90
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi49
  • Ocen na +0
90 ppt ?

Czy dziecko uratuje nasz zwizek? (50)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy dziecko uratuje nasz zwizek?

Napisał(a): gość -

gość Dziecko to nie jest przedmiot! Głupie baby zrozumcie to wreszcie, nie możecie rozwiązywać swoich problemów życiowych w ten sposób. To kiedyś będzie człowiek, równie nieszczęśliwy jak wy same. Przez was właśnie.
Jak masz problem w związku, postaraj się znaleźć przyczynę. Co nie gra miedzy wami, a grało wcześniej, co się zmieniło. Nie słuchaj sfrustrowanych kobiet dla których wszyscy faceci to pijacy albo dranie, są żałosne i nieszczęśliwe. Tobie szczerze życzę żebyś nie została jedną z nich.
Pozdrawiam:)
"Głupie baby" i "nie wszyscy faceci to dranie"- tak, teraz wystawiłeś facetom idealną laurkę, zwłaszcza, że w większości głosów odradzających ten krok, to kobiety.
INTERIA.PL

Zly zwiazek z dodatkiem dziecka bedzie jeszcze gorszy. Masa nowych obowiazkow, i niewygod, nieprzespane noce, cale zycie podporzadkowane niemowlakowi a nie mezusiowi skutecznie skloni go do wychodzenia z domu jeszcze bardziej, i unikania go jak najwiecej. A ty zostaniesz z dzidziusiem , ktory bedzie cie mial pocieszac i dac ci cel w zyciu, Tyle, ze ten dzidzius od razu skazany zostaje na wychowanie w chorej rodzinie, a potem bedzie przezywal rozwod i schizma na cale zycie. Za to ty sie zaspokoisz instynktem macierzynskim, Zamiast skazywac dziecko na traume znajdz faceta, z ktorym warto zyc i miec dziecko.

Reklama

gagarin Od jakiegoś czasu przestało się nam układać i nie wiem jak mogę to zmienić :(
Ciągle się kłócimy, a on później wychodzi z kolegami i wraca kompletnie pijany. W zasadzie to nie pamiętam już kiedy było normalnie, tak jak było to zaraz po ślubie.
Chce zajść w ciążę bo to moja ostatnia nadzieja, że coś się zmieni... Jak myślicie czy to coś da?
Podobno dziecko scala związek jeszcze bardziej, ale czy tak jest naprawdę?
Gó*no prawda. Dziecko nie scala związków w których jest już tak źle. Dziecko pogorszy sytuacje jeszcze bardziej. Wiele kobiet się łudzi, że to odmieni mężczyzn na lepsze a często jest odwrotnie. Dziecko wymaga stałej opieki, opieka mi powoduje zwiększenie frustracji, jak mężczyzna już teraz unika bywania w domu to tym bardziej, będzie chciał uciec od płaczącego wiecznie niemowlęcia. W moim przypadku tak było i dziś jestem samotnie wychowującą matką. Gdybym nie zdecydowałam się na siłę na dziecko by ratować związek to dziś nie musiałabym się użerać z byłym mężem, który potrafi pijany przyjść odwiedzić dziecko. Dziś pewnie bez dziecko ułożyłabym sobie życie na nowo a tak... kto ze chce rozwódkę z dzieckiem i wieczni pijanym byłym. Myślałam jak ty, że dziecko nas zbliży a stało się odwrotnie, mąż zaczął pić, nie wracał do domu na noc bo nie mógł znieść płaczu synka. Nie opiekował się nim, nawet nie chciał zostać sam na sam. W końcu miałam dość jego wiecznej nieobecności i się rozwiodłam. Dziś żałuję, nie tego, że mam synka, ale tego, że postąpiłam tak głupio łudząc się, ze dziecko wszystko zmieni nas lepsze. Nie popełniaj tego błędu bo zostaniesz tak czy siak sama a dodatkowo zostaniesz z dzieckiem. Potem sobie życia tak łatwo nie ułożysz.

Reklama

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy dziecko uratuje związek
  • czy dziecko scala związek
Do góry strony: Czy dziecko uratuje nasz zwizek?