138
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi44
  • Ocen na +-6
138 ppt ?

Czy kobieta po 50 może być seksowna? (45)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy kobieta po 50 może być seksowna?

Napisał(a): Gość -

Czy według was kobieta po 50 może być jeszcze seksowna i atrakcyjna dla mężczyzn? Nie mam na myśli gwiazd filmowych z licznymi operacjami na koncie,ale zwyczajną kobietę.
Mam wrażenie, że kobiety w tym wieku w ogólne nie dbają o siebie. Zwykle mają krótkie włosy, dużą nadwagę, byle jakie ciuchy. Dlaczego tak się dzieje? To sprawa menopauzy?
INTERIA.PL

Re: Czy kobieta po 50 może być seksowna?

Napisał(a): Tris -

A niby dlaczego krótką fryzurę uważasz za złą......, jeżeli krótka fryzurka pasuje kobiecie, to będzie w niej wyglądała ładnie i seksownie, pomimo wieku, młode dziewczyny też noszą krótkie fryzurki, często asymetrie, wygalają sobie boki i pomimo tego wyglądają seksownie i ładnie, więc nie wiem coś się tej krótkiej fryzury akurat uczepiła....., ona nic do wieku nie ma...., nadwaga jest również u mężczyzn w tym wieku (nie u wszystkich, tak samo nie wszystkie kobiety mają nadwagę) jest to spowodowane tym, że na starość pewne ,,rzeczy" w naszym organizmie zamieniają się już wyłącznie na tkankę tłuszczową i to jest całkiem normalne i naturalne w tym wieku, każdy to przechodzi, w zależności jaki organizm, takie ,,tycie", a ciuchy....., to już też przesadziłaś, widziałam nie raz kobietę po 50-tce ładnie ubraną, jak kobieta 30 czy czasem nawet 20-letnia, dlatego to co Ty piszesz dla mnie jest bzdurą totalną, albo żyjesz w takim otoczeniu, albo niedokładnie zwracasz uwagę, nie dostrzegasz prawdy......

Reklama

Napisał(a): gość -

Kobieta +50,moze byc bardzo seksowna,wiem cos o tym,bo nia jestem......,wystarczy troche ruchu,dbanie o siebie,a ubranie wcale nie musza byc markowe,wystarczy ze sa fajne......i zeby samemu sie dobrze w nich czuc,no i przede wszystkim pogoda ducha.....Pozdrawiam wszystkie optymistki

Reklama

Reklama

Wiek nie ma w tym względzie znaczenia. Szyk i umiejętność podkreślenia swojego piękna jest cechą indywidualną - tak jak młode kobiety potrafią się oszpecać, tak Panie po 50-tce potrafią poruszyć niejednego faceta.

Napisał(a): Anonim111 -

gość Tak to sobie tłumaczcie. Po 50 tce to czas się zbierać do trumny a nie myśleć o byciu seksowną.
Czy Ci się to podoba czy nie,ale mnie do trumny daleko,jestem seksowna mimo przekroczonej 50 tki ubieram się modnie nie jeden facet się za mną ogląda,a nawet mam przyjaciela w wieku 31 lat

CZY WIECIE, ŻE W TAJNEJ BAZIE ŚJ W NOWYM JORKU, JEST ZGŁOSZONYCH 30 TYŚ PEDOFILÓW, TO TYLKO TO CO JEST ZGŁOSZONE, BO SKRZĘTNIE MTO UKRYWAJĄ, ODMAWIAJĄC WSPÓŁPRACY Z ORGANAMI , JEST TO WIERZCHOŁEK GÓRY LODOWEJ, NA 100 ŚJ PRZYPADA 1 PEDOFIL ! TA SEKTA JEST DELEGALIZOWANA W KOLEJNYCH KRAJACH ! NA MANCHATTANIE TE BIBLIJNE BIEDNE OWIECZKI MAJĄ ZGROMADZONY MAJĄTEK OK W POSTACI NIERUCHOMOŚCI...OK 8 MLD $ !tyrystornaracy
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy kobieta po 50 może być seksowna?