41
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi28
  • Ocen na +0
41 ppt ?

Czy decyzja sądu o wypuszczeniu matki Madzi była słuszna? (29)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy decyzja sądu o wypuszczeniu matki Madzi była słuszna?

Napisał(a): Gość -

Sąd wypuścił na wolność matkę Madzi, oskarżoną o zabójstwo własnego dziecka. Na nowo się rozpętała nagonka na tę kobietę. Dajcie wreszcie spokój! Nie jest jeszcze osądzona, sąd ją wypuścił przecież tylko na razie, zażalenie adwokata zostało uznane z jakichśtam przyczyn, sąd je zna.

Ma dozór policyjny, to nie jest tak, że wyszła na wolność jako niewinny człowiek. Przeżyje swoje jak spotka sąsiadów i ludzi na ulicy, którzy będą wiedzieli, co zrobiła. Ta niby wolność to nie będzie żadna bajka. I dobrze, nie mówię, że źle. Ale taka jest decyzja sądu i przestańmy wreszcie szczuć tą kobietę, bo świat od tego nie stanie się lepszy. Niech ją sąd i Bóg osądzą.

Zgadzacie się?
INTERIA.PL

Re: Czy decyzja sądu o wypuszczeniu matki Madzi była słuszna?

Napisał(a): Gość -

Za małą mam wiedzę na ten temat, ale według niej, na tym etapie jedyne za co można zamknąć tą kobietę, to za wprowadzanie organów ścigania w błąd.Jak na razie nie ma wystarczających dowodów na to, że kobieta zabiła dziecko, powiem więcej, w mojej ocenie, jeśli się nie przyzna, będzie to bardzo trudno udowodnić. Od siebie mogę dodać- zachowanie kobiety jest nietypowe jak na zabójczynie, tak więc według mnie są dwie możliwości- albo rzeczywiście to był wypadek, albo delikatnie mówiąc ma zaburzenia psychiczne.

Martwi mnie jednak jedno- to że dwa sądy wydają tak odmienne decyzje, to niedobrze świadczy o naszym prawie, skoro można je tak dowolnie interpretować ! Tyle na ten temat ! Miłego dnia :)

Napisał(a): gość -

Tak nie powinno być. Od samego początku ta osoba jest jakby pod ochroną. Jest winna. Powinna tak samo siedzieć w sankcji jak tysiące innych osób z zarzutami. Tym wyrokiem nie tylko ten Sąd się ośmiesza, ale całe prawo w Polsce.

Reklama

Uwazam ze niesluszna. Skoro inni nieuczciwi ludzie za radyjko samochodowe dostaja wyrok to jakim prawem ona za taki czyn nie . Wogole nigdy nie slyszalam o tym by ktos z takim zarzutem jaki ona ma zostal zatrzymywany kilka razy i kilka razy wypuszczany. Co to za prawo?

kpina!!!!!!!!!
powinna gnić w więzieniu i tyle
dziecko zabiła!!
i sędziowie tego sądu co ją wypuszczają to złe prawo reprezentują
będzie więcej takich dzieciobójczyń jak zobaczą ze mogą być bezkarne
.......w Polsce nie ma prawa niestety..

Reklama

Ludzie za blachostki gnija w areszcie a ona zabila dziecko i jest na wolnosci, co to za prawodo holery jasnej???? Zabila dziecko a teraz robi z siebie gwiazde idiotka. Teraz ludzie beda zabijac bez skrupółów skoro i tak zadna kara im nie grozi! dobrze ze nie zyje w innym kraju bo by jej juz dawno łeb ucieli za to co zrobila. Nawewt nie widac po niej zalu za dzieckiem....chore poprostu, jak nie chciala dziecka to mogla je oddac, dosc jest takich ludzi co chca a nie maja dzieci!!!!!

Napisał(a): Klozet1988 -

ToKompromitacjaSądu,takiSądPowinnoSięSpuścić zWodą wKlozecie.ZabiłaSąDowody a sądTraktujeTą psychopatkęJakMatkęTeresę.BabcięKtóra wSpożywczymCzekoladkęDlaWnuczkiUkradnieBoRęcinyTylkoNaTydzieńStarcza,brygady antyterorystyczneZarazPowalą naGlebę a prokurator na 5 lat doPakiZaKratyBabuszkęWsadzi.

Reklama

Pan Rutkowski jednak ma wtyki. Przecież od samego początku wiadomo że zabiła córkę żeby się pozbyć problemu. Czy tacy ludzie nie mogą poprostu oddać dziecka do adopcji tyle osób czeka tylko na okazję. Powinna dostać maksymalny wymiar kary tak jak za morderstwo ze szczególnym okrucieństwem.

Napisał(a): Tomiko -

nie słuszna mają rację ci co widzą że gościu za alimenty siedzi. chodź jego wina może być żadna że pracy nie mam. a kobieta która tak kłamała od początku ukrywała śmierć swojego dziecka ma jej życie na sumieniu bezbronnego bobaska zabiła. bo kręciła nie mogła spędzić 3-6 miesięcy by przemyślała swoje zachowanie jest chore jak cały wymiar sprawiedliwości. Pomagam wielu pisać apelację niewinnym myślicie że Sąd drugiej instancji zmienia wyroki nie uznaje je za własne i z lenistwa przyklepuje. Nie ma kontroli nad Orzecznictwem to farsa spróbujcie złożyć kasację czy wznowić proces który przebiegał na fałszywych przesłankach czy po po prostu został ukartowany. Ministerstwo i inne urzędy odpisze wam że nie jest w ich kompetencji wznowienie procesu chodź będziecie niewinni nikogo nie będzie obchodzić wasza skarga. Moja konkubina sprzedała dziecko które teraz ma 2,5 roku a sąd był przez nią oszukany i na podstawie jej fałszywych zeznań wydał zgodę na adopcję. Sądy działają ospale a teraz próbuje odkręcić to Orzeczenie jak myślicie z jakim skutkiem mam same kłody rzucane pod nogi bo Sąd nie kwapi się by naprawić błąd który sam zrobił uważam tak jak większość że zabójstwo dziecka które jest bezbronne to barbarzyństwo ktoś powiedzmy to jasno chce zrobić karierę i nikogo tak naprawdę nie obchodzi los tego zabitego niemowlaka tak jak przy sprzedaży mojego dziecka ktoś zarobił .

jak zwykle nasze sądy mają rację. a ja od razu dożywocie albo tak jak kiedyś.......... żeby nie płacić podatków na takich zwyrodnialców którzy zabijają swoje kochane dzieci ,a następnie udają że nic się nie stało. na takie zachowanie może pozwolić sobie osoba która ma coś na sumieniu.

Napisał(a): roszpunka -

Moim zdaniem decyzja sądu była niesłuszna, ponieważ zarówno przed aresztowaniem matki Madzi jak i po, kobieta ta ewidentnie kłamała, ciągle zmieniała zeznania i dlatego trudno jej ufać. Nie wiadomo, kiedy mówi prawdę, a kiedy nie, co wcale nie oznacza,że od razu należy Ją skazywać, bo od tego jesdt Sąd.

Polskie Sądy to ŻENADA!!!!!!!!!!!! Człowiek za zobowiązania finansowe trafia za kratki, za prowadzenie (!!!!!!!!) roweru po wypiciu piwa dostaje sankcje na 3 miesiące a za coś takiego może odpowiadać z wolnej stopy???????????????????To może każdy rodzić niech zacznie mordować dzieci bo miał zły dzień, bo nie mógł wyjść ze znajomymi, potem odstawi się komedie przy wydatnej pomocy pana detektywa i w nagrode dostanie bilet za granice. Szkoda , że nikt nie zechciał zamknąc jej w psychiatryku pod stałym nadzorem żeby potem znowu nie wyszło że czegoś prokuratura nie dopilnowała.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy decyzja sądu o wypuszczeniu matki Madzi była słuszna?