155
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi115
  • Ocen na +-21
155 ppt ?

Czy istnieją kobiety, które są piękne i inteligentne? (116)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy istnieją kobiety, które są piękne i inteligentne?

Napisał(a): Chamsin -

gość A profesor od kogo miał dostać grant?
Ale pytanie... Granty dostaje się z budżetu (od podatników)... Masakra...
gość Czy te badania pomagają jakiejś firmie?
że co firmie? Badania uniwersyteckie w stanach i wszędzie na Świecie to czysto akademicka rozrywka... A wiesz czym się różni uniwersytet od firmy?
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Chamsin się zdenerwował :) Pocieszę cię, że gdyby nie było kobiet na rynku pracy to zarobki byłyby wyższe, bo byłoby mniej pracowników na rynku, więc twoje obawy o to czy utrzymałbyś rodzinę okazałby się bezpodstawne - choć na tą chwilę są jak najbardziej słuszne :) Piszesz do pana a nie do pani, które wyciąga jedyne możliwe wnioski z badaniach wskazanych w linku :) No i czekam na twój link z lepszymi badaniami :)

Chamsin
gość A profesor od kogo miał dostać grant?
Ale pytanie... Granty dostaje się z budżetu (od podatników)... Masakra...
gość Czy te badania pomagają jakiejś firmie?
że co firmie? Badania uniwersyteckie w stanach i wszędzie na Świecie to czysto akademicka rozrywka... A wiesz czym się różni uniwersytet od firmy?
Chamsin jeśli na co dzień prezentujesz taką logikę jak w zacytowanym przeze mnie poście to nie dziwię się, że perspektywy dużych zarobków masz marne :) W Stanach granty dają też firmy, które sponsorują badania gdy są im do czegoś potrzebne a żeby je uwiarygodnić potrzebują kogoś z tytułem naukowym :) Powiedz mi dlaczego w kraju, gdzie pracodawcy są karani za nie zatrudnianie kobiet, rząd miałby sponsorować badania w celu uzyskania wyniku, że lepiej zarabiający faceci nie popierają równouprawnienia? Dalej czekam na link do innych badań :)

beriaFana
No nie wiem, czy cieszy. Ta szafa nie ma pleców... :)))))))))
Dobra, żartuję. Jestem w sam raz ;)
A dzień minął mi na przyjemnościach :)
Poznałem w życiu kilka motocyklistek i wszystkie były w sam raz.... Więc jakoś mnie nie dziwi że to czytam.
W tym dwie z nich z nich klęły jak szewce... Ale co tam :)))))

Miło że miałaś udany dzień.

Wpadłem tu tylko na chwilę wiec dobrej nocy ci życzę ;)

Podrwienia z Dębca :)))))

gość Chamsin się zdenerwował :)
A to się uśmiałem lol....
gość Dalej czekam na link do innych badań :)
jakich badań? Nigdy nic nie napisałem o żadnych badaniach.

Ty może się zaloguj.

To ze ci odbija to oczywisty fakt
. Ale miło by było wiedzieć coś ty za egzemplarz...

Napisał(a): beriaFana -

Chamsin Poznałem w życiu kilka motocyklistek i wszystkie były w sam raz.... Więc jakoś mnie nie dziwi że to czytam.
W tym dwie z nich z nich klęły jak szewce... Ale co tam :)))))

Miło że miałaś udany dzień.

Wpadłem tu tylko na chwilę wiec dobrej nocy ci życzę ;)

Podrwienia z Dębca :)))))
Ja trochę klnę...ale za to z wdziękiem i gracją ;))
Trzeba stąd zmykać, bo się zakwalifikujemy do jakiejś amerykańskiej statystyki...
Z Dębca ?? Poznaniak ? Jak miło :)
Miłego wieczoru :)

Chamsin
gość Chamsin się zdenerwował :)
A to się uśmiałem lol....
gość Dalej czekam na link do innych badań :)
jakich badań? Nigdy nic nie napisałem o żadnych badaniach.

Ty może się zaloguj.

To ze ci odbija to oczywisty fakt. Ale miło by było wiedzieć coś ty za egzemplarz...
Jeśli podważasz badania, to podaj lepsze, bo z linku, który wkleiłem jednoznacznie wynika, że w USA lepiej zarabiający faceci nie popierają równouprawnienia :) Inaczej mamy badania profesora uniwersytetu kontra poglądy jakiegoś tam użytkownika forum na interii :) Co ci da, że się zaloguję? Po wymyślonym przeze mnie nicku dowiesz się kim jestem? :) Masz taki dar, że tylko widzisz nick i już wiesz jak się ten użytkownik nazywa, co robi, gdzie mieszka? :) Nie zamierzam się logować bo rzadko się tu wpisuję i do niczego nie jest mi to potrzebne :) Danych o sobie oczywiście też nie podałbym, ale mogę napisać tylko skąd piszę - królewskie miasto Kraków pozdrawia :)

gość Inaczej mamy badania profesora uniwersytetu kontra poglądy jakiegoś tam użytkownika forum na interii
No dobra masz mnie.

Będę teraz poważny jak przystało na kogoś kształconego na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Wiesz dobrze wspominam dom studencki przy ulicy Reymonta i bloki na Bydgoskiej.

Ale do faktów:

Jak się nazywa profesor psychologii Uniwersytetu Florydy o którym piszesz?

W końcu to mój konkurent...

PS. Streszczaj się albowiem za 30 min wychodzę z domu!!!!!!

Napisał(a): Gość -

Zastanawiający jest fakt, że kobiety co niektórym w pracy zawodowej przeszkadzają...

Badania częściowo odzwierciedlają rzeczywistość, tak samo jak wszelakie testy, w których musisz wybrać tak/nie.

Cytat z linka: "Badania nad korelacją zachodzącą pomiędzy poglądami na role płci a zarobkami zostały przeprowadzone przez Uniwersytet Florydy". O profesorze nic nie piszą, ale na uniwersytetach zazwyczaj badania przeprowadzają profesorowie :) Poza tym nie kto inny, a sam Chamsin, napisał na 6 stronie tematu w 4 poście od góry, że przeprowadzał te badania profesor :)

gość Poza tym nie kto inny, a sam Chamsin, napisał na 6 stronie tematu w 4 poście od góry, że przeprowadzał te badania profesor :)
Wiem że napisałem dlatego tak bawi mnie to że łyknąłeś haczyk. Ty a może te badania przeprowadził jakiś nieudacznik co do dzisiaj jest PHD co?

Napisał(a): Gość -

beriaFana
Chamsin Nie no poznaniak ze mnie jak z koziej dupy trąbka, ale za to Wielkopolanin pełną gęba...
Ja urodzona w Poznaniu, mieszkająca pod Poznaniem. Ale jak kozia trąbka się nie czuję :))
a to ma być zlot Wielkopolan :)?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy istnieją kobiety, które są piękne i inteligentne?