23
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń57
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +66
23 ppt ?

Czy Kazik wyda teraz piosenkę pt. Twój pedofil jest lepszy niż mój? (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Czy Kazik wyda teraz piosenkę pt. Twój pedofil jest lepszy niż mój?

Napisał(a): ~best -

Pedofilli Kaczyńskiego nie zamykają to są najlepsze, czasem tylko zamykają ba cmentarzach jak prałat, Wojciechowski i setki tysięcy innych w sutannach. Są faktycznie najlepsi na świecie. Pomyśl sam, jak prokurator stanu wpjennego służalczo broni pedofila za co Kaczyński daje mu togę. Albo Cebula u którego się spowiadał a potem całował paluchy wyjęte przed chwilą z majtek dzieciaka?

Napisał(a): FonForman -

Oddam głos na,, ksiądz pedofil jest lepszy, niż celebryta". Ponieważ ksiądz uczy nasze dzieci i prowadzi do Boga. Jest namiestnikiem Chrystusa na ziemi i dlatego bardzo mu pasuje być pedofilem. Zatem pedofilia księży jest edukacyjna i rozwojowa.

Reklama

Napisał(a): ~Gość -

FonForman Oddam głos na,, ksiądz pedofil jest lepszy, niż celebryta". Ponieważ ksiądz uczy nasze dzieci i prowadzi do Boga. Jest namiestnikiem Chrystusa na ziemi i dlatego bardzo mu pasuje być pedofilem. Zatem pedofilia księży jest edukacyjna i rozwojowa.
Dzień dobry.
Kto ci powiedział kobieto , że ksiądz prowadzi ludzi do Boga, albo że jest namiestnikiem Chrystusa na ziemi ?
Moich dzieci nie uczy ksiądz ,bo to ja mam uczyć swoje dziecko miłości do Boga.

,,Każdego więc, kto tych słów moich słucha i wypełnia je, można porównać z człowiekiem roztropnym, który dom swój zbudował na skale"

Tego co jest zapisane w Biblii mamy strzec i wypełniać, i tym żyć.
Ludzie oddają swoje dzieci, życie człowiekowi, a potem jest jak jest.
Czy zapisała byś mi swój dom notarialnie, albo oddała swoje pieniądze mi na przechowanie?
Ostatnio człowiek na przystanku się ze mną spierał ze mną gdy mu powiedziałem że politycy wydali prawie 320 miliardy na jakąś tarczę, zwyzywał mnie od niemądrych i że głupoty opowiadam ludziom, bo przeznaczono na ten cel 30 miliardy.
Mówiłem że gdyby każdemu Polakowi dać po 2 tys zł miesięcznie to starczyło by tych pieniędzy prawie na pół roku.
Gdy mu pokazałem stronę w internecie z orłem i zapisaną tam kwotę 317 miliardy, zamilkł ,ale nie przeprosił, często jak z tego wynika ludzie są prowadzeni na manowce tylko dlatego że ufają ludziom których nie znają.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy Kazik wyda teraz piosenkę pt. Twój pedofil jest lepszy niż mój?