73
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń637
  • Odpowiedzi65
  • Ocen na +6
73 ppt ?

czy kremy do twarzy rzeczywiście odmładzają (66)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: czy kremy do twarzy rzeczywiście odmładzają

Napisał(a): Tris -

Na pewno zapobiegają powstawaniu zmarszczek, ponieważ z reguły są nawilżające :P , ale czy zmniejszają zmarszczki to trudno mi powiedzieć :\ , na pewno całkowicie one nie znikną, ale czy choćby zmniejszą to niestety nie wiem :\

Napisał(a): Gość -

Tris Na pewno zapobiegają powstawaniu zmarszczek, ponieważ z reguły są nawilżające :P , ale czy zmniejszają zmarszczki to trudno mi powiedzieć :\ , na pewno całkowicie one nie znikną, ale czy choćby zmniejszą to niestety nie wiem :\
bo za młoda jesteś:), może ktoś bardziej doświadczony tez sie wpisze;)

Reklama

Napisał(a): gość -

reniferka
Tris Na pewno zapobiegają powstawaniu zmarszczek, ponieważ z reguły są nawilżające :P , ale czy zmniejszają zmarszczki to trudno mi powiedzieć :\ , na pewno całkowicie one nie znikną, ale czy choćby zmniejszą to niestety nie wiem :\
bo za młoda jesteś:), może ktoś bardziej doświadczony tez sie wpisze;)
Mam ponad 50lat i musze ci powiedziec ze od trzech lat kupuję krem Anti Aging Nachtcreme ....krem kupuje w Niemczech nie wiem czy w naszym kraju mozna ten krem kupic.Będac na urlopie w Polsce przeczytalam duzo dobrych komentarzy w necie na temat tego kremu.
Krem jest nie drogi jak na nasze pieniadze lecz na prawdę skuteczny

A ja bym ujela to w ten sposob....ze niczemu nie zapobiegaja...nic nie zmniejszaja ...one po prostu wygladzaja zmarszczki.....nie czynia zadnych cudow....wystarczy jakis czas przestac sie kremowac....a wszystko wypelznie ze zdwojona sila.

Reklama

Powiem tak,należy dbać o urodę ale najlepsze kosmetyki nic nie dają gdy nie bedziemy dbać o naszą skórę od wewnątrz.Co to oznacza?Awięc należy porządnie się wysypiać,codzienna kąpiel a rano prysznic,odpowiednia dieta a wtedy stosowanie odpowiednich kosmetyków da efekty.>am 62 lata,a wyglądam ,tak mówią inni a ja teżtak uważam na góra 35 możliwe ,że geny tu mają wpływ ,bo i moja baunia i ciocie długo były piękne .Ale obecne kosmetyki naprawdę pomagają,nie jest tak ,że tylko na moment,po prostu od młodości pracujemy na soją urodę.Nigdy nie paliłam papierosów ani nie piłam w nadmiarze alkoholu,co najwyżej okazjonalnie.A najważniejsze to radość życia,życzliwość ,nigdy nic nikomu nie zazdrościłam.Udane życie osobiste,spełnienie w miłości nie wyuzdanym seksie,ot i cała tajemnica!A dodatkowo panie po menopauzie powinny stosować hormonalną terapię ,jeżeli oczywiście nie ma przeciwwskazań.Tak wię kobiety cieszcie się zyciem,dbajcie o siebie a będziecie szczęśliwe!

ktosia13 A ja bym ujela to w ten sposob....ze niczemu nie zapobiegaja...nic nie zmniejszaja ...one po prostu wygladzaja zmarszczki.....nie czynia zadnych cudow....wystarczy jakis czas przestac sie kremowac....a wszystko wypelznie ze zdwojona sila.
n tak to działa , tak samo leki na depresje, pomagają póki bierzesz, a potem już nie i sie uzależniasz, o to chodzi producentom.

Reklama

re karinanati-czyli nie dbac o siebie?Przecież nawet niemowlęta smaruje się kremami,a skóra w kazdym wieku potrzebuje ochrony.Nie ma mozliwości ,by niczego nie stosować.Dlatego u nas niektóre kobiety w wieku 40 lat mają skóę jak 80 letnie babcie!A dlaczego nie stosować kremów?Tylko ograniczone ,zaniedbane baby nie dbają o siebie a potem lament ajk mąz znajduje sobie inna,bo kazdy męzczyzna lubi ładną kobietę a nie starą ,zaniedbaną ciotkę!!Jesteś godna współczucia.Gdybyś zobaczyła jak wyglądam to nie uwierzyłabyś ,że mozna mieć taką skórę i młody wygląd.To bardzo pomaga na dobre samopoczucie!A jeżeli chodzio antydepresanty to widać ,że jesteś laikiem.Depresji bez leków się nie opanuje.Czasem nawet trzeba poddać się hospitalizacji,bo leczona pod kierunkiem specjalisty mija bezpowrotnie a jeżeli ktoś sam sobie ordynuje leki i przerywa to natychmiast powraca.Nie pisz więcej tych bzdur!

gość re karinanati-czyli nie dbac o siebie?Przecież nawet niemowlęta smaruje się kremami,a skóra w kazdym wieku potrzebuje ochrony.Nie ma mozliwości ,by niczego nie stosować.Dlatego u nas niektóre kobiety w wieku 40 lat mają skóę jak 80 letnie babcie!A dlaczego nie stosować kremów?Tylko ograniczone ,zaniedbane baby nie dbają o siebie a potem lament ajk mąz znajduje sobie inna,bo kazdy męzczyzna lubi ładną kobietę a nie starą ,zaniedbaną ciotkę!!Jesteś godna współczucia.Gdybyś zobaczyła jak wyglądam to nie uwierzyłabyś ,że mozna mieć taką skórę i młody wygląd.To bardzo pomaga na dobre samopoczucie!A jeżeli chodzio antydepresanty to widać ,że jesteś laikiem.Depresji bez leków się nie opanuje.Czasem nawet trzeba poddać się hospitalizacji,bo leczona pod kierunkiem specjalisty mija bezpowrotnie a jeżeli ktoś sam sobie ordynuje leki i przerywa to

natychmiast powraca.Nie pisz więcej tych bzdur!
.....:)

Kremy są tylko dodatkiem do zabiegów wykonywanych w salonach kosmetycznych. Warto raz na pół roku zrobić sobię serię 4-6 zabiegów. Po pół roku je powtórzyć. Pomiędzy zabiegami stosować kremy z podobnymi składnikami jak były w zabiegach. Wtedy nasza cera będzie długo w dobrym stanie. Moje najnowsze odkrycie to zabiegi Purles z mesococktajlami i z komórkami macierzystymi, jestem nimi zachwycona. Miałam na razie 2 zabiegi, a już widzęnjak poprawił się stan mojej skóry. Polecam salon beauty premium w Poznaniu.

Metryki nie zmienią na pewno, ale na pewno zadbana skóra wygląda młodziej. Moja mama ma fajny krem Garnier Miracle, efekt wizualny jest już widoczny tuż po nałożeniu, skóra wygląda znacznie lepiej, a na dłuższą metę efekty są jeszcze lepsze :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: czy kremy do twarzy rzeczywiście odmładzają