12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń32
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +0
12 ppt ?

Czy feromony działają (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy feromony działają

Napisał(a): ~rekson -

Mam znajomego, który ostatnio mi powiedział, że regularnie używa feromonów. .Bardzo dużo rozmawia,znajdzie odpowiedź na wiele pytań,dokładnie układa zdania itp.jestem ogólnie pod wrażeniem jaka to elokwentna i pewna siebie osoba.. Ma też w sobie dużo energi ,nie boi się podejść do ludzi i z nimi rozmawiać,NIGDY nie powie coś głupiego,nie ma żadnych "barier" które wiele osób ma. I zastanawiam się czy jest to zasługa jego charakteru czy moze feromonów? Czy ogólnie feromony mogą mieć takie dzialanie?
INTERIA.PL

Re: Czy feromony działają

Napisał(a): ~Edgar -

Jeśli chcesz spróbować to spróbuj. Ogólnie fermony same w sobie nie są w stanie zmienić charakteru Nie sprawią, ze nagle introwertyk stanie się ekstrawertykiem ale są w stanie na pewno w pewnym stopniu poporawić pewność siebie oraz kontakty z innymi Szczególnie nawiązywanie znajomości.

Reklama

Napisał(a): ~Edgar -

Nie wiem czy dobrze do tego podchodzisz. Po prostu więcej wychodź do ludzi i zagaduj. Oswój się z nimi. Naucz własnych atutów. A kiedy już nauczysz się swobodnie rozmawiać, uśmiechać i flirtować zacznij jako dopełnienia używać feromonów. Inaczej po niepowodzeniach dojdziesz do wniosku, że feromony nie działają. Tak jak pisałem feromony mogą pomóc ale nie rozwiążą wszystkich problemów w kontaktach z innymi. Feromony działają, ale nie oczekuj po nich cudów, że nagle staniesz się duszą towarzystwa. Na początek polecam love desire.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~walentyn -

Pewnie jest bo jednak zapach jest droższy i na stronie jest napisane, że w zapachu jest o wiele większa zawartość feromonów. Sama zapach mi osobiście równiez bardziej się podoba ponieważ jest klasyczny oraz elegancki i może równiez z tego powodu bardzej podoba się innym. Jak dla mnie bardziej opłaca się kupić tę droższą wersję bo przez to, ze jest mocniejsa to dłużej się trzyma.

Napisał(a): ~deprawiat -

to bzdury jakies to że jest elokwentny to znaczy tylko że ma dużą pewność siebie. Ja kiedyś byłem bardzo nieśmiały ale odkąd stosuję takie rozpuszczalne tabletki Feminam Libido kobiety same na mnie lecą. I zawsze chcą czegoś więcej. Mówię wam zaj...y preparat
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy feromony działają