222
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi145
  • Ocen na +0
222 ppt ?

Czy facet sie zmieni po slubie??? (146)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy facet sie zmieni po slubie???

Napisał(a): Gość -

moj narzeczony troche popija i nie wiem czy tak juz bedzie czy przestanie... mamy juz zamowiona sale i zaplacona zaliczke, slub za rok a ja go widze o wiele za czesto pijanego. kiedys byl bardziej dzentelmenem teraz zchamial. nie odzywa sie do mnie juz tak jak kieyds. czy bedzie tylko gorzej? czy ktos wie o czym ja mowie?
INTERIA.PL

Re: Czy facet sie zmieni po slubie???

Napisał(a): gość -

No właśnie, wiele kobiet oszukuje same siebie wmawia sobie że facet się zmieni poślubie itp. a potem gdy pije, bije, zdradza, płaczą i mają pretensje dlaczego to mnie spotkało, musisz podjąć decyzję, i wziąść za nią odpowiedzialność i ponieść jej konsekwencje.

Napisał(a): gra1234 -

odmow wszystkie plany, on sie nie zmieni, bedzie tylko gorzej!!!!!!bedzie pil, coraz mniej sie do ciebie odzywal, a gdzie rozmowy? tragedia dla ciebie i dzieci, jeszze powie widzialy galy co braly.......w rodzinie meza wszyscy mezczyzni pija alkohol, albo 3,4 piwa dziennie ich zony sa wykonczone nerwowo, mam kontakt z psychologiem ,odseperowalam moich synow od tej rodziny, oni nie maja czasu na prace, bo ciagle cos opijaja, slabi psychicznie, pija i placza jak to ciezko im sie zyje....szkoda gadac...dziewczyno zerwij ten zwiazek z dnia na dzien, bo bedzie ci plakal,blagal, przepraszal a za pare dni urznie sie do upadlego.....

Napisał(a): Gość -

justynkaaaa moj narzeczony troche popija i nie wiem czy tak juz bedzie czy przestanie... mamy juz zamowiona sale i zaplacona zaliczke, slub za rok a ja go widze o wiele za czesto pijanego. kiedys byl bardziej dzentelmenem teraz zchamial. nie odzywa sie do mnie juz tak jak kieyds. czy bedzie tylko gorzej? czy ktos wie o czym ja mowie?
Niestety ale po ślubie będzie coraz gorzej zwróć uwagę dlaczego tak popija lub kto Go rozpija jeśli chcesz tkwić w takim związku to Twoja sprawa ale wiedz jedno najbardziej cierpi potem rodzina czyli Ty i dzieci Ja na Twoim miejscu wycofałabym się ze ślubu póki nie jest jeszcze za późno. Zastanów się dobrze dziewczyno!

To zależy od faceta i od kobiety. Wielu facetów zmienia się po ślubie jak mają z tego jakąś korzyść - dobrą żonę, dobry seks, mają u kobiety zrozumienie i rekompensatę za to, z czego po ślubie musieli zrezygnować. Musi być coś za coś. A jak faceta będziesz chciała zmienić na siłę nie dając nic w zamian, stosując tylko negatywną motywację (bo musisz, bo to twój obowiązek, bo ci nie dam, bo zrobię awanturę itd.) to spotkasz się tylko z oporem, albo ulegnie dla spokoju i biędzie miał do ciebie żal, że jesteś jędzą, której on jest potrzebny w roli sługi (do zarabiania, nadskakiwania i wykonywania poleceń jaśnie pani). Wiem po sobie. Picie to jednak zdradliwe hobby i nigdy nie wiadomo jak się rozwinie. Zależy ile popija i jak często. Ja po ślubie od wielu lat piję tak samo jak przed ślubem - co kilka dni piwko-dwa, raz w miesiącu coś więcej. Jak z kasą gorzej to w ogóle rezygnuję. Także umiar można zachować.

uciekaj uciekaj uciekaj!!!!!
będzie tylko gorzej
jeszcze masz szanse,ratuj się!
jeśli nie posłuchasz mnie,to za wiele lat przypomnisz sobie moje słowa po jakiejś potwornej traumie zapłakana,zrezygnowana i przegrana...
faceci się nie zmieniają,wiem co mówię,bo sam jestem facetem!

justynkaaaa moj narzeczony troche popija i nie wiem czy tak juz bedzie czy przestanie... mamy juz zamowiona sale i zaplacona zaliczke, slub za rok a ja go widze o wiele za czesto pijanego. kiedys byl bardziej dzentelmenem teraz zchamial. nie odzywa sie do mnie juz tak jak kieyds. czy bedzie tylko gorzej? czy ktos wie o czym ja mowie?
masz jeszcze czas wycofaj się
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy facet przestanie pic po slubie
  • czy po slubie zawsze jest gorzej
  • alkoholik pociagnie cie ze soba na dno
Do góry strony: Czy facet sie zmieni po slubie???