193
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi80
  • Ocen na +0
193 ppt ?

Czy facet może być przyjacielem kobiety? (81)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy facet może być przyjacielem kobiety?

Napisał(a): gość -

gość Zdecydowanie może... Ale niestety nie każdy mężczyzna i nie każda kobieta sie do tego nadaje. Jak najbardziej może być tylko i wyłącznie przyjaźń, ale ustalmy jedno NIGDY NIC nie mogło być miedzy tymi osobami, inaczej to nie ma sensu, to sztuczne podtrzymywanie czegoś co minęło....
fakt, lubić to nie to samo co kochać...inaczej stawiamy tu granice co wolno a co nie i dlatego przyjażń też może się rozpaść...co nie znaczy że musi :)
INTERIA.PL

gość
Oboje jesteśmy w stałych związkach i chociaż nasze połówki nic nie wiedzą o naszej internetowej przyjaźni, to w moim przekonaniu nasze relacje są czysto przyjacielskie.
To znaczy jednak coś więcej jak się ukrywa przed swoją drugą połówką

gość
gość
Oboje jesteśmy w stałych związkach i chociaż nasze połówki nic nie wiedzą o naszej internetowej przyjaźni, to w moim przekonaniu nasze relacje są czysto przyjacielskie.
To znaczy jednak coś więcej jak się ukrywa przed swoją drugą połówką
zwykle kłopoty z tą połówką

Reklama

może powiem tak, ja lubie baaardzo facetów, stąd wielu znajomych, kilku przyjaciół, no ale, mój jeden przyjaciel jest dla mnie kompletnie nieatrakcyjny, ja dla niego chyba też, on ma korzenie Hiszpańskie i jest strasznie niski w porównaniu do mnie nawet ze 2 głowy, ja gram w siatkę i jestem wysoka ;-P my jesteśmy aseksualni względem siebie, więc generalnie nikt nie sugeruje nam nawet, że jesteśmy parą mimo, że spędzamy ze sobą masę czasu! ;-P i to prawda nie ciągnie mnie do niego seksualnie, uwielbiam go i tyle, jego dziewczynę też, oni mnie, generalnie fajnie. Za to drugi kolega, przyjaciel, nie wiem... tak sobie z nudów flirtowaliśmy, żartowaliśmy, on ma dziewczynę, myslałam, że on sobie żartuje, jak go widziałam to gadaliśmy i tyle, żadnych smsików i tych spraw, no ale robiło się coraz bardziej cukierkowo z jego strony, nawet bym się zgodziła chyba w tamtym momencie z nim być, tak mnie urobił, ale nie miał odwagi zapytać, przeraził się uczucia i tego, że ma dziewczynę, nie wiem - generalnie jakiś miesiąc temu mnie ofuknął za nic, a teraz NIE ODZYWA SIĘ już miesiąc, mija mnie bez słowa, świetny znajomy od wielu lat!? To dopiero!

Oczywiście wg. mnie nie ma jak się sobie podobają bo nie raz się juz zakochałam w przyjacielu, ale JEST na 100% jeśli facet jest niższy sporo od kobiety np. 20-30cm, dziewczyna jest straszliwie gruba i nieatrakcyjna dla faceta, facet jest strasznie brzydki, tylko oboje na raz muszą się sobie nie podobać, ale wg. mnie tak; jak ta moja znajomość! kobieta się nie zakocha w facecie mniejszym o 30 cm a facet nie zakoca się w babsku większym o 30 cm, chyba tylko taka możliwość, bo w innych przypadkach może się zakochać 1 osoba, a tu nikt!!!

Reklama

Ja mam przyjaciela i super sie z nim dogaduje.Moze kiedys bedzie chciał cos wiecej ,ale narazie nie wysyła takich sygnałow.Wydaje mi sie ,ze inteligentny facet nie odwazy sie powiedziec kobiecie o intymnych sprawach nawet gdyby chciał.Wolałby odejsc
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy facet może być przyjacielem kobiety?