39
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń610
  • Odpowiedzi33
  • Ocen na +0
39 ppt ?

Czy depilacja laserowa jest bezpieczna? (34)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

Napisał(a): gość -

yasmin według mnie depilacja laserowa może i jest bezpieczna, ale nadal za droga, tym bardziej, że trzeba wybrać się na kilka zabiegów, dlatego ja wybrałam tańszą, ale równie skuteczną opcję magic wax, mały ból, a efekt utrzymuje się długo :)
Droga? Chyba zależy gdzie, we wspomnianym już Elite cena nie jest wygórowana, a zabiegi naprawdę są skuteczne i nie trzeba wielu sesji dla 100% efektu, cennik masz na ich stronie, możesz sprawdzić.
INTERIA.PL

Może i jest bezpieczna, ale moim zdaniem nie ma sensu chodzić na taki zabieg. Strata pieniędzy- przynajmniej w moim przypadku. Byłam na takim zabiegu we Wrocławiu, efekty były marne. Teraz stosuję wosk do depilacji HB i przynajmniej jestem zadowolona z efektów.

Napisał(a): Gość -

gość
gość ja sobie robiłam depilację w Welldermie w Warszawie -http://www.we(...)em-ipl/ i jestem bardzo zadowolona z efektów. wcześniej czytałam, że depilacja ipl nie jest trwała, włoski odrastają itd. ale u mnie nic takiego się nie stało. 6 zabiegów i mam spokój na dłuuuugo :)
ja właśnie przymierzam się do depilacji ale we wrocławskim Wellderm. jaki jest okres po zabiegach, kiedy nie można wystawiać skóry na słońce?
Ja byłam w warszawskim wellderm na zabiegach, a wlasciwie w epilira, ktora dziala w wellderm :) ale tam nie jest IPL tylko laser diodowy :) efekt super - po 4 zabiegach nie mam zupelnie wlosow na lydkach ;)
Ogolnie bezpieczenstwo jest bardzo wazne w tego typu zabiegach, dlatego lepiej nie chodzić w nieznane miejsca, bo można wyjsc z poparzeniem albo innym przebarwieniem

Reklama

Napisał(a): Gość -

kim1234 Cześć!
Dziewczyny, chciałam was zapytać co sądzicie o depilacji laserowej? Czy jest to bezpieczny zabieg?
Zbliża się lato, chciałabym mieć ciągle ładne nogi, a tradycje metody depilacji już mnie męczą:/

Chciałabym przede wszystkim wiedzieć czy nie zostaną mi po zabiegu jakieś blizny/rany?
Niestety żadna z moich znajomych nie korzystała z tej depilacji i nie wiem czy są jakieś przeciwwskazania? Może kosmetyczki mówiły wam kiedy nie powinno się robić tego zabiegu?
Mam jeszcze jedną wątpliwość - na maila dostaję sporo gruponów z ulgami na depilację laserową, ale czy to nie jest, że jak przyjdę do kosmetyczki ze zniżką, to ona swoją pracę wykona na "odczep się" i ja zostanę z oszpeconymi nogami?

Proszę, podzielcie się swoimi doświadczeniami, bo wciąż mam wątpliwości czy skorzystać z tego zabiegu.
Pewnie że jest bezpieczna ale trzeba ją wykonywać w renomowanym salonie , bo czytałam wypowiedzi dziewczyn o spalonej skórze itepe. Ja robiłam depilacje łydek w salonie ELite , laserem Vectus i było ok.

honey03
gość
gość ja sobie robiłam depilację w Welldermie w Warszawie -http://www.we(...)em-ipl/ i jestem bardzo zadowolona z efektów. wcześniej czytałam, że depilacja ipl nie jest trwała, włoski odrastają itd. ale u mnie nic takiego się nie stało. 6 zabiegów i mam spokój na dłuuuugo :)
ja właśnie przymierzam się do depilacji ale we wrocławskim Wellderm. jaki jest okres po zabiegach, kiedy nie można wystawiać skóry na słońce?
Ja byłam w warszawskim wellderm na zabiegach, a wlasciwie w epilira, ktora dziala w wellderm :) ale tam nie jest IPL tylko laser diodowy :) efekt super - po 4 zabiegach nie mam zupelnie wlosow na lydkach ;)
Ogolnie bezpieczenstwo jest bardzo wazne w tego typu zabiegach, dlatego lepiej nie chodzić w nieznane miejsca, bo można wyjsc z poparzeniem albo innym przebarwieniem
No ja właśnie też byłam w epilira, tylko na domaniewskiej w Warszawie :) strasznie fajnie! :) efekt widzę po pierwszym zabiegu. Chociaż z tego, co mówiła Pani wykonująca zabieg, potrzeba serii, żeby pozbyć się problemu na stałe ;) Pracują na LightSheer Duet , a cena 159zł za zabieg zupełnie nie odstrasza, jak to bywa w przypadku innych salonów w Warszawie.

Reklama

kim1234 Cześć!
Dziewczyny, chciałam was zapytać co sądzicie o depilacji laserowej? Czy jest to bezpieczny zabieg?
Zbliża się lato, chciałabym mieć ciągle ładne nogi, a tradycje metody depilacji już mnie męczą:/

Chciałabym przede wszystkim wiedzieć czy nie zostaną mi po zabiegu jakieś blizny/rany?
Niestety żadna z moich znajomych nie korzystała z tej depilacji i nie wiem czy są jakieś przeciwwskazania? Może kosmetyczki mówiły wam kiedy nie powinno się robić tego zabiegu?
Mam jeszcze jedną wątpliwość - na maila dostaję sporo gruponów z ulgami na depilację laserową, ale czy to nie jest, że jak przyjdę do kosmetyczki ze zniżką, to ona swoją pracę wykona na "odczep się" i ja zostanę z oszpeconymi nogami?

Proszę, podzielcie się swoimi doświadczeniami, bo wciąż mam wątpliwości czy skorzystać z tego zabiegu.
Jest bezpieczna o ile pójdzie się do profesjonalnego salonu (polecam Elite ul.Pereca) bo inaczej mogą być różne kwiatki, czytałam już o popalonej skórze , bliznach itepe.

Reklama

hall421 Nie słyszałam nigdy, aby depilacja laserowa była niebezpieczna. Sama bym się nad nią zastanowiła, gdybym miała odpowiednie fundusze...
no wlasnie depilacja laserowa nie musi byc droga :D w epilira maja super ceny! sprawdz sobie koniecznie:http://epilir(...)serowej na maszynki czy wosk wydaje sie wiecej pieniedzy.

Polecam to miejsce na bezpieczna i tania depilacje laserowa w warszawie

Napisał(a): ~Fiona -

Moim zdaniem jednak depilacja laserowa daje najlepsze efekty. Nie jest to najprzyjemniejszy zabieg, ale jeśli zostanie przeprowadzony w profesjonalnym salonie to efekt jest wart tego, aby trochę pocierpieć ;) Pół roku temu zrobiłam sobie depilację pach i okolic bikini laserem LightSheer Duet w Vici Clinic (Kraków). Miałam problem w tych miejscach z odrastającymi włoskami i brzydkimi, bolesnymi podrażnieniami. Depilacja tego typu była dla mnie najlepszym rozwiązaniem.

Napisał(a): ~sara33 -

Ostatnio zaczęłam chodzić na zabiegi do Beauty Skin i pierwsze odczucia mam bardzo pozytywne. Przede wszsytkim bardzo indywidualnie podchodzą tutaj do człowieka, dobierają zabiegi pod konkretną skórę i problem, mogę polecić. Klinika jest dostępna online nahttps://www.b(...)om.pl/.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wellderm depilacja
Do góry strony: Czy depilacja laserowa jest bezpieczna?