243
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń21 tys.
  • Odpowiedzi26
  • Ocen na +14
243 ppt ?

czy każda kobieta może zostać nimfomanką ? (27)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: czy każda kobieta może zostać nimfomanką ?

Napisał(a): gość -

Znam taką jedną Beate,która rżnie się z każdym kto się nawinie.Znam ją również jako człowieka, nie tylko niewyżytą samice.I wiem że jest to schorzenie psychiczne.Takie kobiety poszukują nieustannej akceptacji,mają zaniżoną samoocenę.Dlatego to robią...
INTERIA.PL

Jestem nimfomanka i bardzo cierpie ....nie potrafie byc z jednym facetem potrzebuje ciagle seksu i ciaglych zmian ,zaden nie wytrzymuje ze mna ,nie wiem co mam robic ,nie potrafie sie zmienic ,po prostu kocham seks ,ciagle i ciagle... nie potrafie sie od tego uwolnic ,jak widze przystojnego faceta o razu wyobrazam sobie... dążę do seksu..

Koledzy mówią prawdę, pierwsze miesiące są fajne, ale po półtora roku tej przyjemności wróciłem jednak do żony, a chciałem ją zostawić.Po jakimś czasie myślałem że ta dziewczyna miała jakieś praktyki w agencji towarzyskiej. Ale było fajnie robiła wszystko i wszędzie.

Najwierniejszym przyjacielem kobiety jest seks. Dlatego jest on na piedestale. Reszta to ranga niżej. Jak cos sie nimfomance naprawde nie spodoba to niszczy mężczyzn bronią, ktora sami wytoczyli przeciwko niej.

No to slodkich snow erotomani i seksoholicy.

NIMFAAAAA.....

Napisał(a): Gość -

Nimfomania może mieć przyczyny fizjologiczne (zaburzona równowaga hormonalna lub problemy neurologiczne np. na sutek niektórych chorób, między innymi kiły, a także guzów, torbieli itp. Objawy ustępują wraz z wyleczeniem przyczyny. Jest też psychologiczna przyczyna nimfomanii i http://www.ps(...)ogiczna u fizycznie zdrowych osób, która jest podobna do każdego innego uzależnienia. W zasadzie o seksoholizmie mówi się w przypadku gdy brak przyczyn fizjologicznych nadmiernego, często destrukcyjnego apetytu na seks. Mój mąż jest seksoholikiem i leczy się w Poradni Psychologiczno-Psychiatrycznej Magdaleny Senderowskiej, więc z doświadczenia mogę powiedzieć, że bycie partnerem takiej osoby jest bardzo trudne i przysparza wielu cierpień, szczególniej gdy tworzy się stały związek i pragnie się go utrzymać. Podatność na uzależnienia jest cechą genetyczną, ale jak w przypadku wszystkich innych uzależnień, liczy się nasz tryb życia (okazje do popadnięcia w nałóg), oraz zdolność do rozpoznania tzw. fazy ostrzegawczej, kiedy kształtuje się mechanizm zaspokajania wszystkich potrzeb przy pomocy przedmioty nałogu - w tym wypadku seksu. Innymi słowy kiedy seks (a nie bliskość z konkretną osobą) staje się dla nas lekarstwem na wszystko, jedynym sposobem na relaks, gotowi jesteśmy podjąć duże ryzyko np. zawalić pracę, zniszczyć małżeństwo, zdecydować się na ryzykowne zachowania seksualne itd., a w dodatku czujemy się ciągle niezaspokojeni, należy poszukać pomocy.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • maenstwo z nimfomank-forum
  • jak zrobi z ony nimfomank
  • jak zrobic z dziewczyny ninfomanke
Do góry strony: czy każda kobieta może zostać nimfomanką ?