21
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +0
21 ppt ?

Czy KACZYŃSKI odejdzie z POLITYKI? (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy KACZYŃSKI odejdzie z POLITYKI?

Napisał(a): Gość -

Według mnie to nigdy... gdyż on uwielbia prowokować, kłamać i obrażać innych. Tylko, że łatwo jest widzieć "źdźbło" w cudzym oku, a belki w swoim nie. Kaczyński poza tym nie miałby co ze sobą zrobić, gdyby odszedł z PiSu. Nie ma rodziny, nie ma hobby. Tusk planuje odejście za 4 lata, a Kaczyński prywatnego życia nie posiada, więc nie zrobi sobie politycznej emerytury. Chyba nasz biedny kraj jest skazany na obecność tego pana na scenie politycznej.

A wy jak sądzicie - KACZYŃSKI ODEJDZIE KIEDYŚ Z POLITYKI? JAK TAK TO KIEDY?
INTERIA.PL

Re: Czy KACZYŃSKI odejdzie z POLITYKI?

Napisał(a): Gość -

Dobrowolnie nie odejdzie ktos tak chory na wladze i z tak wybujalym EGO jak Kaczynski. Ale przeciez tam w PIS-ie sa tez ludzie myslacy i albo uciekna od dyktatora albo zmusza go do "abdykacji". To co on ostatnio wyprawia to przykladowe polityczne samobójstwo z jego strony.

Re: Czy KACZYŃSKI odejdzie z POLITYKI?

Napisał(a): Gość -

Kochani a kto by sie przeciwstawil temu ukladowi sil i mial ochote cos narozrabiac .Jak sie nie ma zony i dzieci to trzeba robic to co lubia dewotki.i czekac az do emerytury.Przecierz za panstwowe pieniadze dobrze sie zyje

Reklama

Re: Czy KACZYŃSKI odejdzie z POLITYKI?

Napisał(a): Gość -

Zamiast dyskusji o dziurze budżetowej, upokarzającym traktowaniu nas przez sąsiadów, kryzysie, braku śledztwa w sprawie katastrofy , bezrobociu, powodzi, przejmowaniu mediów przez jedynie słusznie myślących jest afera w obronie lesbijki w szkole katolickiej i dyskusja o finasowaniu z naszych składek metody in vitro, kosztem chorych i niepełnosprawnych dzieci ma , które internauci zbierają pieniądze.
Są 3 powody dla których Komorowski jest lepszym prezydentem od Kaczyńskiego; 1jest wyższy, młodszy i ładniejszy, a poza tym lubi WSI i jako jedyny z PO głosował przeciwko jego rozwiązaniu . Aleśmy sobie prezydenta wybrali co?

Reklama

Reklama

Re: Czy KACZYŃSKI odejdzie z POLITYKI?

Napisał(a): Gość -

Kaczyński nie odejdzie z polityki, do puki POLSKA nie dowie się prawdy, co naprawdę się stało pod Smoleńskiem, i jaki w tym miał udział Putin i Tusk. Podobna sprawa jest ze sprawą Olewnika. Mataczy się faktami. Utrudnia się ślectwa. Polska zapłaciła dużą cene a chociaż by za Katyń. Prezydent Kaczyński był tak dociekliwy w swoich sprawach i dążeniach, że stał się niewygodny dla innych polityków. Nie tylko polskich polityków. W jednej i drugiej sprawie, robi się wszystko aby prawda nie wyszła na światło dzienne. Paczę na te wydażenia obiektywnie,- nie biorąc nacji żadnej ze stron. Dopiero po śmierci Pana Kaczyńskiego, dowiedzieliśmy się Jaki on tak naprawdą był. Jak za życia opluwano go. Po jego śmierci polacy dowiedzieli się, że zginął on za prawdę. A prawda BOLI Prawda????? Pozdrawiam

Re: Czy KACZYŃSKI odejdzie z POLITYKI?

Napisał(a): Gość -

Odejście Kaczyńskiego=totalitaryzm {KACZORA}Dnalda i wyższego makkwacza skąd inąd sknerusa i wytedyy niebędzie ratunku budiem w polsze choć pod patronatem EU wielcy przyjaciele a nasi sąsiedzi z lewej i prawej strony zadbają o to już kilka razy w chistorii to robili a nasz wielki brat angol sprzeda nas w jaucie

Re: Czy KACZYŃSKI odejdzie z POLITYKI?

Napisał(a): Gość -

Przeglądając internet dochodze do wniosku iż mamy rok 2007, tylko Kaczyński i Kaczyński. Nikt zadaje sobie pytania kto podaje takie bzdurne tematy. Socjotechnika to bardzo fajna rzecz, młodzi i "wykształceni" łykają wszystko co im podają na tacy nowoczesne media. PIS nie rządzi już trzy lata ale wciąż jest atakowany, pytanie czyżby nie było innych tematów? Czy ktokolwiek z Was sprawdził kto podał ten tytuł na forum? On dobrze przewiduje jak się będziecie "gryźli po udach", i za chwilę będzie następny temat aby tylko nie rozmawiać o rzeczach naprawdę ważnych. Żyjmy dobrym samopoczuciem jak nasi pradziadowie do następnych rozbiorów.

Re: Czy KACZYŃSKI odejdzie z POLITYKI?

Napisał(a): Gość -

Gość Przeglądając internet dochodze do wniosku iż mamy rok 2007, tylko Kaczyński i Kaczyński. Nikt zadaje sobie pytania kto podaje takie bzdurne tematy. Socjotechnika to bardzo fajna rzecz, młodzi i "wykształceni" łykają wszystko co im podają na tacy nowoczesne media. PIS nie rządzi już trzy lata ale wciąż jest atakowany, pytanie czyżby nie było innych tematów? Czy ktokolwiek z Was sprawdził kto podał ten tytuł na forum? On dobrze przewiduje jak się będziecie "gryźli po udach", i za chwilę będzie następny temat aby tylko nie rozmawiać o rzeczach naprawdę ważnych. Żyjmy dobrym samopoczuciem jak nasi pradziadowie do następnych rozbiorów.
Wiesz dlaczego?dlatego że ktoś wiadomo kto panicznie boi się Pana PREZYDENTA nawet po jego śmierci,oprucz tego robiąc ten szum odwracają uwagę od swoich przekrętów
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy KACZYŃSKI odejdzie z POLITYKI?