1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń92 tys.
  • Odpowiedzi592
  • Ocen na +-48
1 tys. ppt ?

Czy faceci powinni golić pachy ? (593)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czy faceci powinni golić pachy ?

Napisał(a): gość -

Nie!
Prawdziwy mężczyzna jest sobą,zachowuje swoje naturalne owłosienie i tyle.

Po coś natura dała te włosy.

Mój kochanek ma i zabronił mi depilacji. Lubi "kuciapkę" czyli owłosioną myszkę. Tacy prawdziwi mężczyżni już są niestety na wymarciu.

Anatolkaa
RudeBoy
Anatolkaa Tak, bo wtedy mniej śmierdzą.
Antyperspirantu trzeba używać to się nie śmierdzi :)
Rzadko używają, ciuszek od Armani, a pod pachami smród. Powinni tez myc ręce po wyjściu z toalety, bo trzymali penisa w rekach, czyli zarazki roznoszą w ten sposób.
"bo trzymali penisa w rekach" ????
to straszne - taki brudny

chyba że po bzykaniu nie umyty ☻

Reklama

RudeBoy
Zapraszam do pracy powiedzmy 8-12 h przy maszynach/piecach, gdzie temperatura na hali produkcyjnej pomimo wentylacji wynosi 40 stopni, ciekaw jestem ile da ten Twój antyperspirant... panowie golić pachy, higiena i estetyka w jednym. Hartge

WildD
gość No nie wiem jeśli raz u faceta coś ogolisz to trzeba to golić cały czas bo odrasta 2X
Jasne, a po czterech razach, to można już włosy pod pachą splatać w warkocze aż do kolan. ;o>

Tak czytam ten wątek i aż we łbie mrowi od niektórych światłych stwierdzeń... ;o>

Włosy pod pachami, łonowe, na nogach, rękach, piersiach, czy plecach oraz półdoopkach, należą do tzw. trzeciorzędowych cech płciowych i są zdeterminowane genetycznie, także ich grubość, długość i kolor. Nie ma więc możliwości, by po goleniu rosły ponad miarę. To przesąd i zabobon, taki sam jak to, że golenie powoduje wzmocnienie włosów lub ich pogrubienie.
Budowa włosa jest taka, że rzeczywiście włos może wchłaniać zapachy, poza tym "te" włosy też się starzeją i zmieniają swój wygląd fizyczny, dlatego facet raz na jakiś czas może ogolić pachy i co mu tam pasuje, by odnowić włosy, które urosną do takiej długości jak były.
Zgadza się, nieznaczny wzrost włosa powoduje ucinanie końcówek, jesli utniemy przy "korzeniu" to odrośnie taki sam.

Reklama

gość Meskosc mierzona owlosieniem?
No, a kiedyś idioci podniecaliśmy się bohaterskimi czynami, odwagą, oddaniem rodzinie, tężyzną. Teraz można nosić rurki, torebki, różowe koszulki, modne fryzurki, kolorowe buciki i naszyjniki, ale jak masz włochy pod pachą to jesteś MAN! Żyć się odechciewa... Jakie wogóle kobiece dylematy ma autor całego zamieszania, chłopie zgól pachę raz, spodoba się to będziesz golił, jak nie to odrosną i po kłopocie...

RudeBoy
Anatolkaa
RudeBoy
Rzadko używają, ciuszek od Armani, a pod pachami smród. Powinni tez myc ręce po wyjściu z toalety, bo trzymali penisa w rekach, czyli zarazki roznoszą w ten sposób.
Ja sobie nie wyobrażam jak można być aż tak zaniedbanym ? Ale co do mycia rąk to się zgodzę , poza tym jak tu sie z kims przywitac potem ?
Kluczem tutaj jest umycie ptaka zamiast rąk. Współczuję tym wszystkim panim tak głosno krzyczącym o myciu rąk po sikaniu, jakie cuda muszą mieć wasi faceci w gaciach...

Reklama

WIESZ MI ZAWSZE SOBIE GOLE PACHY ...ALE NIE NA ZERO ..MASZYNKĄ DO WŁOSÓW ,,,MNIEJ SWĘDZI ..GDY ROZNĄ WŁOSKI ....A PONIZEJ PEMPKA TO ZAPOMNIJ ...TAM MA BYĆ OWŁOSIENIE CHOC KOBITKI BY WOLAŁY ABY NIE BYŁO..:) ..A CO MESKOSCI POD PACHAMI ...A JAK SIE GOLISZ NA TWARZY TO CO ..JESTES MESKI CZY NIE ...??????
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy faceci powinni golić pachy ?