25
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń259
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +-4
25 ppt ?

Czy demon krąży nad Polską ? (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy demon krąży nad Polską ?

Napisał(a): Gość -

Oczywiście że demon krąży skoro Kościół Katolicki nie zdjął klątwy za pokonanie Krzyżaków pod Grunwaldem – czemu się tu w ogóle dziwić?
Nawet papież Polak, Wojtyła bratał się ze współczesnym mistrzem zakonu krzyżaków, bał się zdjąć klątwę z Polaków, czy wolał o tym nie pamiętać ?

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Czy demon krąży nad Polską ?

Napisał(a): WildD -

Blandare51
WildD Demon krąży, a krążąc robi ziiiiiiuuuuu.... ziiiiuuuuu....
No popatrz! Ja wczoraj w ogrodzie, wieczorem myślałem, że to nietoperze, a to nie! TO DEMONY!
Jak robił ziiiuuuu to na pewno był demon. Musisz kropidła pożyczyć i luuuu go!

Napisał(a): irekwj -

~Ewka Judasu demona to ty masz w głowie jeszcze się trochę pomęczysz i pomęczysz innych swoja głupotą a potem 3 metry bod ziemie i ślad zaginie ciekawa jestem jakie zielsko będzie cie porastać >>>>>>>>>>>>>>>>>>>co ..>>
to jest różnica z tym zielskiem, nie da się wybrać ? też ciekaw jestem jakie będzie porastać i moja głupotę, może nawet większą od niej. Pytam, bo gdyby miało to być byle jakie, to poważnie zastanowię się, czy opłaca mi się umierać.

Napisał(a): WildD -

Blandare51
WildD
Blandare51
WildD Demon krąży, a krążąc robi ziiiiiiuuuuu.... ziiiiuuuuu....
No popatrz! Ja wczoraj w ogrodzie, wieczorem myślałem, że to nietoperze, a to nie! TO DEMONY!
Jak robił ziiiuuuu to na pewno był demon. Musisz kropidła pożyczyć i luuuu go!
A jak! Było wyraziste zzziuuu, raz długie drugi raz krótkie.... A myślisz, że kropidło w rękach bezbożnika to broń skuteczną? A woda. Woda poświęcona to chyba w aptekach niema? A nie poparzy mnie? Czy rękawice ochronią? Patrz jakie braki u mnie edukacyjne.......
Jak ziiiiiuuuukało dwa razy, raz krótko a raz długo, to mógł być duży demon z małym demonkiem. ;o)
Kropidło na co dzień używane jest przez bezbożników, więc jeden więcej, różnicy nie robi, byle czarną kieckę założyć, by juchą demona się nie pokalać, bo niewprawnym może zaszkodzić. ;o)

Niewiele osób zdaje sobie sprawę co oznacza klątwa kościelna rzucona przez zastępcę Chrystusa dosiadającym Piotrowego tronu.
Święcenia biskupie itp. są nieważne podobnie jak wszystkie sakramenty udzielone przez polskich wyklętych księży.
Czy zatem żaden Polak, według kościelnego prawodawstwa nie jest katolikiem ?

EXCOMUNIKATIO MAIOR – KATOLICKA KLĄTWA WIELKA

*Przeklęty niechaj będzie w domu i na dworze, przeklęty w mieście i na roli;
Przeklęty niechaj będzie siedząc, stojąc, jedząc, pijąc, robiąc i śpiąc;
Przeklęty niech będzie tak, iż w nim zdrowego członka nie będzie, od wierzchu głowy aż do stopy nożnej!
Niechaj wypłyną wnętrzności jego, a ciało jego niechaj robactwo roztoczy.
Niechaj będzie przeklęty z Ananiaszem i Zafirą,
Niechaj będzie przeklęty z Judaszem zdrajcą;
Niechaj będzie przeklęty z Abironem i Dathanem, których ziemia żywcem pożarła;
Niechaj będzie przeklęty z Kainem bratobójca;
Niechaj mieszkanie jego będzie spustoszone;
Niechaj będzie wymazany z Ksiąg Żyjących i ze Sprawiedliwymi niechaj nie będzie pisany, a pamiątka jego na wieki niechaj zaginie!
Niechaj na Ostatnim Sądzie przeklęty będzie z Diabłem i demonami jego i na wieki niechaj zginie, jeśli się nie upamięta!
FIAT! FIAT!
ANATHEMA!

Napisał(a): ~Wierna -

Salome Niewiele osób zdaje sobie sprawę co oznacza klątwa kościelna rzucona przez zastępcę Chrystusa dosiadającym Piotrowego tronu.
Święcenia biskupie itp. są nieważne podobnie jak wszystkie sakramenty udzielone przez polskich wyklętych księży.

Przeklęty niech będzie tak, iż w nim zdrowego członka nie będzie, od wierzchu głowy aż do stopy nożnej!
Niechaj będzie wymazany z Ksiąg Żyjących i ze Sprawiedliwymi niechaj nie będzie pisany, a pamiątka jego na wieki niechaj zaginie!
Niechaj na Ostatnim Sądzie przeklęty będzie z Diabłem i demonami jego i na wieki niechaj zginie, jeśli się nie upamięta!
FIAT! FIAT!
ANATHEMA!
A ja myślałam, że ty nie wierzysz w zabobony!

~Wierna
Salome Niewiele osób zdaje sobie sprawę co oznacza klątwa kościelna rzucona przez zastępcę Chrystusa dosiadającym Piotrowego tronu.

FIAT! FIAT!
ANATHEMA!
A ja myślałam, że ty nie wierzysz w zabobony!
Jeśli cytuję archaiczne klątwy kościelne znaczy, że w nie wierzę ?
Ty też pisałaś kiedyś o Leninie , czy jest to jednoznaczne z wiarą w jego "nauki" ?

Napisał(a): ~klocek -

Józef Stalin(ZSRR) - ateista-komunista - ponad 25 milionów ofiar ateistycznych zbrodni (w tym 7-8 000 000 z głodu) nie wliczając innych narodowości, wiele milionów zesłańców oraz więźniów politycznych. Zbrodnie dokonywano w latach 1924-1953(do momentu śmierci Stalina)

2. Pol Pot- ateista-maoista - 1,7-2,5 000 000 ofiar egzekucji, eksterminacji etnicznej i głodu (1/4 ludności Kambodży). Mordy dokonano w latach 1963-1979.

3. Fidel Castro(Kuba) – ateista-komunista - do tej pory ponad 100 000 ofiar i co roku dzięsiątki tysięcy uciekinierów.

4. Kim Ir Sen i Kim Dzong Il(Korea Północna)- ateiści-komuniści - w trakcie ich rządów w kraju zmarło z głodu lub w wyniku represji ponad 2-3 miliony osób. W kraju nadal panuje terror.

5. Ho Chi Minh(Wietnam)- ateista-marksista - w latach 1954-1969 zginęło pod rządami ateistów-komunistów ponad 1 000 000 osób, a co najmniej kolejny 1 000 000 zostało więźniami „bambusowego gułagu”.

6. Adolf Hitler- ateista – ludobójstwo 5-7 000 000 Żydów, 3 000 000 jeńców radzieckich, setki tysięcy(miliony) Polaków i przedstawicieli innych narodowości.

7. Mao Zedong(CHRL)- ateista-komunista - w latach 1949-1976 zginęło, zmarło z głodu oraz w wyniku ”wielkiego skoku” (1958-1961), a następnie ”rewolucji kulturalnej” (1966-1976), nawet do 100 000 000 ludzi (sam „wielki skok” ponad 43 miliony). Obecnie ateiści-komuniści chińscy ludobójczo wybijają rdzenną ludność Tybetu.

8. Mengystu Hajle Marjam(Etiopia)- ateista-komunista - w latach 1975-1978 w wyniku terroru ateistów-komunistów zginęło lub zmarło z głodu 1 500 000 ludzi. Obalony w roku 1991.

9. Włodzimierz Lenin(ZSRR) – ateista-komunista - w latach 1917-1924 (do momentu śmierci Lenina) w wyniku bolszewickiego terroru i egzekucji zginęło 15 000 000 osób (w tym 8-9 milionów z głodu).

~klocek Józef Stalin(ZSRR) - ateista-komunista - ponad 25 milionów ofiar ateistycznych zbrodni (w tym 7-8 000 000 z głodu) nie wliczając innych narodowości, wiele milionów zesłańców oraz więźniów politycznych. Zbrodnie dokonywano w latach 1924-1953(do momentu śmierci Stalina)

2. Pol Pot- ateista-maoista - 1,7-2,5 000 000 ofiar egzekucji, eksterminacji etnicznej i głodu (1/4 ludności Kambodży). Mordy dokonano w latach 1963-1979.

3. Fidel Castro(Kuba) – ateista-komunista - do tej pory ponad 100 000 ofiar i co roku dzięsiątki tysięcy uciekinierów.

4. Kim Ir Sen i Kim Dzong Il(Korea Północna)- ateiści-komuniści - w trakcie ich rządów w kraju zmarło z głodu lub w wyniku represji ponad 2-3 miliony osób. W kraju nadal panuje terror.

5. Ho Chi Minh(Wietnam)- ateista-marksista - w latach 1954-1969 zginęło pod rządami ateistów-komunistów ponad 1 000 000 osób, a co najmniej kolejny 1 000 000 zostało więźniami „bambusowego gułagu”.

6. Adolf Hitler- ateista – ludobójstwo 5-7 000 000 Żydów, 3 000 000 jeńców radzieckich, setki tysięcy(miliony) Polaków i przedstawicieli innych narodowości.

7. Mao Zedong(CHRL)- ateista-komunista - w latach 1949-1976 zginęło, zmarło z głodu oraz w wyniku ”wielkiego skoku” (1958-1961), a następnie ”rewolucji kulturalnej” (1966-1976), nawet do 100 000 000 ludzi (sam „wielki skok” ponad 43 miliony). Obecnie ateiści-komuniści chińscy ludobójczo wybijają rdzenną ludność Tybetu.

8. Mengystu Hajle Marjam(Etiopia)- ateista-komunista - w latach 1975-1978 w wyniku terroru ateistów-komunistów zginęło lub zmarło z głodu 1 500 000 ludzi. Obalony w roku 1991.

9. Włodzimierz Lenin(ZSRR) – ateista-komunista - w latach 1917-1924 (do momentu śmierci Lenina) w wyniku bolszewickiego terroru i egzekucji zginęło 15 000 000 osób (w tym 8-9 milionów z głodu).
Myślisz, że cytując listę dyktatorów, zwolenników kultu samego siebie jako Boga na wzór magicznej mantry jesteś w stanie odgonić demona klątwy od Polaków ?
Wątpię, nie przywróci to nikomu rozumu a demon się śmieje do rozpuku.

1492r. - Kolumb odkrył nowy kontynent.
Kościół podąża za nim. Ginie 100mln ludzi którzy odmówili przyjęcia Chrześcijaństwa.
-setki tysięcy dzieci było i jest gwałconych przez księży, a kościół stara się to tuszować...
Pomijam już czasy wcześniejsze, gdzie mordowano i torturowano ludzi którzy nie zgadzali się z nauką kościoła.
Szacuje się około 342 milionów istnień ludzkich niechętnych miłosierdziu bożemu.

Napisał(a): ~gosc -

Salome 1492r. - Kolumb odkrył nowy kontynent.
Kościół podąża za nim. Ginie 100mln ludzi którzy odmówili przyjęcia Chrześcijaństwa.
-setki tysięcy dzieci było i jest gwałconych przez księży, a kościół stara się to tuszować...
Pomijam już czasy wcześniejsze, gdzie mordowano i torturowano ludzi którzy nie zgadzali się z nauką kościoła.
Szacuje się około 342 milionów istnień ludzkich niechętnych miłosierdziu bożemu.
Typowa wypowiedź fanatyka ateisty :) Bajeczki to możesz opowiadać takim fanatykom jak ty którzy będą to dalej bezmyślnie powtarzać :)

Nie wiem, czy katolicy w Polsce zdają sobie sprawę, że chrzest jakiego doznali za dziecka nie jest ważny?
Na mocy klątwy nałożonej przez następcę Chrystusa w Watykanie, żadne sakramenty nie są ważne.
Tak więc wyświęconym kapłan być nie może, nie jest żadnym wikariuszem Chrystusa tylko i aż bluźniercą wymachującym pogańskim symbolem religijnej władzy - kropidłem.
Żadna przemiana w Jezusa w czasie mszy nie zachodzi w rękach fałszywego kapłana.
Żaden chrzest nie jest ważny z mocy klątwy Pana.
Wynika z tego, że Polacy to sami poganie...
Dlaczego kościół nic nie robi aby zdjąć klątwę którą sam na Polaków nałożył ?
Do czasu odwołania klątwy obowiązuje ona po wsze czasy... przeklęci , przeklęci na wieki..
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy demon krąży nad Polską ?