128
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi64
  • Ocen na +3
128 ppt ?

Czy codzienny makijaż niszczy cerę? (65)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy codzienny makijaż niszczy cerę?

Napisał(a): Gość -

ja miałam doskonały przykład na rzęsach. używałam zawsze ciężkich pogrubiających i wydłużających tuszy co skutkowało wyniszczeniem moich rzęs. dopiero za pomocą odżywki postawiłam je na nogi... dla wszystkich dziewczyn mających ten problem mogę serdecznie polecić beauty lash pro :)
INTERIA.PL

Napisał(a): waldiwlodawa -

adrianalima90 na pewno niszczy, ale no trudno, takie zycie :P wazne zeby nie zasypiac w makijazu bo to niesie za soba fatalne skutki.
Czasami trzeba sie umyc...:)))
Mydlo, to nie straszydlo...:)))

Reklama

Napisał(a): gość -

Mój makijaż ogranicza się do permanentnych kresek i brwi, więc zbytnio cera nie cierpi. Linergistka u której je robiłam, świetnie zna się na swoim fachu i dzięki temu wszystko jest bardzo naturalnie, nie jak jakaś przesadzona henna u ciotki.

Reklama

Reklama

Wystarczy uzywac wartosciowych produktow pod makijaz, tak by skora byla odzywiona.Ja np. kremuje sie eliksirem z bielendy i niewazne czy mam makijaz cala impreze czy podczas ciezkiego dnia w pracy- zawsze czuje ze skora jest nawilzona, napieta i zdrowa :)

Napisał(a): Malinka99 -

Niestety trochę niszczy, dlatego warto kupować lepsze kosmetyki i czytać skład.. Ja zawsze zwracam uwagę na to co kupuję, dla mnie podstawa to dobry krem nawilżający. Używam teraz kremu Młodzieńczy blask Bielendy i nic nie wysusza. Mam po nim gładziutką i nawilżoną skórę, to jest moja baza pod makijaż

Ja jestem zdania, że malować się codziennie to nic złego, ale pod warunkiem, że sosuje się zdrowe produkty. Ja używam podkładu i pudru od Earthnicity Minerals, ma krótki skład więc nie podrażnia. Nie zapycha. Nie trzeba też co chwilę poprawiać makijażu bo jest bardzo trwały :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy makija niszczy cer
  • jak makija niszczy cer
Do góry strony: Czy codzienny makijaż niszczy cerę?