90
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi49
  • Ocen na +0
90 ppt ?

Czy dziecko uratuje nasz zwizek? (50)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy dziecko uratuje nasz zwizek?

Napisał(a): gość -

A czy chcesz żeby taki człowiek wychowywał twoje dziecko??? może to po prostu facet nie dla ciebie, może nie jest ciebie wart. Dziecko spowoduje to, że nie będziesz mogła się z nim rozstać, więc lepiej nie decyduj się na taki krok, tylko znajdź kogoś z kim będzie ci dobrze i kto będzie dobrym ojcem :) Tyle jest wolnych facetów, ja też jestem do wzięcia xD
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Decyzja o chęci starania się o dziecko powinna być podjęta świadomie, przez dwoje kochających się rodziców, którzy bardzo pragną go, i chcą go otoczyć miłością, a nie "robić" dziecko żeby ratowac małżeństwo, wierw trzeba rozwiązać problemy i dopiero zajać się powiększaniem rodziny

slonce niemysl odziecku wtakimprzypadku lepiej sie rozstancze dziecko niczego nie zmiei wierz mi potem moze byc gorzej ty obowiazki aon dalej bedzie hulał w razie kłotni chcesz tego zastanów sie czy lepiej ułozyc sobie zycie na nowo pomysl

gagarin Chce zajść w ciążę bo to moja ostatnia nadzieja, że coś się zmieni...
CHCE - czyli JA - zajść w ciążę, bo to MOJA - znowu JA PĘPEK ŚWIATA - ostatnia nadzieja, że coś się zmieni... - zmieni dla MNIE, bo JA PĘPEK ŚWIATA. Dziecko to nowe, cudowne i tajemnicze życie na świecie. Nie rodzi się po to, aby Tobie było dobrze. To Ty jesteś powołana/ny do tego, aby do życia go przygotować i dać mu przede wszystkim miłość.

kobieto, dziecko nie scala zwiazku; w twoim przypadku bedzie odwrotnie; zostaniesz sama z dzieckiem; twoj maz to typowa menda; pije i lata z kolegami, a ciebie ma w dupie; jak zajdziesz w ciaze to zostaniesz sama z dzieckiem .... to najgorsza glupota jaka kobieta moze zrobic, ratowac zwiazek, w ktorym facet ma kobiete definitywnie w dupie, robiac sobie z nim dziecko ... lepiej poszukaj sobie normalnego faceta bo ten nim nie jest ....

Z mezem jestesmy 12 lat po slubie i mamy corke 11 letnia. Dwa lata temu chcielismy sie rozstac poniewaz wciaz sie klocilismy, bylo zle miedzy nami. Moj maz sie wyprowadzil. I nagle okazalo sie ze jestem w ciazy, chociaz kiedys wczesniej staralismy sie o drugie dziecko i nic nie wychodzilo. I nagle po informacji ze jestem w ciazy wszystko zaczelo sie ukladac. Teraz mamy wspanialego malutkiego synka i starsza coreczke. Jest bardzo dobrze miedzy nami, klotnie sie skonczyly. Wiec czasem pojawiajace sie dziecko naprawia zwiazek i scala jeszcze bardziej.pozdrawiam i zycze szczescia

To dorośli ludzie mają ratować związek, a nie dziecko... Więcej obowiązków, większe wydatki, nieprzespane noce- jak to ma uratować Wasz związek? Jeżeli jesteście dla siebie coraz bardziej obcy lepiej jest po przyjacielsku uścisnąć sobie dłonie i odejść. A jeżeli pojawi się dziecko a Wasz związek będzie gorszy, to co, zaczniecie o to obwiniać dziecko?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy dziecko uratuje związek
  • czy dziecko scala związek
Do góry strony: Czy dziecko uratuje nasz zwizek?