250
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi77
  • Ocen na +97
250 ppt ?

Czy Kaczyński dąży do Polexitu? (78)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy Kaczyński dąży do Polexitu?

Napisał(a): manolin -

Jak uważacie, czy jego próby negocjowania z Brukselą mogą dać taki efekt? Czy eurosceptycyzm Kaczyńskiego ma szansę roznieść się po całym kraju i doprowadzić do wyjścia Polski z UE?

Sikorski uważa, że jak najbardziej jest to możliwe. Gdy przemawiał ostatnio na Uniwersytecie w Greenwich to stwierdził, że postawa Kaczyńskiego jest podobna do przeciwników UE w Wielkiej Brytanii, co oczywiście w efekcie przyniesie Polsce same problemy. Kaczyński próbuje wywalczyć lepsze warunki z Brukselą, tzn. chce od niej ustępstw, ale zdaniem Sikorskiego to postępowanie identyczne jak u torysów. Jego poglądy mogą rozprzestrzeniać się niekontrolowanie i dać zupełnie niezamierzone efekty… a może jednak zamierzone? Nie zapominajmy o uruchomieniu przez Komisję Europejską artykułu nr 7, gdy w jej mniemaniu PIS złamał reguły praworządności...
INTERIA.PL

Re: Czy Kaczyński dąży do Polexitu?

Napisał(a): ~Gość -

Nie jestem POlitykiem ani inna sprzedajna swinia ale to co wygaduje Sikorski to nadaje sie tylko do szamba ,a sam Sikorski i ludzie z PO donosicielstwa wyglądają jak NAĆPANI nie wiem co ci ludzie biora ale jest to naprawde dobre ,nawet jak by Kaczyński chciał wyjść z tej UE to ma moje POparcie ,bo dość mam tej całej UE co zajmuje sie sprawami POLSKI a nie biedą w UNi ,nie tnie kosztów na tych wypasionych EURODEPUTOWANYCH i rozpasała sie do granic mozliwości nie taką unie sobie wyobrażałem ale cóż POLAK zawsze w każde układy wchodził na KOLANACH i to z przytupem tak było z układem warszawskim czy innymi tego typu zjawiskami wię Sikorski ogarnij sie człeku i zmien ZIOŁO

Napisał(a): ~qqa -

Słowa Sikorskiego to słowa człowieka , który w polityce przegrał wszystko, zdradził i został , przez tych dla których zdradził, odrzucony. Miał wielkie mniemanie o sobie, był kandydatem na wszelkie wysokie stanowiska w UE i NATO a został z trzepaczką przy gobelinie w Chobielinie. Żółć jest cechą charakterystyczną każdej jego wypowiedzi o przeciwnikach politycznych, zresztą o kolegach partyjnych też.

Napisał(a): ~MHI -

~wexy Wiecie co? Dobrze by było, niepotrzebna nam jest ta cała UE. Tym bardziej, że i tak zaraz się rozpadnie..
Geniuszu z klanu Misiewiczów Unia nie rozpadnie się co najwyżej podzieli na " dwie prędkości".
Lub według takich jak ty na Pierwszy i Drugi Sort.

Napisał(a): ~filigramowa -

~wexy Wiecie co? Dobrze by było, niepotrzebna nam jest ta cała UE. Tym bardziej, że i tak zaraz się rozpadnie..
Czyli teskno ci za ukladem warszwskim ? Wychodzac z unii ,Polska dolacza sie do wschodu.Unia sie nie rozwali,ale wroci do tamtej starej uni z przed lat.Polska znowu bedzie wschodnim niecywilizowanym,niedemokratycznym panstwem.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy Kaczyński dąży do Polexitu?