538
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń42 tys.
  • Odpowiedzi113
  • Ocen na +0
538 ppt ?

Czy gruba dziewczyna może być atrakcyjna? (114)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czy gruba dziewczyna może być atrakcyjna?

Napisał(a): gość -

Atrakcyjność kobiety nie wynika wprost z jej figury, tylko z jej psychiki i tego co ma do zaoferowania osobowością. Tak więc wysoka, szczupła, proporcjonalnie zbudowana dziewczyna, nieakceptująca siebie i do tego mająca pusto miedzy uszami, jest dla mnie dużo mniej atrakcyjna od pewnej siebie, inteligentnej, akceptującej siebie dziewczyny mającej nawet trochę nadwagi. Seksapil czyli atrakcyjność erotyczna, bo rozumiem, ze o to nieśmiało pytasz, to coś jeszcze więcej. To spojrzenie, zapach, sposób poruszania, brzmienie głosu, umiejętność zachowania odpowiedniego do sytuacji, dowcip, zadbana cera, odpowiednio dobrana fryzura, umiejętność doboru i noszenia ubrań, sposób w jaki jesz, zadbane dłonie (i nie mam tu na myśli tipsów) i ..... i każdy mężczyzna dopisałby pewnie jeszcze coś (w zależnosci od indywidualnych upodobań). Przestań więc myśleć tylko o figurze, a spójrz na siebie szerzej. Poza tym pamietaj, że ilu mężczyzn, tyle gustów. Jeden woli suchary, inny duuuże kobiety. Ja osobiście boję się tzw. pustaków, czyli pustych i głupich kobiet, choćby nie wiem jaką miały figurę - nie potrafię w nich dostrzec atrakcyjności gdyż zabija ją pierwsze wypowiedziane przez nie zdanie.

Reklama

Chudy...gruby...wysoki...niski...a nie lepiej pomarzyć, by los zesłał nam kogoś mądrego, wesołego, rozsądnego, trochę szalonego, kogoś z kim fajnie się zaprzyjaźnić. Miłość, pożądanie z biegiem lat ustępują miejsca przyjaźni i dobrze:) Dziary i inne "ozdoby" dla innych, ale w ciszy czterech ścian zostajesz zwykłym człowiekiem, pragnącym ciepła. Nie jest ładne to co ładne, tylko co się komu podoba. Te szczupłe mogą być nudne jak flaki z olejem, te krąglejsze mogą szaleć na Harleyach, no ale jak komu pasuje towarzystwo smutnej minki wypacykowanej lalki, bo ta "grubsza" za wesoło się śmieje - jego sprawa:)) Inna sprawa to higiena, ale te chude nie zawsze pachną świeżością, a te grubsze wiedzą jak dbać o siebie. Jeszcze inna sprawa to kwestia zdrowotna. Ale ten temat zostawmy do przemyślenia każdemu. Wytykamy bowiem obżarstwo, brak aktywności fizycznej, a nie wytykamy palenia papierosów, picia alkoholu i sięgania po inne "wspomagacze", nie wytykamy braku zainteresowań...Temat rzeka....A o gustach lepiej nie dyskutować.

A mi się podobają kobiety , które mają troszkę ciałka (kobiece kształty)nie wylewający się tłuszcz ze spodni ;) Sama jestem szczupła mam 23 lata 156 cm wzrostu i 46 kg , chciałabym mieć więcej ciałka no ale cóż człowiek może jeść i jeść i nic waga stoi w miejscu takie geny...

Reklama

Reklama

Po prostu otyły, brzydki lub arogancki facet, jeśli nie posiada kasy nie może pozwolić sobie na szczupłą dziewczynę. Dlatego preferuje brzydkie czy też otyłe. Więc wniosek: zbyt otyłe dziewczyny NIE SĄ atrakcyjne.
Pozdrawiam. Dr. Barefoot - Turzak

Napisał(a): Gość -

"Gruba" dziewczyna może przede wszystkim być CHUDA czyt szczupła.
Znam wiele przypadków, że spotkałem koleżankę po latach (określano jako ciążarówka) i ku mojemu zdziwieniu zaczeła wyglądać jak fajna dupa ;)

Napisał(a): neti123 -

Popkultura wciąż lansuje szczupłość, wręcz chudość i to jest właśnie przyczyna tego, że dziewczyny zamawiają dziwne środki odchudzające przez Internet, potem lądując w szpitalach, albo na cmentarzach, a wszystko dlatego, że są szufladkowane ze względu na wagę. Ja mam 25 lat, 174 cm wzrostu i pewnie wielu nazwałoby mnie grubą, ale nigdy nie narzekałam na brak zainteresowania ze strony mężczyzn. Dbam o siebie, potrafię zrobić sobie delikatny makijaż bez nakładania tapety za to z podkreśleniem swoich oczu, mam naturalnie rude włosy, które zawsze są umyte i zadbane, mam duzy biust, który wcale nie zwisa mi na brzuch, a w odpowiednim staniku układa się idealnie. Ubieram się adekwatnie to swojej figury - nie noszę spodni-biodrówek, ale z wyższym stanem, zwykle wydłużające optycznie nogi, a bluzki dobieram tak, żeby nie eksponowały niedoskonałości na brzuchu, ale uwydatniały biust i nie jest konieczne pokazywanie piersi na wierzchu, czasem wystarczy ładny naszyjnik. Poza tym jestem osobą inteligentną, która ma coś do powiedzenia. Mój narzeczony jest sporo ode mnie wyższy (ma ponad 190cm wzrostu) ale jest bardzo szczupły - chociaż je za trzech, z czasem i za czterech ma taką przemianę materii.Jego poprzednie partnerki też do szczupłych nie należały - przynajmniej nie wszystkie. On sam jest bardzo przystojnym facetem, za którym też oglądają się inne kobiety. Oboje nigdy nie mieliśmy żadnego problemu z naszym wyglądem, bo dbamy o siebie i po prostu się kochamy, no i jest to coś, co sprawia, że oboje czujemy do siebie pociąg seksualny i w sypialni zawsze nam się układało. Dlatego śmieszą mnie takie głupie teksty, które tak mocno generalizują ludzi. To świadczy jedynie o niedojrzałości autorów tych tekstów i ich głupocie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • gruba dziewczyna czy moe si podoba
  • czy gruba dziewczyna może być atrakcyjna
  • być grubą
  • otyła dziewczyna
  • forum grube baby
  • gruba dziewczyna
  • czy podobaja sie wam grubsze dziewcYny
Do góry strony: Czy gruba dziewczyna może być atrakcyjna?