77
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń50
  • Odpowiedzi76
  • Ocen na +0
77 ppt ?

Czy korzystasz z ANTYKONCEPCJI? (77)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy korzystasz z ANTYKONCEPCJI?

Napisał(a): Gość -

Gość
Gość Tylko metody natrulane, np seks analny
d..a chyba słuzy do czegos innego, wiec daj sobie spokój z pisaniem o naturze skoro nie wiesz do czegos słuzy d..a.
Ucz się pacanie, ucz! Już w piosenkach folklorystycznych się to preferowało "Hej górale nie bij ta się, ma góralka z przodu z tyłu, podzieli ta się!" A ty w tym swoim zaścianku o bożym świecie nie masz pojęcia.
INTERIA.PL

Gość Ja biorę tabletki antykoncepcyjne od 5 lat i jestem bardzo zadowolona. Nie ma żadnych skutków ubocznych, czuję się po nich świetnie. To pisanie o stanowisku kościoła to jakieś średniowiecze.
To nie średniowiecze tylko realny XXI wieczny ciemnogród.

Zgadzam się z tym ciemnogrodem, jestem na ginekologii i ostatnio przeprowadzałam ankiety z młodymi dziewczynami. Zero wiedzy, zero wychowanie seksualnego, zero prawdziwej wiedzy o antykoncepcji. Chodzą na tą religię i potem wynoszą z niej takie bzdury, że tabletki antykoncepcyjne powodują bezpłodność. Żenujące.
dziewczyny zdają się nie wiedzieć jak ważne są regularne wizyty u ginekologa i cytologia raz w roku.

Reklama

Gość
Gość
Gość Tak naprawde to straszne to co piszecie.
Bo wyglada na to,ze wiekszosc ludzi nie wyobraza sobie,aby kilka dni w miesiacu mozna bylo sobie odmowic seksu.! Po prostu rzadza nimi hormony,a nie rozum!
Tylko czy to jest powód aby sie chwalic???
I co w przypadku gdy współmałzonek na dłuzej zachoruje albo wyjedzie do pracy za granice albo ktos z małzonków sie zakocha ww kims trzecim?
Ludzie,którzy nie panuja nad soba przeciez nie potarfia sobie odmowic! Widze to w zyciu, dlatego tak malo sie szczesliwych malzenstw ,a coraz wiecej zdrad i rozwodów. Coraz bardziej odhumanizowuje sie tez seksualnosc w ktorej chodzi JEDYNie o przyjemnosc zrobiona SOBIE.
Jakos to widocznie idzie proprcjonalnie z coraz bardziej popularna antykoncepcja...
To straszne co Ty piszesz. Mam tak nieregularne cykle, że u mnie stosowanie kalendzrayka byłoby watykańska ruletką!! Seks powinien być spontaniczny! A nie mąż całuje żone, pieszczą się mają ochotę jest romantycznie... a ona nagle STOP wiesz dzisiaj nie możemy bo mam płodne sory! Tak to ma wyglądać?
NPR to nie kalendarzyk!
A jesli masz nieregularne cykle to znaczy,ze cos jest nie tak z hormonami i powinnas sie leczyc.
Co do spontanicznosci...taaa... ludzie z taka mentalnoscią potem zachowuja sie baaardzo spontanicznie jak im sie spodoba ktos spoza zwiazku np. na szkoleniach w pracy i nie moga sobie odmowic. Baaardzo spontaniczne!!

Gość
Gość
Gość
Gość Tak naprawde to straszne to co piszecie.
Bo wyglada na to,ze wiekszosc ludzi nie wyobraza sobie,aby kilka dni w miesiacu mozna bylo sobie odmowic seksu.! Po prostu rzadza nimi hormony,a nie rozum!
Tylko czy to jest powód aby sie chwalic???
I co w przypadku gdy współmałzonek na dłuzej zachoruje albo wyjedzie do pracy za granice albo ktos z małzonków sie zakocha ww kims trzecim?
Ludzie,którzy nie panuja nad soba przeciez nie potarfia sobie odmowic! Widze to w zyciu, dlatego tak malo sie szczesliwych malzenstw ,a coraz wiecej zdrad i rozwodów. Coraz bardziej odhumanizowuje sie tez seksualnosc w ktorej chodzi JEDYNie o przyjemnosc zrobiona SOBIE.
Jakos to widocznie idzie proprcjonalnie z coraz bardziej popularna antykoncepcja...
To straszne co Ty piszesz. Mam tak nieregularne cykle, że u mnie stosowanie kalendzrayka byłoby watykańska ruletką!! Seks powinien być spontaniczny! A nie mąż całuje żone, pieszczą się mają ochotę jest romantycznie... a ona nagle STOP wiesz dzisiaj nie możemy bo mam płodne sory! Tak to ma wyglądać?
NPR to nie kalendarzyk!
A jesli masz nieregularne cykle to znaczy,ze cos jest nie tak z hormonami i powinnas sie leczyc.
Co do spontanicznosci...taaa... ludzie z taka mentalnoscią potem zachowuja sie baaardzo spontanicznie jak im sie spodoba ktos spoza zwiazku np. na szkoleniach w pracy i nie moga sobie odmowic. Baaardzo spontaniczne!!
Zaden mocherowy beret nie bedzie nam mowil ze NPR jest "rewelacyjna " metoda na planowanie rodziny...Widac o kobietach masz pojecie minimalne i patrzysz przez pryzmat tego co kler z ambony wyspiewa...Jakbys nie wiedzial ze kobiecie wystarczy choroba, stres, zmiana klimatu zeby zaklocic jej cykl miesieczny.... Doucz sie z ksiazek, ale nie tych koscielnych...

Reklama

Gość
Gość ludzie POBUDKA!!!! KALENDARZYKI, WSTRZEMIĘŹLIWOŚĆ, STOSUNKI PRZERYWANE.... MAMY 21wiek
Brak jakichkolwiek granic w tej sferze było charakterystyczne dla ludzi pierwotnych! Gratuluje postepu!:))
czlowiek cywilizowany jednak powinien nad soba panowac. W innym przypadku jest gorszy niz zwierze, bo nawt zwierze potrafi sobie odmowic.
czlowieku obudz sie !!!! gdzie ty zyjesz ???? na plebani ???? wedlug tego co piszesz to czlowiek powinien przez kilka dni w miesiacu wspolzyc, a reszte miesiaca zyc w wstrzemiezliwosci !!! Jak masz niski temperament, twoja sprawa, ale nie przekonuj innych do swoich racji !! Spontanicznosc to podstawa udanego seksu !!! Moze jeszcze nam powiesz ze sex powinno sie uprawiac w ciemnosci i to jeszcze w pozycji misjonarskiej...Zenada...

Reklama

Nieregularne cykle menstruacyjne są zupełnie normalne, niewiele kobiet ma cykle faktycznie regularne. Wystarczy stres choroba i juz owulacje może się przesunąć. Npr to śmieszna watykańska ruletka. Smuci mnie brak edukacji wśród kobiet na tym forum.
Ja osobiście polecam spiralę.

to jest wątek o skutecznej antykoncepcji a ludzie wypisują BZDETY NIE NA TEMAT, CZYKLI O POGLĄDACH KOŚCIOŁA... chyba czytać nie umieją. A propos, ja używam tabsów, są skutki uboczne, ale dziecków nie ma, wiec jest ok;)

Brałam tabletki od samego początku, czyli od ok 10 lat. Miałam je bardzo dobrze dobrane (cera się poprawiła, nic nie przytyłam, menstruacje bezbolesne itd.). W tym roku w czerwcu przestałam stosować i obecnie jestem w 6 miesiącu ciąży (planowana). Po urodzeniu dziecka nadal mam zamiar wrócić do tabletek.

Seks powinien być spontaniczny! A nie mąż całuje żone, pieszczą się mają ochotę jest romantycznie... a ona nagle STOP wiesz dzisiaj nie możemy bo mam płodne sory! Tak to ma wyglądać?
Ja stosuje pigułki. Mam odpowiednio dobrane :) ładna cera, regularne miesiączki. Kiedy mam ochote na sex to się kochamy, bez obawy, że zajdę w ciążę.

POLECAM pigułki, ja akurat stosuję Yasminelle.

Dziewczyny nie słuchajcie co mówią w kościele, żaden klecha nie bedzie decydował za nas!!!

Moim zdaniem pigułki to też już przeżytek, trzeba wszystko do nich dostosowywać, pamiętać żeby wziąć o dokładniej godzinie... Ja stosuję krążka dopochwowe (NuvaRing) i mam święty spokój. Jeden na miesiąc, nie trzeba o nim pamiętać, a działają dokładnie tak samo jak pigułki. Polecam wszystkim

Partnerka zazywala tabletki ale fakt ze nie musielismy uwazac, to skutkiem ubocznym bylo to ze spadlo jej i to o sporo libido, wiec aktualnie ma spiralke.... Natomiast gdy nie uzywala antykoncepcji, to uzywalismy prezyrwatyw ale tylko Durex, jakos nie przeszkadzaja tak mocno i wrazenia nawet, nawet.... Idzie sie przyzwyczaic...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy korzystasz z ANTYKONCEPCJI?