁA NA SŁUPY, JAK OTWORZYĆ TĄ PUSZKĘ PANDORY- JEDNA WIELKA MACHIINA SUTENERSTWA, WYNAJMU, NARKOTYKÓW I W DAWANIA ALIBI NA TANDECIE DLA SKARBÓWKI - DLATEGO DZIEWCZYNA M.I. MUSIAŁA ZNIKNĄĆ , MIĄŁA PODSŁUCH ZAŁOŻONY, POROBIONE ZDJĘCIA , BYŁA SZANTAŻOWANA I ZASTRASZANA, ZA DUZO MÓWIŁA , PEWNIE WYWIEZIONA ALBO SZANTAŻOWANA! MAFIA !
Mogę tylko potwierdzić- mój kumpel wszedł w drogę alfonsom i szuka zaginionej dziewczyny- to mafia i kręgi sutenerskie swoimi kanałami wywalili go z roboty chcąc pozbawic go srodków na szukanie itd, wywalili go w parę dni jak dostarczał info policji, a musze powiedzieć, że był to wzorowy pracownik, wyższe wykształcenie, wszelkie uprawnienia, zero chorobowego, tak menty czują sie bezkarni i chronieni !ale on wiedział o tym doskonale i przewidział ich ruch, przeliczyli się obwiesie, chcesz zanalez dziewczyne zadnych reguł, inaczej nie znajdziesz wiecej na spotka, włożcie sobie układ w dup....kkocoołkkowa

Z TEGO CO WIEM, OKLICE WSKAZANE W OGŁOSZENIU, SALWATOR TOWER, PO CHWILOWEJ PO PRZERWIE SPOWODOWANEJ ZAMIESZANIE, WOKÓŁ ZAGIBNIONEJ DZIEWCZYNY ORAZ INNYMI SPRAWAMI- MIESZKANIÓWKI WRAZ Z CAŁA OTOCZKA SUTENERKĄ WZNOWIŁY DZIAŁALNOŚĆ, CO MOŻNA TEZ POZ ZNAĆ PO OBSTAWIE I CHRONIENIU, WIĘCEJ NA PRIV, TAK WIĘC NIC DZIWNEGI, ŻE TWOJE OGŁOSZENIA W OKOLICY SKRZETNIE ZNIKAJĄ, WIĘCEJ NA SPOTKA

JUTRO NALOT NA BURDELE KOCCCCIOOOŁKOWEJJJ, A MAICH CHYBA 10 I HASA SOBIE POW WOLNOŚCI, A DZIEWCZYNA PEWNIE SPZREDANA 1 KPINA, PATOLOGIA, POOLANDIA KRAJ MAFII KOLESI I ZBOCZEŃĆÓW SEKSUALNYCH NA STANOWISKACH , CHRONIACYCH TE CAŁY BURDE, BO Z NIEGO KORZYSTAJĄ L, NIC DZIWNEGO, ŻE DZIEWCZYNY ZNIKAJĄ!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kury domowe forum
Do góry strony: Czy bycie "kurą domową" to obciach?