104
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi48
  • Ocen na +-6
104 ppt ?

Czy kobiety z dużym biustem mają prościej w życiu ? (49)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy kobiety z dużym biustem mają prościej w życiu ?

Napisał(a): Gość -

Uważam , że kobiety z dużym biustem mają łatwiej w życiu niż te z mniejszym. Są lepiej zauważalne i więcej osób zwraca na nie uwagę , niejednokrotnie biust przydaje się do załatwienia czegoś w szybszy sposób . Kobiety z większym biustem są bardziej atrakcyjne. A jak Wam się wydaje ? Waszym zdaniem ma to duże znaczenie w różnych środowiskach ?

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Czy kobiety z dużym biustem mają prościej w życiu ?

Napisał(a): irekwj -

Marianna7 Uważam , że kobiety z dużym biustem mają łatwiej w życiu niż te z mniejszym. Są lepiej zauważalne i więcej osób zwraca na nie uwagę , niejednokrotnie biust przydaje się do załatwienia czegoś w szybszy sposób . Kobiety z większym biustem są bardziej atrakcyjne. A jak Wam się wydaje ? Waszym zdaniem ma to duże znaczenie w różnych środowiskach ?

Zdjęcie
Raczej jest odwrotnie, no bo co można załatwić z głupim chłopem, a tylko taki uczepi się obfitości biustu. Chyba, że hotel, no to tak.

Reklama

Duży biust ? Powiem tak . Tam , gdzie mężczyźni obsługują kobiety , np , w banku , kawiarni , na lotnisku etc ..etc ..kobiety z dużym biustem są lepiej traktowane . Zawsze to samiec :))
Natomiast w podobnej sytuacji ale gdy obsługuje kobieta - już zaczynają się schody - odsyłanie do innego pokoju , pani akurat jest zajęta innym petentem , odpowiada na pytania niechętnie , gburowato .
To zauważyłam , bo ..mam większy biust .
Natomiast w zakładzie pracy , gdy kadra jest mieszana - tworzą się teorie spiskowe - kto z kim i za co ??
A poza tym - to nie jest aż tak ważne .

Napisał(a): irekwj -

Większy biust zwykle jest rekompensatą małej zawartości głowy. Wyjątki są, ale by potwierdzić regułę. Natura braki jakieś rekompensuje gdzie indziej, tak by wyrównać szansę doboru. Ot, mańkut ma sprawniejszą prawą nogę. W lewicy nie zagrzałby miejsca. Niewidomy, wyostrza słuch. I tak też z tymi biustami. No, ale nikt wybrać nie miał szans, choćby większy biust, czy co tam pojemniejszego.

Reklama

Antonnia O wiele bardziej wartościowa jest kobieta z dużym biustem niż mężczyzna z penisem wielkości smoczka :)
Hofmann nie zyskał na wielkim smoczku. Może te duże biusty jednak upośledzaja rozumowanie. Pani jakoś dziwnie zareagowała. Nie wiem jak to nazwać, ale nie jest to normalna reakcja.

Reklama

Marianna7 Uważam , że kobiety z dużym biustem mają łatwiej w życiu niż te z mniejszym. Są lepiej zauważalne i więcej osób zwraca na nie uwagę , niejednokrotnie biust przydaje się do załatwienia czegoś w szybszy sposób . Kobiety z większym biustem są bardziej atrakcyjne. A jak Wam się wydaje ? Waszym zdaniem ma to duże znaczenie w różnych środowiskach ?

Zdjęcie
------------------------------------------------------- Mi się wydaje że taki naprawdę duży biust powtarzam naprawdę duży biust to musi być strasznie uciążliwy i kobiecie pewnie jest ciężko bo te cycuszki trochę warzą ale to jest moje zdanie -----i tylko moje ---hej

Napisał(a): Valdemar -

kargulekkk
Antonnia O wiele bardziej wartościowa jest kobieta z dużym biustem niż mężczyzna z penisem wielkości smoczka :)
Hofmann nie zyskał na wielkim smoczku. Może te duże biusty jednak upośledzaja rozumowanie. Pani jakoś dziwnie zareagowała. Nie wiem jak to
nazwać, ale nie jest to normalna reakcja.
Jak przeczytasz co Pan wyżej napisał to zrozumiesz reakcję Pani

wiosna2
Ty a to penisy też odsłaniają .dekoldy tam mają .....cholerka to u mnie tak nie ma .,..gdzie ja żyję ..trzeci świat:)))))))
--------------------------------- Wiosenko jak penisek ma odsłaniać dekolt co ---jak byś Ty to widziała co ???

Napisał(a): wiosna2 -

Petrescu
wiosna2
Ty a to penisy też odsłaniają .dekoldy tam mają .....cholerka to u mnie tak nie ma .,..gdzie ja żyję ..trzeci świat:)))))))
--------------------------------- Wiosenko jak penisek ma odsłaniać dekolt co ---jak byś Ty to widziała co ???
>>No właśnie to do głebszego zastanowienia............. ha ha

Napisał(a): gość -

Kobiety nie z dużym ale z ładnym biustem , najlepiej średnim , wyglądają kobieco i estetycznie. Taki biust nawet w póżniejszym wieku nie obwisa i nie przeszkadza. Czy pomaga? czasem tak ale czy jest najważniejszy ? nie sądzę!!

wiosna2
Petrescu
wiosna2
>>No właśnie to do głebszego zastanowienia............. ha ha
-------------------------- Masz jakiś genialny plan ha ha ha ------hej
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy kobiety z dużym biustem mają prościej w życiu ?