13
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń29
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +33
13 ppt ?

Czy ktoś, kto nie pamięta czy był posłem, nadaje się na prezydenta Polski? Ubaw po pachy ! :) (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy ktoś, kto nie pamięta czy był posłem, nadaje się na prezydenta Polski? Ubaw po pachy ! :)

Napisał(a): SamotnyWilk -

Nie, to nie kabaret ! :)
Na jednym ze swoich spotkań wyborczych , Trzaskowski zapytany - dlaczego był przeciwny i głosował przeciwko obniżeniu wieku emerytalnego, o co wniósł prezydent Pan Andrzej Duda, odpowiedział do zebranych, że on nie głosował, bo nie był posłem ,

Wkrótce jednak upomniany na boku przez Nitrasa, który chyba uznał, że to zbyt ordynarny wałek i nikt
tego nie łyknie, Trzaskowski odzyskał, straconą pamieć i przyznał, ze był posłem , ale nie przypomina sobie takie głosowania, wobec jednak bezradności wobec faktów, dopiero za trzecim razem przyznał, że był przeciw obniżeniu wieku emerytalnego, ale zmienił zdanie !

Tak więc, czy ktoś,kto ma taką sklerozę może być prezydentem państwa ? Ewentualni rozmówcy wmówią mu wszystko, no chyba, ze będzie miał suflera, skąd my to znamy ! ? :) Ubaw po pachy ! :)
INTERIA.PL

Reklama

Re: Czy ktoś, kto nie pamięta czy był posłem, nadaje się na prezydenta Polski? Ubaw po pachy ! :)

Napisał(a): ~dudadej -

~zen Na pewno,ten co nie pamięta ,że był Posłem nigdy nie zostanie Prezydentem. Czy ktoś by chciał na prezydenta co ma sklerozę?
Właśnie dlatego trzeba pogonić Dudę!

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy ktoś, kto nie pamięta czy był posłem, nadaje się na prezydenta Polski? Ubaw po pachy ! :)