90
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi49
  • Ocen na +0
90 ppt ?

Czy dziecko uratuje nasz zwizek? (50)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy dziecko uratuje nasz zwizek?

Napisał(a): gość -

To zart jakis? ''Dziecko na zgode''?????????
Kobiety, ogarnijcie sie!!!
Dziecko tak naprawde sprawia ze jest jeszcze gorzej!!!!!!!!!!!! Nie ma czasu ani ochoty na seks, jest tylko zmeczenie i ciagla opieka nad dzieckiem. I nie pisze tego w sensie negatywnym- bo kocham moje dziecko ponad wszystko, ale zasada jest taka, ze jesli teraz jest zle, z dzieckiem bedzie JESZCZE GORZEJ. Czasami bywa i tak ze jest ok a po pojawieniu sie dziecka jest tragedia. Bo dziecko WYMAGA poswiecen, domu pelnego MILOSCI, a nie alkoholu i imprez. Poza tym ten twoj facet w zyciu ci nie pomoze przy dziecku- a to wlasnie moze scalic ten zwiazek,ze malzonkowie sa dla siebie wsparciem. Rzadko ktory facet pomaga a juz taki pijak jak twoj maz napewno tego nie zrobi.
Kobiety!! Dzieci to nie zabawki '''na zgode''!! Jak mozecie miec takie podejscie!??????????????????
INTERIA.PL

gość Dziecko nie może być kartą przetargową w związku .
N
ie zmienisz faceta, który jest osobą nadużywającą , leczyć , a potem zobaczysz.
mało że sama tak cierpisz, to jeszcze o dziecku myślisz, by przez to cierpiało? kobieto, opanuj się

Reklama

Napisał(a): Amazonka87654321 -

gagarin Od jakiegoś czasu przestało się nam układać i nie wiem jak mogę to zmienić :(
Ciągle się kłócimy, a on później wychodzi z kolegami i wraca kompletnie pijany. W zasadzie to nie pamiętam już kiedy było normalnie, tak jak było to zaraz po ślubie.
Chce zajść w ciążę bo to moja ostatnia nadzieja, że coś się zmieni... Jak myślicie czy to coś da?
Podobno dziecko scala związek jeszcze bardziej, ale czy tak jest naprawdę?
niczego nie ratuj facet wie co robi...nie rozmawiaj z nim bo najwyrazniej rozmowe kieruje na droge klotni,ktora staje sie pretekstem do wyjscia i picia a jakie sa faktyczne powody jego zachowania wie on sam.nie dyskutuj z nim i nie daj sie do klotni sprowokowac, zobaczysz co wymysli i jaki znajdzie pretekst do wyjscia.w zadnym wypadku dziecko!!! teraz cierpisz ty pozniej bedziecie w dwojke cierpiec a wtedy rozwiazanie problemu bedzie podwojnie trudne.przygladaj sie,obserwuj sytuacje odkladaj kazdy grosz,zebys nie obudzila sie z reka w nocniku...

Reklama

Reklama

Napisał(a): kasandra758 -

POWIEM COS WAZNEGO. JESTEM Z MEZCZYZNA, KTORY MA DZIECKO Z POPRZEDNIEGO ZWIAZKU. NIE MA NIC BARDZIEJ GLUPSZEGO NIZ ZACHODZENIE W CIAZE BO SIE NIE UKLADA BO I TAK SIE NIE ULOZY! A ZMARNUJESZ ZYCIE SWOJE, DZIECKU, MEZCZYZNIE I KOBIECIE Z KTORA SIE POZNIEJ ZWIAZE. TO CO CHCESZ ZROBIC JEST JEST BARDZO EGOISTYCZNE, A SKORO SIE NIE UKLADA, TO I TAK ZAPEWNE SIE ROZSTANIECIE, BO TO NIE JEST TO. NIE MA NIC GORSZEGO NIZ KOBIETY, KTORE POTRAFIA TYLKO ROZKLADAC NOGI I RODZIC DZIECKI! A JEGO PYTALAS CZY CHCE?! A POZNIEJ CO, CIAGANIE PO SADACH, BO JESTES BIEDNA MATKA Z DZIECKIEM, A ON CI BEZ TWOJEJ WIEDZY I WOLI ZROBIL?! A POZNIEJ BEDZIESZ SIE MSCIC, ZE NIE CHCE BYC Z TOBA, BO CHCE SOBIE ULOZYC ZYCIE Z INNA? BO BEDZIESZ UWAZAC DZIECKO ZA TWOJA WLASNOSC, KTORA MOZESZ WYKORZYSTYWAC JAK PRZEDMIOT DO WALKI Z MEZCZYZNA? JAK JA NIENAWIDZE STEREOTYPU BIEDNEJ MATKI Z DZIECKIEM, SKORO SAME PODEJMUJA DECYZJE O ZAJSCIU W CIAZE, POWINNE TEZ SAME WYCHOWYWAC DZIECI. TO TYLE. TAK BEDZIE WYGLADALO TWOJE ZYCIE, WIEC SIE ZASTANOW I POSTAP ODPOWIEDZIALNIE, A NIE EGOISTYCZNIE.

Hej kobietko. Mój związek również przeżywał kryzys, ale wtedy o dziecku nie było mowy. Najpierw należy rozwiązać sytuację między sobą, dziecko tak naprawdę tylko jeszcze bardziej by Was poróżniło. My już jesteśmy po tych trudnych chwilach, a teraz czekamy z niecierpliwością na nasze wyczekane i upragnione maleństwo. życze powodzenia, ale dziecko w tej sytuacji to nie jest dobre rozwiązanie. Trzymam za Ciebie kciuki niezależnie od decyzji jaką podejmiesz.

Dziecko może rozwalić mocno scementowany związek, a już na pewno nie scali złego związku. Do założenia rodziny potrzebny jest solidny układ między dwojgiem dorosłych ludzi, dopiero wtedy powinny pojawić się dzieci, a decyzja o nich powinna być podjęta odpowiedzialnie przez obojga rodziców. Myślałam , że już nie ma głupich kobiet, które szantażują facetów ciążą, jedyna nadzieja że facet zachowa się odpowiedzialnie i ni oświadczy się z przymusu. A później się takie dziwią, ze im się w związku nie układa. Trochę więcej godności i honoru moje drogie kobietki.

Napisał(a): kasandra758 -

gość związku nie uratuje, ale ciebie być może. Zawsze to alimenty i zasiłek z opieki = dostatnie życie.
NO WLASNIE, TAKA TO NASZA MENTALNOSC, NIE POJDZIE DO PRACY, TYLKO ZEBY FACET NA NIA ROBIL! GLUPIE PIPY MYSLA, ZE FACETOW MOZNA WYKORZYSTYWAC FINANSOWO I TO JEST OK! ON PIJE, BO MA TAKA MATERIALISTKE JAK TY!

Po co kobieto chcesz unieszczęśliwiać jeszcze dziecko. Przeprowadź ostateczną rozmowę i albo terapia małżeńska albo pożegnaj pana i daj spokój z takim małżeństwem. Koledzy i alkohol to żaden lek na niepowodzenia domowe. Może nie jesteście dostatecznie dojrzali na bycie rodziną. A poza tym jak się w związku nie wiedzie to co to za miłość?

Dziecko to nie jest przedmiot! Głupie baby zrozumcie to wreszcie, nie możecie rozwiązywać swoich problemów życiowych w ten sposób. To kiedyś będzie człowiek, równie nieszczęśliwy jak wy same. Przez was właśnie.
Jak masz problem w związku, postaraj się znaleźć przyczynę. Co nie gra miedzy wami, a grało wcześniej, co się zmieniło. Nie słuchaj sfrustrowanych kobiet dla których wszyscy faceci to pijacy albo dranie, są żałosne i nieszczęśliwe. Tobie szczerze życzę żebyś nie została jedną z nich.
Pozdrawiam:)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy dziecko uratuje związek
  • czy dziecko scala związek
Do góry strony: Czy dziecko uratuje nasz zwizek?