37
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14
  • Odpowiedzi37
  • Ocen na +0
37 ppt ?

Czy ktoś tu się odchudza (lub zamierza odchudzać?) (38)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czy ktoś tu się odchudza (lub zamierza odchudzać?)

Napisał(a): Gość -

Droga margo....wiesz na basen dziecią się zakłada specjalne pampersy które nie przepuszczaja wody do środka i nie puszczają tego co dziecko zrobi do wody w basenie,wyglądaja prawie jak te stosownae na codzien więc nie masz czym sie martwić iśmiałao na basen iść!!!
A co do diety to najlepsza to jest faktycznie mniej żryć(przy tym 5 posiłków w małych ilościach) do tego dużo ruchu,mało słodyczy-odradzam podjadnaie i tłumaczneie sobie ze to tylko dziś (np, zjem mały kawąłek ciasta babci) polecam także silna motywacje i oparcie w kimś kto ma podobny problem i rozumie z czym chcesz walczyc.

Reklama

Głód,niecierpliwe czekanie na kolejny posiłek,ograniczenia,natrętne myśli o zakazanych przysmakach to jest to czego nie znoszę w trakcie odchudzania.Zaczęłabym od diety 1300-1500kal,tak,żeby było z czego "spuścić"...Plus oczywiscie więcej ruchu.
Landryna,dużo zdrowia i zaglądaj częściej.
Jeszcze raz zapytam-czy ktoś próbował diety według indeksu glikemicznego?Jest chwalona i krytykowana jednocześnie.

słuchajcie, miałam wiele przygód z odchudzaniem i niestety źle się wszystko skończyło. nie polecam żadnych diet, bo odmawiając sobie czegoś potem mamy na to dwa razy większą ochotę i pochłaniamy co popadnie. sport i regularne posiłki to na pewno najlepsza rada. szkoda zdrowia i nastroju na diety a chude podobno wyszło z mody ;) co do diety glikemicznej to słyszałam negatywne opinie, zresztą każda dieta ma minusy.

Reklama

MARGO.Jeśli z dzieckiem na basen-to najlepiej na taki OZONOWY bo wiemy jak chlor wysusza skórę i podrażnia oczy,a dzieci mają dużo wrażliwszą skórę niż dorośli.Polecam pampersiki do pływania.Są sprawdzone.

Reklama

Trochę poszperałam na temat diety opartej na niskim indeksie glikemicznym.Jest polecana jako ta,która daje niezłe efekty bez głodu i liczenia kalorii. Z drugiej strony tabelki z oznaczeniami IG popularnych produktów zawierają sporo błędów.
Kilka zasad wydało mi się dość rozsądnych,uniwersalnych:
-nie rozgotowujemy kasz,makaronów,marchewki,ziemniaków
-unikamy białego pieczywa,bułek,ryżu
-wykluczamy tłuste mleko,sery żółte,śmietanę,smalec
-o alkoholu najlepiej zapomnieć
Cóż,ciężkie czasy nadchodzą..
Ps.Margo masz bardzo fajny avatar.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy ktos odchudzal sie wedlug indeksu glikemicznego forum
Do góry strony: Czy ktoś tu się odchudza (lub zamierza odchudzać?)