Odpowiadasz na:
Czy jest tu ktoś kto patrzył jak inny bzyka jego żonę

gość
Temat dodał(a):
gość -
Czy możecie wytłumaczyć jakie to uczucie... Mamy chęć z żoną pobawić się w taki uklad

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Czy jest tu ktoś kto patrzył jak inny bzyka jego żonę

Napisał(a): gość -

Ja i brat chętni, 16 lat mamy ale chętnie popatrzymy. Może też coś więcej hehe

Napisał(a): Gosia -

Kazała mi się położyć na kocu sama zdjęła matki i usiadła mi na twarzy Kazała mi lizać jej a do wujka że naco czeka niech się bierze za mnie a do kelnera też bierz się za mnie wujek po chwil już był wemnie a kelner dał mi do ręki a sam masował mi piersi potem zmienili się z wujkiem kelner był wemnie kobieta doszła na mojej twarzy usiadła przy stoliku kawę piła kazał wujkowie dać mi go do sania potem kazała im mnie wziosc na dwa naraz po jakieś chwili kazała mi wypić się a im po kolejki mnie pupe brać ostro po chwil kazała jednemu żebym sała drugi żeby mnie brał ci..e ostro i że ma skoczyć środku wemnie a byli bez gumek naj pierw kelner skoczył wemnie potem wujek kobieta zabrała mi majtki i umówiliśmy się na sobotę tu w barze wróciłam do domu i wszystko mężowi powiedziałam mąż wsadził mi palec do ci..i i powiedział że prawde mówię że sobote pójdzie zemnom popatrzeć

Reklama

Napisał(a): gość -

nic ku..wa nie zrozumiałem z bełkotu... droga przez mękę

Napisał(a): Gosia -

Tydzień temu spotkałam wujka z wesela zaprosił mnie na kawę rozmawialiśmy wujek zapytał czy pokochała się nim ja że bardzo chętnie tylko gdzie Powiedziała że tu nie daleko jest park to dobrze tam pójdziemy jak kawe wpijemy powiedziałam mu że może mnie za piersi po dotykać nie trzeba było dwa razy mówić trzymał ręce już na moich piersiach bazę jedną kobieta była i barman wujkowie stanoł kobietą widzała że wujek masuję mi piersi bo podeszła do nas zapytała czy może mnie dotknąć za piersi ja że tak złapała mnie za piersi i wy jęła je na wieszk siedziałam z piersiami na wieszaku kelner gapił się kobietą kazała mi wstać i podniosla mi spódnice do góry i kazała wujkowie zdjąć majtki kazała kelnerowi zamknąć dzwi i przynieść jakiś koc a mi kazała się rozebrać i położyć się na kocu

Reklama