9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń56
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
9 ppt ?

Czy choinka na balkonie to dobry pomysł? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy choinka na balkonie to dobry pomysł?

Napisał(a): michaelx252 -

Razem z żoną chcemy przystroić nasz taras. Choinka na balkonie to jeden z naszych pomysłów. Tylko teraz rodzi się pytanie jaka choinka na balkon będzie najlepsza? Cyprysiki, tuje? Które najlepiej się sprawdzą? Często można spotkać choinki na balkonie i naprawdę w bardzo ładny sposób ozdabia to dom. Dlatego za wszelką cenę chciałbym mieś swoją choinkę na balkonie u mnie w domu. Proszę o porady.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Czy choinka na balkonie to dobry pomysł?

Napisał(a): ~benc -

Zi3mowit do autora-ki---------przykro mi ale ty i twoja żona to para idiotów ---- nie rozumiecie co to- św Bożego Narodzenia -------wam paro debili w głowie jankeskie show ---------------------
No no, od razu trzeba hejtować. Bo ktoś inaczej czuje święta i to po prostu lubi. Szkoda, że teraz to ty wyszedłeś na większego... wiadomo kogo

Reklama

Reklama

Napisał(a): Zi3mowit -

~benc][cytat kogo=Zi3mowit do autora-ki---------przykro mi ale ty i twoja żona to para idiotów ---- nie rozumiecie co to- św Bożego Narodzenia -------wam paro debili w głowie jankeskie show ---------------------
No no, od razu trzeba hejtować. Bo ktoś inaczej czuje święta i to po prostu lubi. Szkoda, że teraz to ty wyszedłeś na większego... wiadomo kogo[/cyta

tak trzeba zwracać uwagę na naszą historię , tożsamość , i POLSKOŚĆ (chociaż choinka to niemiecki obyczaj ) ale bliżej nam do germanów i rusów niż do jankesów ------------i takich jankesko-żydowskich zwolenników należy TĘPIĆ ---------------------

Napisał(a): ~gsc -

Zi3mowit
~benc][cytat kogo=Zi3mowit do autora-ki---------przykro mi ale ty i twoja żona to para idiotów ---- nie rozumiecie co to- św Bożego Narodzenia -------wam paro debili w głowie jankeskie show ---------------------
No no, od razu trzeba hejtować. Bo ktoś inaczej czuje święta i to po prostu lubi. Szkoda, że teraz to ty wyszedłeś na większego... wiadomo kogo[/cyta

tak trzeba zwracać uwagę na naszą historię , tożsamość , i POLSKOŚĆ (chociaż choinka to niemiecki obyczaj ) ale bliżej nam do germanów i rusów niż do jankesów ------------i takich jankesko-żydowskich zwolenników należy TĘPIĆ ---------------------
Tylko mi powiedz co oni ci przeszkadzają, że ubiorą choinkę? Uwierz, że to ty w tym momencie wyrządzasz większą krzywdę obrażając kogoś. Niech każdy żyje jak chce. Przykro, to mi jest, że sprawia ci przyjemność sprawianie krzywdy innym. Musisz być naprawdę smutnym człowiekiem. Pozdrawiam.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy choinka na balkonie to dobry pomysł?