240
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń20
  • Odpowiedzi240
  • Ocen na +0
240 ppt ?

Czy Komorowski spełni nasze oczekiwania? (241)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy Komorowski spełni nasze oczekiwania?

Napisał(a): Gość -

Gość http://glos.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1995&Itemid=76

Po katastrofie pod Smoleńskiem obowiązki prezydenta przejął urzędujący marszałek Sejmu Bronisław Komorowski z Platformy Obywatelskiej, partii wrogiej wobec prezydenta, wobec koncepcji budowy suwerennego państwa. Na pokładzie Tu -154 M znalazło się kilka osób, których zniknięcie może ułatwić PO przejęcie całkowitej władzy w państwie, a także odbudować wpływy środowiskom powiązanym z b. WSI.

W najbliższych wyborach parlamentarnych w 2011 r. rokowania dla PO nie wyglądały różowo. O ile Platforma przez 4 lata nie przeprowadziła żadnych reform, to zdążyła zasłynąć aferą stoczniową i hazardową, uzależnianiem Polski od dostaw gazu z Rosji. Platformie, która w tej sytuacji potrzebuje sukcesu, na drodze do pozyskania z kasy NBP 8 mld zł. stał tragicznie zmarły w Smoleńsku Sławomir Skrzypek.
Zwróćmy też uwagę, że to Lech Kaczyński był w posiadaniu aneksu do Raportu z likwidacji WSI, który czekał na odtajnienie oraz publikację. Jak wielkie emocje budzi ów dokument w PO i u samego faworyta tej partii w wyborach prezydenckich, popieranego nota bene w walce o prezydenturę przez lobby b. WSI, można sobie wyobrazić po tym, gdy sam zarzut dotarcia do części aneksu spowodował rewizję służb podległych Tuskowi u członków Komisji Weryfikacyjnej WSI oraz aresztowanie i szykanowanie dziennikarza Wojciecha Sumlińskiego. Raport z likwidacji WSI wskazuje na powiązania wielu znanych polityków i urzędników państwowych (w tym Bronisława Komorowskiego) z WSI, której funkcjonariusze szkoleni byli w Moskwie przez sowieckie GRU. Publikacja aneksu do Raportu z likwidacji WSI mogłaby tę wiedzę jeszcze pogłębić i odbrązowić ostatecznie postać choćby ubiegającego się o prezydenturę Komorowskiego, gdyby feralnego 10 kwietnia prezydent Lech Kaczyński oraz ministrowie Aleksander Szczygło i Władysław Stasiak nie zabrali tej wiedzy do grobu.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech jeszcze ktoś powie że głosuje na PO a postradam zmysły. Ktoś jeszcze ma wątpliwości że Komorowski jest naszym ostatnim gwoździem do trumny?? Radzę dogłębnie zaznajomić się z historią, tą prawdziwą jak mawiał ŚP L. Kaczyński.
INTERIA.PL

Gość
Gość http://glos.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1995&Itemid=76

Po katastrofie pod Smoleńskiem obowiązki prezydenta przejął urzędujący marszałek Sejmu Bronisław Komorowski z Platformy Obywatelskiej, partii wrogiej wobec prezydenta, wobec koncepcji budowy suwerennego państwa. Na pokładzie Tu -154 M znalazło się kilka osób, których zniknięcie może ułatwić PO przejęcie całkowitej władzy w państwie, a także odbudować wpływy środowiskom powiązanym z b. WSI.

W najbliższych wyborach parlamentarnych w 2011 r. rokowania dla PO nie wyglądały różowo. O ile Platforma przez 4 lata nie przeprowadziła żadnych reform, to zdążyła zasłynąć aferą stoczniową i hazardową, uzależnianiem Polski od dostaw gazu z Rosji. Platformie, która w tej sytuacji potrzebuje sukcesu, na drodze do pozyskania z kasy NBP 8 mld zł. stał tragicznie zmarły w Smoleńsku Sławomir Skrzypek.
Zwróćmy też uwagę, że to Lech Kaczyński był w posiadaniu aneksu do Raportu z likwidacji WSI, który czekał na odtajnienie oraz publikację. Jak wielkie emocje budzi ów dokument w PO i u samego faworyta tej partii w wyborach prezydenckich, popieranego nota bene w walce o prezydenturę przez lobby b. WSI, można sobie wyobrazić po tym, gdy sam zarzut dotarcia do części aneksu spowodował rewizję służb podległych Tuskowi u członków Komisji Weryfikacyjnej WSI oraz aresztowanie i szykanowanie dziennikarza Wojciecha Sumlińskiego. Raport z likwidacji WSI wskazuje na powiązania wielu znanych polityków i urzędników państwowych (w tym Bronisława Komorowskiego) z WSI, której funkcjonariusze szkoleni byli w Moskwie przez sowieckie GRU. Publikacja aneksu do Raportu z likwidacji WSI mogłaby tę wiedzę jeszcze pogłębić i odbrązowić ostatecznie postać choćby ubiegającego się o prezydenturę Komorowskiego, gdyby feralnego 10 kwietnia prezydent Lech Kaczyński oraz ministrowie Aleksander Szczygło i Władysław Stasiak nie zabrali tej wiedzy do grobu.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech jeszcze ktoś powie że głosuje na PO a postradam zmysły. Ktoś jeszcze ma wątpliwości że Komorowski jest naszym ostatnim gwoździem do trumny?? Radzę dogłębnie zaznajomić się z historią, tą prawdziwą jak mawiał ŚP L. Kaczyński.
Jeśli to prawda, to rzeczywiście należy zastanowić się, zgłębić swoją wiedzę i przeanalizować słuszność wyboru kandydata zanim pójdziemy do urn wyborczych, bo PO wyborach będzie za późno na oceny i odwrócenie ich wyników

Reklama

Oczywiście, że się spełnił.Ludzie kochani potraficie tylko krytykować, ale mało z Was pewnie nie pomyślało o tym,że spadło to na Komorowskiego z dnia na dzień. Uważam,że spełnił swoje obowiązki i nadaje się na prezzydenta, jest jednym z lepszych kandydatów... A zarzucanie mu ze za szybko obsadził stanowiska jest rzeczą absurdalną, ponieważ jak Wy sobie wyobrażaliści Bank bez szefa itd, przecież to były dość znaczące osoby bez których państwo po prostu przestało funkcjonować;/;/ Dlatego z całym szacunkiem podziwiam Komorowskiego iź podszedł do tego tak profesjonalnie.. A w takiej sytuacji potraficie tylko oceniać... Wiadome jest że co by zrobił to i tak było by źle z waszej strony!! Jak nie płakał to żle bo bez uczuć, a jeśli by płakał to znowu byłoby niedobrze bo robi szopki. Więc zanim kogoś ocenicie, zastanówcie się dobrze oraz postawcie się na miejscu tej osoby.

Reklama

Teraz z Kaczyńskiego robicie bohatera, a zastanówcie się jakie były o nim opinie?? Nagle teraz po tragedii ludzie uważają go za świętego. Taka jest Polska... Mam nadzieję że Jarosław K nie będzie kandydował, gdyź było by to ośmieszeniem.. Komorowski sprawdził się i to on powinien zostać prezydentem. Pomyślcie: Śmierć tragiczna jeszcze nie robi z człowieka bohatera. Osobiście nie podobały mi się ideologie Kaczyńskiego, gdyż sprawiał on wrażenie dyktatorra, osoby nie liczącej się z opinią innych, ale mimo to szanowałam go bo w końcu to Prezydent naszego wspólnego kraju. Moje poglądy są pardziej zblizone do PO , Tusk budzi zaufanie w przeciwieństwie do Pisu . Ale to sprawa indywidualna i nie nam to osądzać. Po prostu zanim kogoś ocenicie najpierw spójrzcie na siebie, na innych.

Gość Teraz z Kaczyńskiego robicie bohatera, a zastanówcie się jakie były o nim opinie?? Nagle teraz po tragedii ludzie uważają go za świętego. Taka jest Polska... Mam nadzieję że Jarosław K nie będzie kandydował, gdyź było by to ośmieszeniem.. Komorowski sprawdził się i to on powinien zostać prezydentem. Pomyślcie: Śmierć tragiczna jeszcze nie robi z człowieka bohatera. Osobiście nie podobały mi się ideologie Kaczyńskiego, gdyż sprawiał on wrażenie dyktatorra, osoby nie liczącej się z opinią innych, ale mimo to szanowałam go bo w końcu to Prezydent naszego wspólnego kraju. Moje poglądy są pardziej zblizone do PO , Tusk budzi zaufanie w przeciwieństwie do Pisu . Ale to sprawa indywidualna i nie nam to osądzać. Po prostu zanim kogoś ocenicie najpierw spójrzcie na siebie, na innych.
tak to sprawa indywidualna, zawsze ludzi rozpoznawałam po oczach :)...i niestety ale u pn Tusk nigdy nie wzbudzał mego zaufania, nawet wtedy gdy PO było mi obojetne jak inne partie. A pan Kaczyński(były prezydent) -zauważcie - nabrał bardziej dyktatorskiego tonu gdy wszyscy wokoło: politycy, media pokazywali jego najgorsze strony wynosząc na piedestały Tuska. Ile ironii może znieść człowiek? Jak myslicie? A w tym wypadku umiaru nie miano. Nie chodziło juz o politykę tego człowieka ironizowano z niego samego: wygladu, nazwiska sposobu mowy, bycia. A czy ktoś szyderuje z seplenienia p. Tuska z jego zacietej drwiacej twarzy. Lub innych przywar? nie Dajmy więc spokój zmarłym i żywym. Oceniajmy ich politykę i podejście do ludzi. ech pisać się już nie chce

Reklama

Na jakiej podstawie prawnej Bronisław Komorowski ok godz. 10.00 w dniu 10.04.2010 przejął obowiazki Głowy Państwa jeżeli w tym samym czasie Rzecznik MSZ na konferencji prasowej mówił o tym, że prawdopodobnie 3 osoby przeżyły i są ranne, i że ta informacja będzie sprawdzana? Skąd Komorowski wtedy wiedział, że wśród tych co przeżyli nie ma Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego? Czy do przejecią obowiązków Prezydenta RP przez Marszałka Sejmu nie jest potrzebne formalne stwierdzenie zgonu Prezydenta?

Skąd Komorowski był tak pewien śmierci Prezydenta RP, że zdecydował się zaryzykować złamanie Konstytucji RP?

Gość nie spełni ,brak mu zdecydowania,powagi i charyzmy ,jest za bardzo \\\"oddany\\\" Tuskowi
W życiu jeśli on ma być prezydentem to wolę nie widzieć tego dnia, facet żenada zero charyzmy totalne dno, będzie działał jak mu powie Tusk i Putin doprowadzi ten kraj do katastrofy. Niech spada mi z oczu.

jeszcze raz to Wam POtawariszczom napisze:
...gdy wrocilo ostatnich 21 cial patrzylam po raz kolejny na rzad trumien z flagami, cos sciskalo w srodku- nie znalam tych ludzi osobiscie, ale lzy same naplywaly do oczu... pozniej lzy matek, zon, dzieci, ojcow...i najazd kamery na oficjeli z Po... z bolu zrodzil sie gniew: oto twarz beznamietnego tow. Komorowskiego- uzurpatora, zamyslona twarz Barusewicza, ktorego powoli chca usunac, przerazone oczeta Pawlaka- zawsze byl nijaki, zdenerwowana geba towarzysza Tuskowa... spieszyl sie pan gdzies???... ale wiecie co mnie zabolalo najbardzieJ>>. usmiechniety radosnie pysk towarzysza Niesiolowskiego... albo nie umial i nie musial juz kryc radosci, ze znikneli Ci, ktorzy chcieli udowodnic jaka jest szuja, albo byl pijany i w ogole nie wiedziel gdzie jest i po co... prosze bardzo , idzcie teraz zaglosowac na nich

Gość PO nadawała z budynku ITI Drukuj Email
Redaktor: PJ
27.03.2010.

Studio wyborcze Platformy Obywatelskiej, z którym łączono się podczas ogłaszania wyników prawyborów, znajdowało się w budynku ITI przy ul. Wiertniczej w Warszawie - dowiedziała się nieoficjalnie ?Rzeczpospolita?
Wirtualne studio, mapy, wyniki sondaży - takie efekty specjalne wymagały profesjonalnego sprzętu. Grupa ITI pomagała w realizacji prawyborczego show Platformy. (Rzeczpospolita)

Prywatny koncern opłaca kampanię wyborczą polskiej partii! Dramat. Szok. Ale, ale?.. to chodzi o Platformę? Czyli wszystko jest w porzo.
Raczej PO zaplacila za obsluge techniczna tzw. \\\'show\\\' - chcieli miec to na profesjonalnym poziomie wiec zatrudnili ekspertow, kazda partia ma budzet na takie rzeczy, czy to dobrze czy zle - pewnie temat na inna dyskusje, ale w swietle promocji braci Kaczynskich w innych telewizjach i radiach, ktorych nazw nie bede wymieniac, wstrzmalabym sie od wypowiedzi ze ktos finansuje komus kampanie...[/cytat]

jasne, opowiedz nam jeszcze o tym jak Tuskowicz i spolka zrzucila sie na ta zaplate.......

W tym roku będę miał okazję po raz pierwszy wziąć udział w wyborach prezydenckich i chcę głośno wyrazić moją głęboką niechęć wobec p.Komorowskiego. Każdy z nas potrafi w mniejszym lub większym stopniu wyczuć szczerość intencji 2 osoby, poprzez jego gesty zachowania, słowa, i dla mnie p.Komorowski jest do cna fałszywą osobą, nawet gdybym go nie znał i spotkał na ulicy, jako zwykłego obywatela nie potrafiłbym bym mu zaufać. Początkowo miałem w ogóle nie brać udziału w wyborach, jednak zaniepokoiła mnie sytuacja z której wynika że p.Komorowski posiada spore poparcie, poczułem wewnętrzny obowiązek by zagłosować przeciwko jego rządom, bo ja jako obywatel tego kraju nie chcę by rządziła mną osoba, fałszywa, osoba z której słów aż wycieka fałsz, czuć ten zapach w każdym słowie. Jego przemówienia, są niczym przedstawienie teatralne, niczym piękna bańka mydlana, która wydaje się pęknąć tuż po zakończeniu wyborów by zalać nas, obłudą i zakleić nam oczy byśmy nie zdolni byli zauważyć, prawdziwych jego intencji ( w mojej opinii, nie szczerych ) Jego komentarze typu " jaki prezydent taki zamach" to w jaki sposób prowadził obrady sejmu, jest osobą przesiąkniętą jadem, skrytym pod płaszczem lepkiej polewy cukierkowej krainy, którą PO na czele z Tuskiem, stara się nam wbić do głów. Nie chcę mówić tu o tym że PiS jest najlepszym wyborem, gdyż sam jeszcze nie zdecydowałem na kogo będę głosował, jednak wiem że muszę to zrobić by mieć świadomość że chociaż spróbowałem, nie dopuścić to rządów p.Komorowskiego. Polska powinna być w naszych rękach, a nie zaprzedana w dłonie ponadnarodowych korporacji.

Gość W tym roku będę miał okazję po raz pierwszy wziąć udział w wyborach prezydenckich i chcę głośno wyrazić moją głęboką niechęć wobec p.Komorowskiego. Każdy z nas potrafi w mniejszym lub większym stopniu wyczuć szczerość intencji 2 osoby, poprzez jego gesty zachowania, słowa, i dla mnie p.Komorowski jest do cna fałszywą osobą, nawet gdybym go nie znał i spotkał na ulicy, jako zwykłego obywatela nie potrafiłbym bym mu zaufać. Początkowo miałem w ogóle nie brać udziału w wyborach, jednak zaniepokoiła mnie sytuacja z której wynika że p.Komorowski posiada spore poparcie, poczułem wewnętrzny obowiązek by zagłosować przeciwko jego rządom, bo ja jako obywatel tego kraju nie chcę by rządziła mną osoba, fałszywa, osoba z której słów aż wycieka fałsz, czuć ten zapach w każdym słowie. Jego przemówienia, są niczym przedstawienie teatralne, niczym piękna bańka mydlana, która wydaje się pęknąć tuż po zakończeniu wyborów by zalać nas, obłudą i zakleić nam oczy byśmy nie zdolni byli zauważyć, prawdziwych jego intencji ( w mojej opinii, nie szczerych ) Jego komentarze typu " jaki prezydent taki zamach" to w jaki sposób prowadził obrady sejmu, jest osobą przesiąkniętą jadem, skrytym pod płaszczem lepkiej polewy cukierkowej krainy, którą PO na czele z Tuskiem, stara się nam wbić do głów. Nie chcę mówić tu o tym że PiS jest najlepszym wyborem, gdyż sam jeszcze nie zdecydowałem na kogo będę głosował, jednak wiem że muszę to zrobić by mieć świadomość że chociaż spróbowałem, nie dopuścić to rządów p.Komorowskiego. Polska powinna być w naszych rękach, a nie zaprzedana w dłonie ponadnarodowych korporacji.
takie sa Rzeczypolite, jakie ich mlodziezy chowanie

czytajac takie wypowiedzi przestaje sie bac... bravo, Panie Jaroslawie: Narod czeka!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy Komorowski spełni nasze oczekiwania?