19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń54
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +37
19 ppt ?

CZY KOŚCIÓŁ POWINIEN PŁACIĆ ?? (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

CZY KOŚCIÓŁ POWINIEN PŁACIĆ ??

Napisał(a): pintapalec -

Odszkodowania ofiarom skrzywdzonych przez księży pedofilów ?
Jak pokazują wyniki sondażu telefonicznego Kantar dla "Faktów" TVN i TVN24 To .78 % badanych uważa, że polski Kościół powinien wypłacać odszkodowania ofiarom księży pedofilii ..Przeciwnego zdania jest 15 % ankietowanych..A 7% odpowiedziało "nie wiem/trudno powiedzieć" Czyżby katolicy w Polsce mieli już dość tego zakłamania ,bezkarności i obłudy księży i hierarchów katolickich ??
INTERIA.PL

Re: CZY KOŚCIÓŁ POWINIEN PŁACIĆ ??

Napisał(a): Air842 -

78% z ilu ? i jaka grupa glosowala .? Kosciol nie powinien placic w formie pienieznych bonow [i]Kosciol powinien zadbac o zdrowie wykorzystanych/i] uwazam ,ze przez rok wykorzystani powinni na konto Kosciola byc w sanatorium ,rehabilitacji , powinni przejsc przez testy psychologiczne ,psychiatryczne .powinni uczestniczyc w grupach ,gdzie dorosle -dzieci uczy sie na nowo milosci .....--Ktos chce odszkodowanie w wys.300 000 jak to wyliczyl ...? i na co wyda pieniadze ? samochod? dobrze ludzie musza ulatwic sobie zycie .Po co autobusem ,kiedy samochodem jest wygodniej ...mieszkanie ? tez dobrze , ladniejsze mieszkanie lepiej cie widza sasiedzi..ale to nie chodzi o warunki zycia ,,,tu chodzi o warunki zdrowia molestowanych,

Air842 78% z ilu ? i jaka grupa glosowala .? Kosciol nie powinien placic w formie pienieznych bonow [i]Kosciol powinien zadbac o zdrowie wykorzystanych/i] uwazam ,ze przez rok wykorzystani powinni na konto Kosciola byc w sanatorium ,rehabilitacji , powinni przejsc przez testy psychologiczne ,psychiatryczne .powinni uczestniczyc w grupach ,gdzie dorosle -dzieci uczy sie na nowo milosci .....--Ktos chce odszkodowanie w wys.300 000 jak to wyliczyl ...? i na co wyda pieniadze ? samochod? dobrze ludzie musza ulatwic sobie zycie .Po co autobusem ,kiedy samochodem jest wygodniej ...mieszkanie ? tez dobrze , ladniejsze mieszkanie lepiej cie widza sasiedzi..ale to nie chodzi o warunki zycia ,,,tu chodzi o warunki zdrowia molestowanych,

Poszukaj sobie w internecie " sondaże Kantar " i popytaj pokrzywdzonych jak to wyliczyli i na co tą sumę wydadzą. Lub jaką chcą rekompensatę za swoją krzywdę zamiast pieniędzy..Bo ja tego nie wiem i mnie to nie interesuje.Kler to na pewno by chciał modlitwą i błogosławieństwem uszczęśliwić pokrzywdzonych..

Reklama

Reklama

A na pytanie czy biskupi powinni ponieść konsekwencje za ukrywanie przez nich pedofilii podległych im księży ,81 % ankietowanych uważa, że TAK .
12 % badanych uważało że NIE
7 % stwierdziło że . "nie wiem/trudno powiedzieć"

"My, ludzie Kościoła, czujemy się zranieni, zdradzeni" Przenoszenie księży pedofilów z parafii do parafii to dla mnie rzecz niewyobrażalna, polegająca albo na niewiedzy, albo na głupocie, albo po prostu na kolesiostwie " - powiedziała w "Faktach po Faktach" siostra Małgorzata Chmielewska, przełożona Wspólnoty "Chleb Życia"

Reklama

Napisał(a): MissSilentMegan -

Chrystusowcy wypłacili milion złotych ofierze księdza pedofila.
Jednak później złożyli kasację od wyroku.

MissSilentMegan Chrystusowcy wypłacili milion złotych ofierze księdza pedofila.
I tym złożeniem kasacji do sądu ,pokazali swoje prawdziwe oblicze ,obłudy, fałszu ,zakłamania i pazerności na mamonę..Taki właśnie w Polsce i na całym świecie ,kler rzymskokatolicki..Nie dość że ukrywają zboków pedofilów w swojej organizacji,to jeszcze po udowodnieniu winy i wyroku skazującego.Te szuje w sutannach bezczelnie i ordynarnie ,żądają kasacji wyroku..Nasuwa się pytanie w jakiego boga oni wierzą ??

Napisał(a): MissSilentMegan -

pintapalec
MissSilentMegan Chrystusowcy wypłacili milion złotych ofierze księdza pedofila.
I tym złożeniem kasacji do sądu ,pokazali swoje prawdziwe oblicze ,obłudy, fałszu ,zakłamania i pazerności na mamonę..Taki właśnie w Polsce i na całym świecie ,kler rzymskokatolicki..Nie dość że ukrywają zboków pedofilów w swojej organizacji,to jeszcze po udowodnieniu winy i wyroku skazującego.Te szuje w sutannach bezczelnie i ordynarnie ,żądają kasacji wyroku..Nasuwa się pytanie w jakiego boga oni wierzą ??
Szkoda mi tej dziewczynki, że tyle musiała wycierpieć :( Ona miała tylko 13 lat.
Taka praktyka znana ze Stanów Zjednoczonych, gdzie przez procesy o pedofilię bankrutowały całe diecezje.
« Wróć do tematów
Do góry strony: CZY KOŚCIÓŁ POWINIEN PŁACIĆ ??