39
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +-4
39 ppt ?

Czy byłyście kiedyś u wrózki? (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy byłyście kiedyś u wrózki?

Napisał(a): Gość -

Czy któraś z Was była kiedyś u wróżki? I to co mówiła sprawdziło się ?Pytam bo moja ciocia była rok temu i wszystko jej się sprawdziło i teraz tak się zastanawiam czy też nie pójść ale nie wiem czy chcę wiedzieć co mnie czeka w życiu.

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Czy byłyście kiedyś u wrózki?

Kiedyś wróżka /Rumunka/ przyszła do zakładu pracy, w tajemnicy przed szefem wychodziliśmy do toalety i ona nam wróżyła, powiem tak : z przeszłości powiedziała prawdę i tylko prawdę, w niczym się nie pomyliła, natomiast przyszłość ani na jotę się nie sprawdziła. To był mój jedyny raz ....

Reklama

Napisał(a): ~Kathy -

Ja bylam u Medium , jednej z najlepszych talentow w moim kraju ( wystepuje w znanych programach tv ) i juz przy wejsciu powiedziala mi , ze przyszlam " nie sama " - teraz wiem kto mnie caly czas strzeze :) . Powiedziala mi moja przeszlosc , terazniejszosc i przyszlosc :) Zafundowalam sobie tylko dlatego bo znalazlam sie na " rozstaju drog "...

Napisał(a): CARMELA -

witaj...jesli znasz wrozke z prawdziwego zdarzenia a nie boisz sie swojej przyszlosci to jaknajbardziej taka usluga jest ok...ja nie bylam nigdy u takiej co nie znaczy ze o takiej wizycie nie mysle...poprostu nieznam...ale moja mama z moim dziadkiem byli jeszcze przed moimi narodzinami...i musze powiedziec z reka na sercu...kazde slowo co im powiedziala sie srawdzilo...oczywiscie nie od razu ale po latach...czasami zastanawiam sie jak to mozliwe jest...

Reklama

Byłam na tarocie,przeszłość opisała mi dokładnie,a z przyszłości tylko jedna rzecz mi się sprawdziła,zaznaczyła że karty tarota sami sobie wybieramy a przeznaczenie możemy przegapić,że to tylko podpowiedź co powinniśmy robić. Szkoda kasy.

Reklama

Nigdy nie byłam i na pewno nie pójdę, choć koleżanki mnie namawiały. Dwie były u wróżki, obie zastrzegły, żeby przypadkiem nie wygadać się przed mężem.
Jeśli ja mogę pracą zarobić na swoje utrzymanie, to taka wróżka też niech sobie zarobi, a kabałę potraktuje jak hobby.

Napisał(a): ~Misiek -

Nie za bardzo mądre myślenie. Bóg wyraźnie tego zakazał i osoby korzystające z takich usług to wchodzą w duże duchowe bagno. Na początku wszystko się będzie sprawdzać ale później to będzie tylko gorzej. A później nie jest tak prosto się z tego wyplątać.

Napisał(a): ~papuas -

~Chiara Kto nie wierzy w Boga - uwierzy w każdy KIT: wróżki, feng-shui, tarota, numerologię, horoskopy itp ściemnianie
ojoj chyba ktoś ma problem ze zrozumieniem bo jedno jest nienamacalne i drugie też więc po co mieszać Boga

Napisał(a): ~papuas -

tak byłam wszystko sie sprawdziło tylko najgorsze z tego wszystkiego to to że zmienia sie podejście człowieka dożycia i poprzez to mozna sobie zaszkodzić czemu? a temu że człoweik robi cos na przekór znaja prawde i wychodzi to bokiem NIGDY WIECEJ NIE PÓJDE BO SE ŻYCIE SPAPRAŁAM TAKA WIEDZA
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co zrobi jeli `znam wrk
Do góry strony: Czy byłyście kiedyś u wrózki?