Odpowiadasz na:
Czy dawniej były bardziej normalne rozrywki? moim zdaniem tak.

~gość
Temat dodał(a):
~gość -
W moim dzieciństwie były normalne rozrywki było lepienie Bożków. Kiedy jak byłem mały to raz wyjechałem w jedno miejsce i była rozrywka i zabawy były normalne ponieważ każdy robił Bożki czy robiło się kukiełki i wierzyło się ze to Bóg. można było mieć normalne rozrywki, a nie tak jak jest teraz że wszystko się zmieniło na złe, np. niektóre gry to gry gdzie się zabija ludzi, teraz dzieci zajmują się bzdurami, rozrabianiem a dawanej tego nie było i były normalne rozrywki np.: robienie Bożków, z plasteliny, papieru itp. Ta zabawa polegała na tym podobnym co było na początku ze dawniej ludzie wierzyli że kukły to Bożki i od nich zależy życie na ziemi. Teraz czasy się zmieniły nap jest wiele głupich gier niebieski wieloryb co kiedyś w tv mówili, poza tym było też pokemon go gdzie stanowi zagrożenie na drodze. porównując do dawniejszych rozrywek jakie miałem w swoim życiu to jest różnica. Pamiętam ze jak byłem dzieckiem to jak wyjechałem raz do szpitala to każdy lepił Bożki, to były kukły z plasteliny i zapałek itp. i się wierzyło na niby ze to bożki dające szczęście itp. pamiętam ze każdy tworzył własnego bożka. moim zdaniem dawniejsze rozrywki były ciekawsze i były normalne. Poza tym malowało się zeusa ale też wymyślało się własne Bożki, pamiętam ze jak byłem dzieckiem to bardzo chciałem mieć kasztany do robienia Bożków. moim zdaniem dawniejsze rozrywki były normalne.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Czy dawniej były bardziej normalne rozrywki? moim zdaniem tak.

Napisał(a): ~jwarei -

kiedyś zawsze było lepiej

Re: Czy dawniej były bardziej normalne rozrywki? moim zdaniem tak.

Napisał(a): ~ZuzaM -

Rozrywki rozrywkami, każdy ma inne, ale denerwuje mnie współczesne uzależnienie od smartfonów. Każdy ma wzrok wlepiony w ten mały ekran i nieraz zdarza się, że coś do kogoś mówię, a on mnie nie słyszy... Sama łapię się na tym, że bezwiednie sięgam do kieszeni i bawię się bezmyślnie telefonem w różnych sytuacjach, zamiast zwrócić uwagę na to, co dzieje się wokół mnie.

Re: Czy dawniej były bardziej normalne rozrywki? moim zdaniem tak.

Napisał(a): Blandare51 -

"Czy dawniej były bardziej normalne rozrywki? moim zdaniem tak."..... Hmmmm.....

Rozne bywaly......
Załączniki:

Re: Czy dawniej były bardziej normalne rozrywki? moim zdaniem tak.

Napisał(a): stiffnecked -

Daj tez przyklad takiej mniej normalnej rozrywki z dzis (czy tam kiedy), bo mi sie to co napisales jakos nie polaryzuje.