7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń225
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +0
7 ppt ?

Czy chrupki kukurydziane są zdrowe? (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy chrupki kukurydziane są zdrowe?

Napisał(a): ~mimi89 -

Mamuśki, podpowiedzcie jak to jest u Was. Chrupki kukurydziane to chyba jedna z najpopularniejszych przekąsek dla dzieci. Oczywiście ja również podaje je swojemu dziecku (aktualnie 7 msc). I ostatnio zaczęłam się wczytywać w skład owych chrupek kukurydzianych. I okazuje się, że nie wszystkie chrupki są takie do końca tylko kukurydziane. I okazuje się, że niektóre zawierają jeszcze dodatkowe "ulepszacze" sól, olej słonecznikowy itp. Powiedzcie mi jaka jest granica tolerancji dla tych chrupek? Wiadomo, że najlepiej podawać chrupki, które w 100% są z kaszy kukurydzianej. Ale czy np. dodatek soli będzie bezpieczny dla dziecka?
INTERIA.PL

Re: Czy chrupki kukurydziane są zdrowe?

Napisał(a): ~kolendra -

Bez jaj.. wszędzie musi się znaleźć ktoś, kto pisze nie na temat. Słuchaj, wiadomo, że najlepsze są chrupki bez żadnych dodatków typu sól czy inne. Także jak masz możliwość to wybieraj takie, ale wiadomo, że jak maluch zje z dodatkiem soli od czasu do czasu to nic mu nie bezie... pozdrawiam

Reklama

Napisał(a): ~123 -

Teraz jedzenie to jest masakra, i to samo dotyczy nietsety jedzenia dla dzieci! Chociaz niby powinno byc zdrowsze, wiadomo. Ale tak nie jest... trzeba bardzo ywazac, ale nie ma szans na uchronienie go przec calym zlem wszechswiata, bo musialabys wyjechac gdzies i pewnie zalozyc swoje gospodarstwo rolne. ale tak, sa niezdrowe.

Reklama

Napisał(a): ~zbulwersowana -

Co to za bzdury! Moje dzieciaki wychowały się na chrupkach kukurydzianych i nic i mnie jest! Rozumiem, że teraz jest moda na bycie fit i eko, ale bez przesady! Bo zaraz te dzieciaki nie będą mogły NIC jeść.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy chrupki kukurydziane są zdrowe?