55
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń255
  • Odpowiedzi40
  • Ocen na +51
55 ppt ?

Czy Jezus umiłował sobie krzyż? (41)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy Jezus umiłował sobie krzyż?

Napisał(a): Gość -

Na to wychodzi obserwując grupki ludzi obwieszonych krzyżami z przytwierdzonych doń Jezusem, inaczej niż martwego nie są w stanie sobie wyobrazić.

Nikt nie zastanawia się czy Jezusowi się krzyż podoba czy nie...decydują o tym za niego.

Chociaż wiedzą że Jezus pofrunął do nieba bez krzyża, widocznie panuje tam zakaz wnoszenia krzyży i innych gadżetów religijnych.

Inne sekty nie wiedzą co tam będą robić bez Biblii, jako że książek też nie wolno zabierać do nieba.

INTERIA.PL

Re: Czy Jezus umiłował sobie krzyż?

Napisał(a): Gość -

KarolP12 Tak, ateiści umiłowali sobie głupotę do tego stopnia że stała się ona nieodłączną częścią ich jestestwa. Tym gorzej dla nich bowiem po śmierci ateizm i głupota się skończą. Choć ich skutki będą ich przypiekać na wieki :))
Ateiści masowo podlegają reinkarnacji z woli Matki Natury.

Dlaczego zapytasz...ano dlatego że są zbyt cennym gatunkiem dla materii ożywionej, nie można tego powiedzieć o rodzimych fanatykach religijnych.

Potępieni za życia na zagładę, już nie wracają by naprawić błędy jakie popełnili.

Re: Czy Jezus umiłował sobie krzyż?

Napisał(a): ~Gość -

Brodaty usunąłeś temat w którym zachęcałeś by ludzie nie chodzili do lekarzy?

Jesteś mizerotą w dyskusji,oczywiście potrafisz manipulować kupą zwyrodnialców która nie ma poczucia wstydu,ale na forum dyskusyjnym i kupa nie pomoże.
W dyskusji trzeba mieć mądrość i wiedzę,a ty tutaj przesiadujesz tak długo,że ten twój fanatyzm cię poniża,może coś poczytaj,odpocznij.
Jako brodaty piszesz tak opanowanie,jesteś taki słodziutki,ale z innych kont ,lub gościa potrafisz pokazać co umiesz.

Re: Czy Jezus umiłował sobie krzyż?

Napisał(a): Gość -

Valdemar Oczywiście

Ale żeś ten temat spłycił i przedstawił w fałszywym świetle.

Jeśli kto chce iść za mną, niech się zaprze samego siebie niech weźmie swój krzyż i niech Mnie naśladuje.
Sugerujesz że Jezus tak polubił narzędzie swojego mordu że nakazał to swym owieczkom dźwigać na codzień nieszczęśniku?

Gdyby uśmiercono go na takim na ten przykład krześle elektrycznym czy katolicy kochaliby takie właśnie krzesła na widok których automatycznie klękaliby na kolanach?

Re: Czy Jezus umiłował sobie krzyż?

Napisał(a): ~opoka -

krzyż musiał być choć trochę podobny do drzewa , takiego jaki był w raju , przy którym Adam i Ewa upadli i stracili życie wieczne . Z rozkazu Boga , drzewo to zostało w raju ścięte przed ukrzyżowaniem Jezusa i przez aniołów sprowadzone do Jerozolimy . Z tego drzewa wykonano krzyż Jezusa .( wizje św. Cateriny Emmerich).

Re: Czy Jezus umiłował sobie krzyż?

Napisał(a): pintapalec -

Patrzymy na chrześcijaństwo poprzez pryzmat kościoła katolickiego. A to zły pryzmat. Bardzo zły. Chrześcijańskie wartości, to nie katolickie. A to jest różnica. Przeczytajcie sobie Nowy Testament. Pierwsi chrześcijanie cieszyli się poważaniem, bo okazywali ludziom miłość, serdeczność pomoc, nie mieli papieży, nie okradali ludzi, nie pedofilili dzieci, pracowali na swoje utrzymanie, głosili Żywego Jezusa, nie wierzyli w żadną matkę boską, nie czcili obrazków, nie czynili krzyży, nie pchali się do władzy, ani do polityki,nie czcili mamony jak to teraz robią katoliccy szamani watykańscy. Oddawali Bogu, co boskie, a cesarzowi co cesarskie,a ludziom co ludzkie, nie dzielili się na lepszych i gorszych, nie pozwalali się całować po rękach, nie nosili pierścieni i nie zdobili się w czarne i purpurowe szaty, kochali Żywego Boga nie mamonę jak to robią teraz katoliccy kapłani.
Katolicyzm taki nigdy nie był (chrześcijański) nie jest i nie będzie, jak długo mamona będzie ich bogiem.Katolicyzm ,niósł Jezusa i Maryję na ostrzach mieczy, palił na stosach niewinnych ludzi, przelewał krew dobrych bożych ludzi, głosił i w dalszym ciągu głosi fałszywe nauki. Zmieniał i zmieniają w dalszym ciągu, słowa i ich sens w tzw ,Piśmie Świętym, byle tylko wciskać ciemnym i zabobonnym ludziom bajkę o swym pośrednictwie do Boga, o swym przewodzeniu światu. I teraz w dalszym ciągu ta klika klesza pedofili dzieci,jest gromadą bezkarnych i obłudnych nierobów i zboków, najbardziej niemoralnych ludzi jakich wydała ludzka cywilizacja...
Przede wszystkim to pierwotne prawdziwe chrześcijaństwo ,wyznawcy tylko Jezusa ,jako swój znak rozpoznawczy ich wiary używali znaku RYBY. A krzyż wprowadziła odstępcza od chrześcijaństwa sekta rzymskokatolicka pod wodzą pierwszego ich papieża cesarza Konstantyna..Który zrobił z tej żydowskiej sekty wyznawców Jezusa, religię państwową cesarstwa rzymskiego..I taki był początek krwawego i terrorystycznego istnienia tej obłudnej i pazerne religijnej sekty watykańskiej..Która swoją wielkość i liczebność ,zawdzięcza terrorowi i mordowaniem wyznawców innych religii i bogów ...

« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy Jezus umiłował sobie krzyż?