254
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17 tys.
  • Odpowiedzi75
  • Ocen na +0
254 ppt ?

Czy dojrzała kobieta ma szansę na miłość? (76)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy dojrzała kobieta ma szansę na miłość?

Napisał(a): gość -

Mój boze ze tez masz problem nawet 70latki wiaza się z facetami,i zyja ,wymięte szmaty,zapijaczone az odorem od nich jedzie,a ty wypłakujesz się ze faceta nie możesz znalesc,moze lepiej skoncentruj się na jakości faceta,a nie ilości poznanych panow
INTERIA.PL

Grażynko , oczywiście że masz duże szanse , na prawdziwą miłość .................
Każdy wiek ma swoje prawa co to jest 55 lat ........???????
Napiszę Ci jak ja poznałam (miłość swego życia )przez internet ...........
Gdy zachorowałam na raka, świat się zawalił mąż powiedział że nie będzie się mną opiekował ,
pierwsze słowa jakie powiedział do mnie jak się dowiedział ..............jedziemy do banku i przepisujemy wszystko na niego .......myślałam że w takich sytuacjach mówi się .......damy radę ,razem przez to przejdziemy , nie , nie tak nie było ........przeszłam chemioterapię i
już jestem zdrowa , jestem po rozwodzie jak się dowiedział że wyzdrowiałam to błagał czy może wrócić .................ale ja drugi raz do tej samej wody nie wchodzę , bo skoro w takim momencie
okazał się dupkiem , to o ja bym robiła z nim ............Mam 56 lat znalazłam mężczyznę o 4 lata młodszego jest wspaniałym człowiekiem , nie myślałam że tacy Faceci istnieją ...
zarejestruj się na jakimś portalu , tylko bądź ostrożna ...............pozdrawiam i trzymam kciuki
Jolanta ..............

jak przeczytalam co napisalas Grazyno,to zastanowilam sie,czy to nie o mnie,rowniez jestem od 7 lat sama ( "moj" ideal odszedl w sina dal) ale jednak troche sie roznimy, ja nie szukam nikogo, doszlam do wniosku, iz to co mialam do zrobienia w zyciu zrobilam, tzn. urodzilam i wychowalam dzieci,bylam zawsze dla nich i meza, obecnie bez wyrzutow sumienia moge pojscie do kina,przeczytac dobra ksiazke, pobiegac, czy pojsc na basen z przyjaciolka, itd wczesniej ciagle brakowalo mi czasu dla..... mnie, ciagle bylo cos wazniejsze, teraz zyje dla siebie ,odwiedzam dzieci,pobawie sie z moja kochana wnuczka, ale wtedy kiedy JA mam na to ochote, a nie ze musze!!! i to jest piekne, zaznaczam ,ze mam tak jak i ty 55 lat, a panowie ? jacy panowie? jestem szczesliwa bez nich, a jesli los sprawi, ze spotkam kogos wartosciowego i godnego poswiecenia mojej uwagi i czasu....... wtedy pomysle czy warto, zycze powodzenia

Nie wolno tracić nadziei,ale trzeba też coś w tym kierunku robić.Przede wszystkim zadbać o siebie,może zmienić fryzurę,lub ją odnowić,żeby potencjalny partner Panią zauważył.Mowa ciała mówi więcej niż mowa werbalna.Styl ubioru także się liczy,myślę,że powinien jednak mocno podkreślać Pani kobiecość,bez zbytniej przesady-oczywiście.

Napisał(a): StachP -

Pewnie ,że ma .trzeba tylko się rozejrzeć dookoła siebie .Może jest tuż , tuż koło Ciebie ?
Teraz modne są inne zajęcia -na przykład fotografowanie ,malarstwo i inna plastyka . 55 lat - to piękny wiek .A nie każdy rozwodnik - to cham i damski bokser .
Pozdrawiam .
Staszek

Zykfryd16
Wilczyca7 Mogę tylko potwierdzić- mój kumpel wszedł w drogę alfonsom i szuka zaginionej dziewczyny- to mafia i kręgi sutenerskie swoimi kanałami wywalili go z roboty chcąc pozbawic go srodków na szukanie itd, wywalili go w parę dni jak dostarczał info policji, a musze powiedzieć, że był to wzorowy pracownik, wyższe wykształcenie, wszelkie uprawnienia, zero chorobowego, tak menty czują sie bezkarni i chronieni !ale on wiedział o tym doskonale i przewidział ich ruch, przeliczyli się obwiesie, chcesz zanalez dziewczyne zadnych reguł, inaczej nie znajdziesz wiecej na spotka, włożcie sobie układ w dup....kkocoołkkowa
O TO TUTAJ CHODZI, ZE ŁATWIEJ I BEZPIECZNIEJ POWIEDZIEĆ, ŻE WYNAJMOWAŁA NA SŁUPY, JAK OTWORZYĆ TĄ PUSZKĘ PANDORY- JEDNA WIELKA MACHIINA SUTENERSTWA, WYNAJMU, NARKOTYKÓW I W DAWANIA ALIBI NA TANDECIE DLA SKARBÓWKI - DLATEGO DZIEWCZYNA M.I. MUSIAŁA ZNIKNĄĆ , MIĄŁA PODSŁUCH ZAŁOŻONY, POROBIONE ZDJĘCIA , BYŁA SZANTAŻOWANA I ZASTRASZANA, ZA DUZO MÓWIŁA , PEWNIE WYWIEZIONA ALBO SZANTAŻOWANA! MAFIA !
Znam te klimaty, zazwyczaj pobicie, wywiezienie, szantaż, jak dziewczyna zniknęła bez sladu, to coś z tego, to są menty, a o niej słyszalem, że miała wywalone. a potem przepadła, w tym sa narkotyki handel, to mafia, ta baba fag ma nagrabione

Jestem po rozwodzie roltora roku, jestem osoba wesola, rezolutna ale nie jest to na plus...bo wiekszosc facetow mysli ze skoro zadbana, usmiechnieta, wesola to wskoczy do lozka kazdemu i najchetniej na jeden raz, chcieliby wszyscy i rozwodnicy, i ci ktorym sie nie uklada, a ja pytam wtedy co ty zrobiles dla waszego zwiazku?
Faceci nie lubia trudnych pytan..wymagajacych zon..tylko latwe kobiety.Jakos przeszla mi ochota na szukanie, moze jeszcze zbyt wczesnie..ale Pani zycze wszystkiego dobrego..powodzenia!!!

Grazyna50 Jak myślicie? Bo ja już powoli tracę nadzieję... Siedem lat temu odszedł ode mnie mąż, od tego czasu, tylko raz spotykałam się z mężczyzną, ale skończyło się na kilku spotkaniach. Bardzo chciałabym spotkać kogoś z kim mogłabym spędzić resztę życia, którego już zostaje mi coraz mniej. Sądzicie, że wieku 55 lat, bo tyle mam, może jeszcze spotkać mnie miłość?
Znacie kogoś, komu się udało i jest szczęśliwy?

Pozdrawiam serdecznie

P.S. Dodam, że jestem dośc zadbaną babką, bez nadwagi.
Nie rozumiem jak maż Cię mógł zostawić przecież jesteś bez nadwagi a to w życiu najważniejsze!!!!Osobiście jestem szczupła ale docinasz kobietom z nadwagą one też maja szanse !!!!

gość Ja mam 40 lat i pogodziłem się z faktem, że nie zwiążę się z nikim. Od blisko pięciu lat żyję w celibacie, płacę alimenty na córkę i ani w głowie mi jakieś amory. Może mam złe doświadczenia ale dziękuję i wolę samotność niż wieczne kłótnie, fochy i problemy. Pozdrawiam i życzę szczęścia autorce tematu.
a może coś z tobą jest nie jest tak a zwalasz winę na kogoś i złe doświadczenia, nie ma dymu bez ognia - tak mówią;mam nadzieję że przez to nie będziesz się mścił na kolejnej partnerce za krzywdy? Bo jeśli tak , to już faktycznie lepiej zostań sam bo wiesz, my kobiety chcemy partnerów dla siebie a nie pod siebie :) szczęścia życzę mimo to i pamiętaj o córce :)

moim zdaniem owszem niezależnie od wszystkiego ma prawo do szczęścia , miłości . moim zdaniem dlaczego kobieta dojrzała nie może się za kochać może . Ja mam lat 40 i nie mogę spotkać kobiety swego życia .
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • mynago.pl
  • czy dojrzałe kobiety mają szanse na miłość
Do góry strony: Czy dojrzała kobieta ma szansę na miłość?