53
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi37
  • Ocen na +-2
53 ppt ?

Czy depilacja u mężczyzn jest oznaką gejostwa? (38)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czy depilacja u mężczyzn jest oznaką gejostwa?

Napisał(a): Gość -

Wszystko zależy w jaki sposób na to spojrzeć . Z punktu widzenia starożytnych Rzymian , nadmierne owłosienie było oznaką dzikości i barbarzyństwa . Ogólnie we wszystkich wysoko rozwiniętych starożynych społeczeństwach , depilacja była powszechnym zabiegiem higienicznym . Obierając sobie taki punkt widzenia ( historyczny ) , można byłoby stwierdzić , że depilacja nie jest oznaką gejostwa lecz cofaniem się w rozwoju .

hub65 Wszystko zależy w jaki sposób na to spojrzeć . Z punktu widzenia starożytnych Rzymian , nadmierne owłosienie było oznaką dzikości i barbarzyństwa . Ogólnie we wszystkich wysoko rozwiniętych starożynych społeczeństwach , depilacja była powszechnym zabiegiem higienicznym . Obierając sobie taki punkt widzenia ( historyczny ) , można byłoby stwierdzić , że depilacja nie jest oznaką gejostwa lecz cofaniem się w rozwoju .
Miało być : że depilacja nie jest oznaką gejostwa , natomiast nie depilowanie się oznacza cofanie sią w rozwoju .

Reklama

hub65
hub65 Wszystko zależy w jaki sposób na to spojrzeć . Z punktu widzenia starożytnych Rzymian , nadmierne owłosienie było oznaką dzikości i barbarzyństwa . Ogólnie we wszystkich wysoko rozwiniętych starożynych społeczeństwach , depilacja była powszechnym zabiegiem higienicznym . Obierając sobie taki punkt widzenia ( historyczny ) , można byłoby stwierdzić , że depilacja nie jest oznaką gejostwa lecz cofaniem się w rozwoju .
Miało być : że depilacja nie jest oznaką gejostwa , natomiast nie depilowanie się oznacza cofanie sią w rozwoju .
To weź się wydepiluj do zera, łącznie z głową :D

Gość
hub65
Nie udczuwam takiej potrzeby , a głowy nie muszę .

Reklama

hub65
Gość
hub65
Nie udczuwam takiej potrzeby , a głowy nie muszę .
Wolisz cofać się w rozwoju Jakie to smutne.....

Reklama

Napisał(a): gość -

Jeny, widze ze tutaj u niektorych nadal panuje sredniowieczne myslenie- jeden sie goli, drugi nie, prosta sprawa. Nie nam to oceniac. A co, tylko homoseksualisci sie depiluja? Niektorzy robia to bo np. sa plywakami i tak jest im wygodniej a drugi np. nie lubi jak mu owlosienie spod koszulki wystaje. Juz sobie darujcie te komentarze o gejach. a co do produktu- chyba bielenda ma bardzo spoko i bardzo tani krem do depilacji meskiej, wiem bo raz testowalam na lydkach- chcialam zobaczyc czy dziala mocniej od wersji dla kobiet :PP

Napisał(a): gość -

A ja uważam ze to jest coś jak najbardziej naturalnego i jest objawem dbania o siebie przez naszych mężczyzn. Innych rozwiazań na pewno w tym temacie bym nie szukała. Ale liczy sie też to czego do depilacji używamy. Dobry depilator jak np. Braun to tutaj podstawa.

Napisał(a): ~soyka -

Bez przesady. To że facet o siebie dba nie znaczy od razu że jest gejem. A nawet gdyby to chyba nic w tym złego. Coraz wiecej facetów chodzi chociażby na depilację laserową i nie widzę w tym nic złego. Wszystko jest dla ludzi

Właśnie ostatnio widziałam ofertę na depilację miejsc intymnych u mężczyzn i na początku trochę się zdziwiłam ale w sumie czemu by nie? Niektóre kobiety wręcz lubią jak ich facet jest wydepilowany w różnych miejscach
Załączniki:

Napisał(a): ~Noemi -

Dla mnie depilacja u mężczyzn jest po prostu czymś normalnym. Wolę wydepilowanego mężczyznę niż owłosionego - proste. Może mam mieszane uczucia co do widoku depilującego się mężczyzny ale na przykład depilacja laserowa już jest oka:) Namawiam mojego chłopaka by sobie w końcu wydepilował sobie pachy. Znalazłam mu nawet odpowiedni gabinet - estetika w krakowie. Faceci też powinni dbać o siebie! Nie tylko mu powinnyśmy się starać.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • oznaki gejostwa
  • depilacja nog u faceta
  • depilacja laserowa mężczyzn forum
  • depilacja nog przez mezczyzn
Do góry strony: Czy depilacja u mężczyzn jest oznaką gejostwa?